IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Споко, няма да отегчавам аудиторията, в съвсем конкретен контекст ги споменах.
    Наздраве!
    На мен ми беше достатъчно информацията, сега се разчетох за сенките. Мерси.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Мдъ, седемте смъртни гряха пречупени през призмата на Юнг. Маниии, бегай. По-добре да се върнем към Дон Хуан и рефлексите.
      Наздраве!
      Споко, няма да отегчавам аудиторията, в съвсем конкретен контекст ги споменах.
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Което пък често жените го разнасят в социалния кръг и после - проблем

        Аз дори моята приятелка съм я хващал като не е на кеф как "ме реди" пред приятелки. Но нека се изповядват, на мен не ми пречи, щом е от полза за менталното им здраве

        Тая тема тука е същата работа за доста хора - служи като отдушник. Където да поемат глътка въздух, влизайки в роля и говорейки за неща и действия, които на живо надали биха предприели.
        Абсурд! Такава вътрешна информация от кухнята не се споделя с приятелки. По-едрите представители на човешкия род в приятелски кръг трябва основно да се възхваляват.
        Реденето трябва да става око в око, иначе възмущението губи своето очарование и придобива оттенъка на обикновена клюка.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • темата се отплесна, викайте пачанчо
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Егото съвсем не е нещо чак толкова зло.
            Много по-страшни неща се крият в Сенките.
            Мдъ, седемте смъртни гряха пречупени през призмата на Юнг. Маниии, бегай. По-добре да се върнем към Дон Хуан и рефлексите.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Което пък често жените го разнасят в социалния кръг и после - проблем

              Аз дори моята приятелка съм я хващал като не е на кеф как "ме реди" пред приятелки. Но нека се изповядват, на мен не ми пречи, щом е от полза за менталното им здраве

              Тая тема тука е същата работа за доста хора - служи като отдушник. Където да поемат глътка въздух, влизайки в роля и говорейки за неща и действия, които на живо надали биха предприели.
              ако те рЕди на общо основание не е проблем
              ако почне много детайли да изнася от кухнята е криво
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Имам предвид, че Егото е голяма пречка за развитието на един човек. За да постигне успехи индивид с голямо Его, са нужни многократно повече усилия, отколкото без него. Войната става на няколко фронта.

                Горните обстоятелства респективно водят до повече емоционален багаж и съответно умора, които ескалират в даден момент. Споделянето на този багаж, дори в интернет или с приятели допринася за "разтоварването" на стреса и подпомага менталното здраве. Така мисля, но си е моя теория.
                Това, че един мъж има голямо его не означава, че влиза постоянно в конфликти.Напротив-един уверен в себе си мъж би избягвал караници, конфликти и други дребни дрязги,които са характерни за жените. Единствено би влязал в конфликт при необходимост и би си отстоявал мнението.
                Колкото до успехите в живота те зависят от много неща. Вашето поколение има възможности,които предишните нямаха. Имам един приятел учител-той е много добър в работата си,но не е добре заплатен.Дали има успех в живота е въпрос на гледна точка.Друг мой приятел пък работеше в метрото в Лондон като общ работник, щото преди 20 години нямаше как да си намери работа по специалността от университета в България. Та нещата са много относителни.
                Но сегашншите 30 годишни имате възможности каквито нямаше преди 20 години.А понякога като човек влезе в определена дейност и мине 40 години не е толкова лесно да се прехвърли другаде и на по-добре платена.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Имам предвид, че Егото е голяма пречка за развитието на един човек. За да постигне успехи индивид с голямо Его, са нужни многократно повече усилия, отколкото без него. Войната става на няколко фронта.

                  Горните обстоятелства респективно водят до повече емоционален багаж и съответно умора, които ескалират в даден момент. Споделянето на този багаж, дори в интернет или с приятели допринася за "разтоварването" на стреса и подпомага менталното здраве. Така мисля, но си е моя теория.
                  Егото съвсем не е нещо чак толкова зло.
                  Много по-страшни неща се крият в Сенките.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Какво имаш предвид?
                    Имам предвид, че Егото е голяма пречка за развитието на един човек. За да постигне успехи индивид с голямо Его, са нужни многократно повече усилия, отколкото без него. Войната става на няколко фронта.

                    Горните обстоятелства респективно водят до повече емоционален багаж и съответно умора, които ескалират в даден момент. Споделянето на този багаж, дори в интернет или с приятели допринася за "разтоварването" на стреса и подпомага менталното здраве. Така мисля, но си е моя теория.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Много хора имат нереалистична оценка за себе си и искрено вярват в това, което пишат тук. Те не знаят, че биха постъпили по друг начин.
                      По-интересното е, че когато са налице такива оценки и резултата не кореспондира с очакванията. Може да се види нагледно кой отнася вината за несполуките, защото определено не е Егото.

                      Ти си доказан специалист и предполагам можеш да поясниш, защо много хора предпочитат да го играят жертва на обстоятелствата, вместо да се променят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Което пък често жените го разнасят в социалния кръг и после - проблем

                        Аз дори моята приятелка съм я хващал като не е на кеф как "ме реди" пред приятелки. Но нека се изповядват, на мен не ми пречи, щом е от полза за менталното им здраве

                        Тая тема тука е същата работа за доста хора - служи като отдушник. Където да поемат глътка въздух, влизайки в роля и говорейки за неща и действия, които на живо надали биха предприели.
                        Какво имаш предвид?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          Където да поемат глътка въздух, влизайки в роля и говорейки за неща и действия, които на живо надали биха предприели.
                          Много хора имат нереалистична оценка за себе си и искрено вярват в това, което пишат тук. Те не знаят, че биха постъпили по друг начин.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ние ползваме думата неможач

                            но нещата за които пишеш, никой не би си ги признал, дори и пред себе си
                            за жените също важи
                            Което пък често жените го разнасят в социалния кръг и после - проблем

                            Аз дори моята приятелка съм я хващал като не е на кеф как "ме реди" пред приятелки. Но нека се изповядват, на мен не ми пречи, щом е от полза за менталното им здраве

                            Тая тема тука е същата работа за доста хора - служи като отдушник. Където да поемат глътка въздух, влизайки в роля и говорейки за неща и действия, които на живо надали биха предприели.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ние ползваме думата неможач

                              но нещата за които пишеш, никой не би си ги признал, дори и пред себе си
                              за жените също важи
                              То тия мъже изобщо не стигат и до секс, та надали точно това е причината. Ако един мъж е по-скромен шансовете му да си намери жена са минимални. Освен ако близки и познати не го уредят с някоя, щото знам и за такива случаи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Има и един български филм "Орисия" - там булката пристава на един брадат мъжага, но не приспива с жениха си. Той не я "оправя" в първата брачна нощ. И той се тормози, че не са си легнали като мъж и жена, а утре ще се превърнат в брат и сестра.
                                Хайтов "Дервишово семе".
                                Не е точно такъв сюжетът. Брат и я продаде.

                                Коментар

                                Working...
                                X