IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Това си е напълно нормално. Все пак мъжът само опложда ,а бременността, раждането и отглеждането на децата са от жената.
    А щом е в добро здраве лошо няма и на 53 години да роди Кембъл.
    Оставям на ТНМ да разяснява - тя е най-сведуща. Аз отивам на плаж

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
      Това си е напълно нормално. Все пак мъжът само опложда ,а бременността, раждането и отглеждането на децата са от жената.
      А щом е в добро здраве лошо няма и на 53 години да роди Кембъл.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Извратено и гадно е, че връстничките ѝ от Факултето са прабаби на тази възраст.
        Сериозно ако си говорим, и двете са гадни, ама факултето е по-естествено

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          А 12 годишна майка от факултето?

          Една от прабабите ми ражда здраво дете на 54.

          Малко си краен в преценките, което не е проблем за околните, но може да е проблем за самия теб.
          Не, за мен не е проблем.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            Все извратено и гадно. Ама за да направят магия - 53 годишна да роди, са я натъпкали с такива чудеса, че може и да не види детето първокласник. При тези терапии, мисля раково заболяване си е почти стандарт. Но така или иначе, 70+ годишна майка на абитурент... Пфляяя
            А 12 годишна майка от факултето?

            Една от прабабите ми ражда здраво дете на 54.

            Малко си краен в преценките, което не е проблем за околните, но може да е проблем за самия теб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Повече от това ли?
              Все извратено и гадно. Ама за да направят магия - 53 годишна да роди, са я натъпкали с такива чудеса, че може и да не види детето първокласник. При тези терапии, мисля раково заболяване си е почти стандарт. Но така или иначе, 70+ годишна майка на абитурент... Пфляяя

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                Ах че извратено и гадно.
                Някои хора обичат да се занимават или да поддържат клюката, особено след пубертета. Много от младите мислят, че родителите им не правят секс. За някои дори е гнусно да предположат, че родителите им изобщо се виждат голи, камо ли пък да правят секс, а всъщност - точно от подобни техни ласки са се родили и самите те!

                Някои вярват в непорочното зачатие, но това спада към друга област на познанието.

                Родителите - независимо от тяхната възраст - са сигурни, че се е случило едно от щастливите събития в техния живот, а взаимоотношенията им са в своя апогей.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  Ах че извратено и гадно.
                  Повече от това ли?

                  https://webcafe.bg/vryava/na-79-godi...sedmi-pat.html
                  Last edited by Arana; 01.07.2023, 18:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Ах че извратено и гадно.
                    Извратено и гадно е, че връстничките ѝ от Факултето са прабаби на тази възраст.
                    Last edited by Ender; 01.07.2023, 18:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                      Наоми Кембъл на 53 г. с второ дете - момче
                      Ах че извратено и гадно.

                      Коментар


                      • Специално за Евго, честит Джулай морнинг от костата с прекрасна новина:
                        Наоми Кембъл на 53 г. с второ дете - момче

                        Евго, дерзай и си опичай акъла преди да лепиш етикетчетата

                        Аз продължавам да трупам тен
                        Наоми Кембъл е посрещнала своето бебе №2, съобщи Асошиейтед прес. "Мое малко, скъпоценно дете, знай, че си ценен безкрайно и заобиколен от любов от момента, в който ни удостои с присъствието си“, написа тя в четвъртък в Инстаграм и добави: "Истински дар от Бога - благословен!“...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          20 години не е чак такава голяма разлика ако естествено мъжът е в добро здраве и не е някой чичка с шкембе. Една жена на 25 години също вече е узряла за семейство и деца.
                          По-младата жена лесно ще се справи и с бременност и раждане.А и доста жени търсят улегнал мъж с добро финансово състояние, утвърден в професията си.
                          Да си вземеш такава жена(20+ разлика) е все едно си плащаш само на една и съща куртизанка, вместо различна всяка вечер. Пример Рачков-Анита, Берлускони и хилядите че не им знам броя и имената
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Евго, какви са тези "нови стандарти", знам само един стандарт или има ред или няма !!! Като започнеш да ги пишеш едни се чудя от къде ги измисляш
                            Ясно ми е ,че не търсиш "специалистка по старци" ама при 20 год. разлика е точно такава !
                            Значи няма избор на млади жени защото видиш ли ,те жените взели ,че се еманципирали и не обръщат никакво внимание на разни скучни "бастуни" с псевдо велико самочувствие. Лелеее.....с този начин на мислене няма да намериш жена да ти кажа. Никой не те кара да се хващаш с посредствена жена, без отново да ми е ясно какво имаш предвид с "посредствена" Явно, аз не разбирам твоя анахронизъм в мисленето и изразяването.
                            Последните три изречения дори няма да ги коментирам защото ще се обидиш ,а не това е целта ми.
                            Евгича е най убавия чичка бе , спретнат , поддържан но лееко стиснат и заглеждащ се по убавите батки .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Евго, какви са тези "нови стандарти", знам само един стандарт или има ред или няма !!! Като започнеш да ги пишеш едни се чудя от къде ги измисляш
                              Ясно ми е ,че не търсиш "специалистка по старци" ама при 20 год. разлика е точно такава !
                              Значи няма избор на млади жени защото видиш ли ,те жените взели ,че се еманципирали и не обръщат никакво внимание на разни скучни "бастуни" с псевдо велико самочувствие. Лелеее.....с този начин на мислене няма да намериш жена да ти кажа. Никой не те кара да се хващаш с посредствена жена, без отново да ми е ясно какво имаш предвид с "посредствена" Явно, аз не разбирам твоя анахронизъм в мисленето и изразяването.
                              Последните три изречения дори няма да ги коментирам защото ще се обидиш ,а не това е целта ми.
                              20 години не е чак такава голяма разлика ако естествено мъжът е в добро здраве и не е някой чичка с шкембе. Една жена на 25 години също вече е узряла за семейство и деца.
                              По-младата жена лесно ще се справи и с бременност и раждане.А и доста жени търсят улегнал мъж с добро финансово състояние, утвърден в професията си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Добро утро,

                                да ти кажа, че не търся "специалистка по старци", тъй като сам се оправям с домакинството и поддържам перфектен ред по новите стандарти.

                                Наистина от години няма голям избор на свободни млади жени заради емиграцията и еманципацията и се случва готин мъж да вземе почти посредствена жена само и само да има връзка. И не е хубаво да се ровите в нещата на хората и да правите хипотези.

                                Ако съм искал да опитам с мъж, да съм опитал. Аз съм висок, нямам педалско излъчване и ме харесват, То там е ключа от бараката.
                                Евго, какви са тези "нови стандарти", знам само един стандарт или има ред или няма !!! Като започнеш да ги пишеш едни се чудя от къде ги измисляш
                                Ясно ми е ,че не търсиш "специалистка по старци" ама при 20 год. разлика е точно такава !
                                Значи няма избор на млади жени защото видиш ли ,те жените взели ,че се еманципирали и не обръщат никакво внимание на разни скучни "бастуни" с псевдо велико самочувствие. Лелеее.....с този начин на мислене няма да намериш жена да ти кажа. Никой не те кара да се хващаш с посредствена жена, без отново да ми е ясно какво имаш предвид с "посредствена" Явно, аз не разбирам твоя анахронизъм в мисленето и изразяването.
                                Последните три изречения дори няма да ги коментирам защото ще се обидиш ,а не това е целта ми.

                                Коментар

                                Working...
                                X