IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Насилието над жени си е пак за женската тема обаче, така че не виждам особено отклонение. Дано нямаш дъщери.
    прочела си само първото изречение
    а аз точно се съгласих с мирко за останалата част.
    аранка, ти беше ли чарли ебдо преди няколко години?
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      няма как да не се съглася
      Насилието над жени си е пак за женската тема обаче, така че не виждам особено отклонение. Дано нямаш дъщери.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Отклонихме се много от темата.
        А за съжаление отново се потвърди, че жените харесват лошите момчета и често се стига до такива случки. Като тоя-явно му се е носела слава на побойник,а и с тия татуировки и външен вид,е ясно,че не е интелектуалец.
        Ама аз излизам виновен като казвам нещата както са и,че жените харесват лошите момчета .Отричането на реалността няма да я промени.
        Ако някой иска да си живее в измислен свят си е негово право, но реалността е доста по-различна.И подобни случаи постоянно ще има, щото жените няма да престанат да харесват лошите момчета, а те от своя страна няма да се променят.
        няма как да не се съглася
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Не го разбирате Миро и му налитате като оси. Системата е таква и функционира по определен начин. Ако замените правилата с емоции, светът ще се разпадне. Друга система, би функционирала по друг начин, но ревизии/реформи, не се постигат чрез подскачане на някакви офци по улиците. Това многократно го тествахме.

          П.С. Да ви припомня, че преди няколко години всички бяха Шарли... /един изключително гнусен, печатен парцал/
          Всяка система подлежи на промяна и подобрение във времето

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Не го разбирате Миро и му налитате като оси. Системата е таква и функционира по определен начин. Ако замените правилата с емоции, светът ще се разпадне. Друга система, би функционирала по друг начин, но ревизии/реформи, не се постигат чрез подскачане на някакви офци по улиците. Това многократно го тествахме.

            П.С. Да ви припомня, че преди няколко години всички бяха Шарли... /един изключително гнусен, печатен парцал/
            много си прав ендерчо.
            посредствената журналистика оформя посредственото "обществено" мнение
            препоръка е

            Коментар


            • Не го разбирате Миро и му налитате като оси. Системата е таква и функционира по определен начин. Ако замените правилата с емоции, светът ще се разпадне. Друга система, би функционирала по друг начин, но ревизии/реформи, не се постигат чрез подскачане на някакви офци по улиците. Това многократно го тествахме.

              П.С. Да ви припомня, че преди няколко години всички бяха Шарли... /един изключително гнусен, печатен парцал/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ти си много интересен човек. Кой може да ти гарантира 100 процентова сигурност в тоя живот?Винаги и във всяка държава по света има такава опасност.Ей го и заради мнения във форума някои скачат на бой.Ратко може да го потвърди, а и на мен Петрогъзчо искаше да ми раздава шамари.
                Така че винаги има вероятност някой дрогиран да те блъсне на пешеходна пътека или някой боклук да те пребие теб или децата ти,или да изнасили дъщерите ти.
                И аз ВИНАГИ се поставям в ролята на потърпевшити.Поради което и ВИНАГИ настоявам за максимално високи присъди,премахване възможността за условно осъждане при определени престъпления, премахване на възможността за предсрочно освобождаване от затвора и така нататък.Ако аз бях съдия по делото щях да му дам максималното наказание.
                И ако тоя го осъдят с някаква смешна присъда и аз ще недоволствам.Въпросът е,че се вдигна толкова шум за неприключило дело. Нека го осъдят,да видим каква е присъдата и тогава да коментираме.
                От юридическа гледна точка прокурорът и съдиите не са имали друга възможност.
                Иначе ако ставаше въпрос за моите деца,тоя вече щеше да е в болница или на друго място.
                Изобщо нямаше да ми пука дали ще го задържат, каква присъда ще му дадат и така нататък. Може да съм юрист, ама на първо място съм баща. Не съветвам никой да посяга на мое дете. Какъвто ще да е.
                Абе Мирка, тоя го хванАха в 7.30 сутринта да бЕга с 200 в чужда кола.....ако не се бе вдигнало шум, вероятно нямаше да има и присъда. Какво да коментираш след дъжд качулка...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  На мен ми е интересно, дали някога излизаш от рамката на твоите частни тълкувания на реалните казуси, които се случват в живота?

                  Или си уверен, че нещо, което има широк обществен отзвук - на теб самия и на твоето семейство - няма как да се случи?

                  И се замислям още, как самият ти би реагирал, ако някой (да не се случва!) - нанесе, не 400-… не 300-… не дори и 5-… а само един разрез върху лицето на жена ОТ ТВОЕТО семейство, с. макетен нож,..., Или дори "само" - да обръсне НАСИЛСТВЕНО главата на момиче... от твоето семейство...

                  Би ли прибягвал до статистиката на случаите в Австралия и би ли оправдавал с Австралия липсата на Наказателни състави в небето законодателство, с които липси един хипотетичен случай би те изпратил да чакаш решение с години? А през това време - ти спокойно би гледал обезобразено физически и психологически (да не се случва!) дете?

                  Айде стига с произволните примери от света! Поставих се по-често в ролята на потърпевш, за да реагираш адекватно!

