IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
    Леле! Какви сте ги натворили дорде да се върна от парфюмерията …


    А в другата тема питаш ли ме...докато си имам работа и не мога да чета, се изтърват бисер след бисер. И после, кога реша да чета - всичко изтрито

    Тука поне откъм простотия можем да си разгръщаме потенциала.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

      То, ако е по АПК добре. Съветвам Евго да внимава какво пише, да не му спретнат едно дело по НПК, ей тогава лошо.

      Ти ще си тук да го предупредиш.

      ПП: Искаш ли като юрист да ти обясня за личните данни, ЗЗЛД, АПК, че дори и GDPR? Щото пишеш неща дето не са баш така, както си ги написал.
      Очаквах да вземеш думата.
      Първото дело може спокойно да бъде по АПК. Данни за потърпевши колеги тук има предостатъчно.
      (имам опита от подобно дело и в подробности няма да влизаМЕ).

      Можеш да обясниш на Евго твоята гледна точка (на лични съобщения). Не се интересувам от възможното развитие на нещата според юристи(те). Нещата в крайна сметка се решават в Съда, на всички негови инстанции.

      Нека Евго има едно на ум, че нещата са "анонимни", докато не се наложи да бъде снета анонимността.на някого.

      Бъдете здрави и щастливи!

      Коментар


      • Леле! Какви сте ги натворили дорде да се върна от парфюмерията …

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Никъде не си сбъркал, споко.
          Мерси.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Къде точно сбърках, това е анонимен форум?
            Никъде не си сбъркал, споко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

              То, ако е по АПК добре. Съветвам Евго да внимава какво пише, да не му спретнат едно дело по НПК, ей тогава лошо.

              Ти ще си тук да го предупредиш.

              ПП: Искаш ли като юрист да ти обясня за личните данни, ЗЗЛД, АПК, че дори и GDPR? Щото пишеш неща дето не са баш така, както си ги написал.
              Къде точно сбърках, това е анонимен форум?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                Евго, как би приел едно дело по АПК?
                ..
                То, ако е по АПК добре. Съветвам Евго да внимава какво пише, да не му спретнат едно дело по НПК, ей тогава лошо.

                Ти ще си тук да го предупредиш.

                ПП: Искаш ли като юрист да ти обясня за личните данни, ЗЗЛД, АПК, че дори и GDPR? Щото пишеш неща дето не са баш така, както си ги написал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Кайзен има приятелка, а аз нямам опит с тези неща. Много Ви работи фантазията!

                  Но бих се радвал да имам колеги като него и Лошия мечок - свежи, а не разни дъртаци.

                  Понякога има полза и от разни дъртаци...

                  Разни дъртаци постоянно се оплакват във форума колко да уморени след работа в кантората на счетоводители. , но ние ги търпим и подхождаме с разбиране към техните проблеми...

                  Други дъртаци навреме ни сигнализират, когато редовно си позволяваме да гафим по някой закон, с което "пъдят" призовкаря и ни предпазват от Съдебни дела и големи бъдещи обезщетения, поради неспазване на членове на закони...

                  Абе, кажи им дъртаци - и си гледай кефа...

                  Евго, как би приел едно дело по АПК?

                  (тук има юристи, които биха ти прибрали едни парички, по които си много чувствителен, но те са пренебрежимо малко, защото, според Решението на Съда - доста ще се наложи да се изръсиш)...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    Не им се връзвай, вярвам, че шегите на повечето тук са добронамерени. Въпреки това, ако не ти допадат, спри да описваш случайно срещнати мъже по този начин.

                    В градския транспорт има големи красавици. Едно от най-красивите момичета, които някога съм виждал, срещнах в метрото. Всички мъже в радиус от няколко метра я гледахме като хипнотизирани.
                    OK,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Кайзен има приятелка, а аз нямам опит с тези неща. Много Ви работи фантазията!

                      Но бих се радвал да имам колеги като него и Лошия мечок - свежи, а не разни дъртаци.
                      Не им се връзвай, вярвам, че шегите на повечето тук са добронамерени. Въпреки това, ако не ти допадат, спри да описваш случайно срещнати мъже по този начин.

                      В градския транспорт има големи красавици. Едно от най-красивите момичета, които някога съм виждал, срещнах в метрото. Всички мъже в радиус от няколко метра я гледахме като хипнотизирани.

                      Много е яко на работното място да имаш колеги, с които да си имате обща приказка. Преди време имах един колега, с който си бяхме големи авери, цял ден си говорим простотии, обсъждаме мъжки работи - коли, жени, колежки, бивши, разни к*рви, фитнес, футбол, мма, бокс, пиянски вечери, разни истории от времената преди да дойдем в София и още много. Работата е песен и не усещаш как минава работния ден.
                      Last edited by Kaizen9; 15.06.2023, 20:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ако завоят стане прекалено ляв и ракът е риба, а ти внимавай да не те засмуче мъртвото вълнение
                        Аз съм опитен плувец, ще с
                        плувам успоредно на брега и ще се измъкна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          искаш хептен да усложниш избора ли
                          Да

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Ако завоят стане прекалено ляв и ракът е риба, а ти внимавай да не засмуче мъртвото вълнение
                            Кайзен има приятелка, а аз нямам опит с тези неща. Много Ви работи фантазията!

                            Но бих се радвал да имам колеги като него и Лошия мечок - свежи, а не разни дъртаци.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              Ще си признаеш накрая, че не можеш без Миро.
                              Ако завоят стане прекалено ляв и ракът е риба, а ти внимавай да не те засмуче мъртвото вълнение
                              Last edited by Arana; 15.06.2023, 20:08.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                няма да слизаш от колата
                                аз лично съм покрил плочките с тапицерия
                                за всеки случай
                                Хахаха, тоя лаф си го записвам в тефтера.

                                Коментар

                                Working...
                                X