IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Бих казал, че написаното няма никаква връзка с действителни лица и събития.
    Ма нека и Морския си каже де...
    недей така,
    мирко такава дедукция извади, че на самия морски ще му се стори, че така е било
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      От думите ти разбирам, че...
      Бих казал, че написаното няма никаква връзка с действителни лица и събития.
      Ма нека и Морския си каже де...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

        Моля, заповядай!
        От думите ти разбирам, че сте се карали и според теб си е тръгнала,щото си бил по-агресивен в спора.Самият факт, че си е позволила да влезе в такъв спор с теб, че ти да повишиш тон, говори за липса на респект. И си е тръгнала, не защото си бил агресивен, а защото е загубила респекта.Дори бих казал,че се е махнала,защото не си бил достатъчно агресивен и не си отстоявал позицията си. След това ти я търсиш,а не тя теб,което още повече води до загуба на респект. Сега вече знае,че може да прави каквото си поиска, щото те е страх да й противоречиш,за да не я загубиш.
        Но каквото било, отсега нататък може да си спечелиш респекта й.Но не трябва да й позволяваш изобщо да ти повишава тон или да се налага при вземането на решения .При всеки спор си отстоявай мнението. Всъщност изобщо не трябва да се стига до продължителен спор ако ти противоречи и кажи да мълчи и че няма да търпиш никакво противоречие.Ако иска да се маха,все пак си млад,мъж с добра професия и в София е пълно с жени,които биха се радвали да имат връзка с теб.
        И ги заеби разни психоаналитици и други измислени герои.Даже имам подозрение ,че именно психологът ти е дал съвет да ходиш да й се извиняваш,което е било голяма грешка.
        Last edited by mirodes; 11.06.2023, 22:41.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ок.Мога да направя анализ на това, което казваш,но само с твое позволение.
          Моля, заповядай!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Евала, братле. Да знаеш, че в мъжките очи изглеждаш доблестен човек! Но както казва Мирето, в женското съзнание нещата стоят малко по-различно. Искрено се надявам момичето да е интелигентно и да оценява наистина човека до себе си и да вниква по-дълбоко в проблемите през които си преминал. Лично аз се съмнявам, но все пак...
            Ние с нея сме си най добрите приятели. Познаваме се от деца и е човекът, с когото съм разговарял най-много през живота ми. Аз непреценени рискове не взимам за такива сериозни неща. Не случайно и се преместих в София, въпреки че имах всичко нужно материално във Варна. Почнах от нулата и това ме мотивира. Понякога не е зле, човек да излиза от зоната си на комфорт.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              И каква ще е тая толкова сериозна "грешка",та да го напусне заради нея?Ако е било нещо наистина сериозно, никога нямаше да се върне при него.
              Естествено тя си е в пълното право да прекрати връзката,но щом той я е търсил, след като тя е скъсала автоматично го поставя в слаба позиция.Щото такава е женската психика.
              Сериозната грешка е, че е бил слаб. Това между другото е много добър тест за жената. Не съм споделял тук, но в сегашната ми връзка съм "инсценирал" тежки моменти, следейки реакциите и поведението на половинката. В случая съм получавал подкрепа, а не упреци и заплахи за раздяла. Именно затова прецених, че момичето е читаво и подходяща партия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                Разделихме се защото и двамата не искахме да продължаваме по същия начин. Аз просто бях по-агресивния. Както и да е, минал съм през тия неща и нещата са си супер на днешна база.
                Евала, братле. Да знаеш, че в мъжките очи изглеждаш доблестен човек! Но както казва Мирето, в женското съзнание нещата стоят малко по-различно. Искрено се надявам момичето да е интелигентно и да оценява наистина човека до себе си и да вниква по-дълбоко в проблемите през които си преминал. Лично аз се съмнявам, но все пак...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                  Разделихме се защото и двамата не искахме да продължаваме по същия начин. Аз просто бях по-агресивния. Както и да е, минал съм през тия неща и нещата са си супер на днешна база.
                  Ок.Мога да направя анализ на това, което казваш,но само с твое позволение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Правилно. Истинските мъже не допускат грешки!
                    И каква ще е тая толкова сериозна "грешка",та да го напусне заради нея?Ако е било нещо наистина сериозно, никога нямаше да се върне при него.
                    Естествено тя си е в пълното право да прекрати връзката,но щом той я е търсил, след като тя е скъсала автоматично го поставя в слаба позиция.Щото такава е женската психика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Щом казваш ,че причината си бил ти,значи тя е скъсала с теб,а после ти си я търсил?Това те поставя в слаба позиция спрямо нея. Щото каквото и да си направил ако държеше на теб,нямаше да те напусне.А след това не тя е премислила,а ти си я търсил,което те прави слаб в нейните очи.
                      Съвсем добронамерено ти ги казвам тия неща, пък ти си преценявай дали ще ги вземеш предвид.
                      Разделихме се защото и двамата не искахме да продължаваме по същия начин. Аз просто бях по-агресивния. Както и да е, минал съм през тия неща и нещата са си супер на днешна база.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Щом казваш ,че причината си бил ти,значи тя е скъсала с теб,а после ти си я търсил?Това те поставя в слаба позиция спрямо нея. Щото каквото и да си направил ако държеше на теб,нямаше да те напусне.А след това не тя е премислила,а ти си я търсил,което те прави слаб в нейните очи.
                        Съвсем добронамерено ти ги казвам тия неща, пък ти си преценявай дали ще ги вземеш предвид.
                        Правилно. Истинските мъже не допускат грешки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Изтребал ѝ е на нея дърт пръч с 15 годин по-дърт. Wake up.
                          Не са 15,а 13 години. И е важно как изглеждам и в каква форма съм,а не годините.Да не би някой тюфлек на нейните години да е по-добра партия от мен?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                            Аз бях причината и аз бях инициаторът. Мъжът трябва да е водещия в едни отношения.
                            Щом казваш ,че причината си бил ти,значи тя е скъсала с теб,а после ти си я търсил?Това те поставя в слаба позиция спрямо нея. Щото каквото и да си направил ако държеше на теб,нямаше да те напусне.А след това не тя е премислила,а ти си я търсил,което те прави слаб в нейните очи.
                            Съвсем добронамерено ти ги казвам тия неща, пък ти си преценявай дали ще ги вземеш предвид.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ясно Имал си любовна мъка. И аз съм я преживял. В кой беше причината за раздялата и кой беше инициаторът за повторното събиране,
                              Аз бях причината и аз бях инициаторът. Мъжът трябва да е водещия в едни отношения.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Е тя какво е виновна, че съвременните млади мъже харесват курволяци?Аз ако бях свободен досега да съм се оженил за нея.
                                Изтребал ѝ е на нея дърт пръч с 15 годин по-дърт. Wake up.

                                Коментар

                                Working...
                                X