                  Разбира се, че председателят на НС трябва да прекъсне отпуските на "народните" представители, за да направят необходимите промени в Наказателния кодекс по този фрапиращ казус, по който потърпевша би могла да бъде ВСЯКА дъщеря. Дано не се повтаря, но заклинанията и сравнения с Австралия НЕ помагат!
                  Ти си много интересен човек. Кой може да ти гарантира 100 процентова сигурност в тоя живот?Винаги и във всяка държава по света има такава опасност.Ей го и заради мнения във форума някои скачат на бой.Ратко може да го потвърди, а и на мен Петрогъзчо искаше да ми раздава шамари.
                  Така че винаги има вероятност някой дрогиран да те блъсне на пешеходна пътека или някой боклук да те пребие теб или децата ти,или да изнасили дъщерите ти.
                  И аз ВИНАГИ се поставям в ролята на потърпевшити.Поради което и ВИНАГИ настоявам за максимално високи присъди,премахване възможността за условно осъждане при определени престъпления, премахване на възможността за предсрочно освобождаване от затвора и така нататък.Ако аз бях съдия по делото щях да му дам максималното наказание.
                  И ако тоя го осъдят с някаква смешна присъда и аз ще недоволствам.Въпросът е,че се вдигна толкова шум за неприключило дело. Нека го осъдят,да видим каква е присъдата и тогава да коментираме.
                  От юридическа гледна точка прокурорът и съдиите не са имали друга възможност.
                  Иначе ако ставаше въпрос за моите деца,тоя вече щеше да е в болница или на друго място.
                  Изобщо нямаше да ми пука дали ще го задържат, каква присъда ще му дадат и така нататък. Може да съм юрист, ама на първо място съм баща. Не съветвам никой да посяга на мое дете. Какъвто ще да е.
                  Last edited by mirodes; 01.08.2023, 13:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Спокойно. Нямам намерение да пиша повече във форума. Намесих се единствено, щото много глупости се изписаха по случая от хора,които и хал хабер си нямат от право.

                    На мен ми е интересно, дали някога излизаш от рамката на твоите частни тълкувания на реалните казуси, които се случват в живота?

                    Или си уверен, че нещо, което има широк обществен отзвук - на теб самия и на твоето семейство - няма как да се случи?

                    И се замислям още, как самият ти би реагирал, ако някой (да не се случва!) - нанесе, не 400-… не 300-… не дори и 5-… а само един разрез върху лицето на жена ОТ ТВОЕТО семейство, с. макетен нож,..., Или дори "само" - да обръсне НАСИЛСТВЕНО главата на момиче... от твоето семейство...

                    Би ли прибягвал до статистиката на случаите в Австралия и би ли оправдавал с Австралия липсата на Наказателни състави в небето законодателство, с които липси един хипотетичен случай би те изпратил да чакаш решение с години? А през това време - ти спокойно би гледал обезобразено физически и психологически (да не се случва!) дете?

                    Айде стига с произволните примери от света! Поставих се по-често в ролята на потърпевш, за да реагираш адекватно!

                    Разбира се, че председателят на НС трябва да прекъсне отпуските на "народните" представители, за да направят необходимите промени в Наказателния кодекс по този фрапиращ казус, по който потърпевша би могла да бъде ВСЯКА дъщеря. Дано не се повтаря, но заклинанията и сравнения с Австралия НЕ помагат!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      тука имаме съдебен спор
                      да идва жоро игнатов!
                      Отклонихме се много от темата.
                      А за съжаление отново се потвърди, че жените харесват лошите момчета и често се стига до такива случки. Като тоя-явно му се е носела слава на побойник,а и с тия татуировки и външен вид,е ясно,че не е интелектуалец.
                      Ама аз излизам виновен като казвам нещата както са и,че жените харесват лошите момчета .Отричането на реалността няма да я промени.
                      Ако някой иска да си живее в измислен свят си е негово право, но реалността е доста по-различна.И подобни случаи постоянно ще има, щото жените няма да престанат да харесват лошите момчета, а те от своя страна няма да се променят.
                      Last edited by mirodes; 01.08.2023, 12:33.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Спокойно. Нямам намерение да пиша повече във форума. Намесих се единствено, щото много глупости се изписаха по случая от хора,които и хал хабер си нямат от право.
                        Почини си малко. Оставям Ви - бюрото е претрупано с реална работа в реална съдебна система.

                        Радвам се за будните българи.

                        Коментар


                        • тука имаме съдебен спор
                          да идва жоро игнатов!
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Продължавай да ни веселиш.

                            А междувременно в България тече катарзис:


                            Спокойно. Нямам намерение да пиша повече във форума. Намесих се единствено, щото много глупости се изписаха по случая от хора,които и хал хабер си нямат от право.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Хахаха-типично по женски. Изложи се,че не знаеш какво е рецидив и кой иска мярка за неотклонение, ама аз дали съм бил юрист.
                              И пак го казвам, мярка за неотклонение "Задържане под стража "се взема ЕДИНСТВЕНО ако има опасност обвинаемият да се укрие или извърши ново престъпление. Това не е присъда. Това,че не правиш разлика си е твой проблем.
                              Продължавай да ни веселиш.

                              А междувременно в България тече катарзис:



                              В подкрепа на Дебора и за да кажат „не“ на насилието излязоха десетки хиляди хора и в други градове в страната

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Лично отдавна се усъмних
                                Много правилно си се усъмнила.Няма никакво значение дали съм юрист или не,щото във форума съм в лично,не в професионално качество.
                                Така че ако ще си по-спокойна,считай ,че не съм юрист. А считай за юристи хора, които не знаят какво е рецидив.
                                Last edited by mirodes; 01.08.2023, 11:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X