IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
    Някой може ли да ми осигури лекарство с активна съставка naltrexon. В България не се продава в аптеките. Преди се е продавал под името Адепент.По принцип е за лечение на алкохолици,но в ниски дози помага за автоимунни заболявания. Щото моята имунна система полудя и е решила да ме убие. Доколкото разбрах се продава в Испания.Също в Турция и Сърбия. Трябва ми спешно и е последният ми шанс(ако изобщо подейства де).
    Вземи съвет от Бота и не отлагай нещата. Той е минал по този път.

    Ще стискаме палци да се оправиш.


    Бъди здрав!

    Коментар


    • Специално в Испания - абсурд без рецепта и направление. А това е дълъг и бюрократичен процес. Време няма - остават Сърбия или Турция.

      Веществото е особено обаче:

      Naltrexona
      Medicamento Descripción

      La naltrexona o naltraxona​ es un medicamento antagonista no selectivo de los opioides, disponible por vía oral, muy usado en el tratamiento de la intoxicación aguda por opiáceos, por medio del bloqueo de los efectos de opioides exógenos y, muy probablemente endógenos también. Wikipedia
      Excreción: Renal
      Fórmula: C20H23NO4
      Metabolismo: hígado
      P. de fusión: 169 °C (336 °F)
      Peso mol.: 341.401 g/mol
      Vida media: 4 horas (naltrexona), 13 horas (6-β-naltrexol)

      Не се предавай.

      Никой не спомена традиционно уникалните български билки.
      Last edited by Arana; 02.10.2023, 17:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
        Идва ми наум ситуацията, когато все още "пандемията" беше в своето начало. Акцентът беше върху това, как трябва да си мием ... ръцете!?!
        Е, от тук трябваше вече да ни е светнАла ламБата...
        Точно тогава разни печалбари се досетиха, че могат да направят състояние при подобна ситуация. Получихме сведение от "достоверен източник", че еди какво си лекарство помага точно в такива случаи...."абе, едни никакви 60-70 лева и какво му плащаш изобщо, щом си на зор"!
        После тръгнаха да "имунизират" и опашките се виеха пред пунктовете. Колко е лесно да се "усвояват" едни пари при подходящата реклама!

        За да приключа, самолечението е много по-лошо от липсата на лечение. Все едно "да работиш" като доброволец и "опитно зайче", при което, в името на човечеството да опитваш диворастящи гъби, за да ги класифицираш на отровни и ядливи...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
          Някой може ли да ми осигури лекарство с активна съставка naltrexon. В България не се продава в аптеките. Преди се е продавал под името Адепент.По принцип е за лечение на алкохолици,но в ниски дози помага за автоимунни заболявания. Щото моята имунна система полудя и е решила да ме убие. Доколкото разбрах се продава в Испания.Също в Турция и Сърбия. Трябва ми спешно и е последният ми шанс(ако изобщо подейства де).
          Ходи в чужбина и не пести НИКАКВИ ПАРИ. Аз едвам оживях като се разбъзика моята имунна система - 43кг надолу.
          Ако не ти дават никакви надежди ходи в ТУРЦИЯ- Стамбул да ти я сменят - беше 10к долара + 200 на ден. За 2 седмици те правят пеленаче. После не носят отговорност. Трепят всички антитела чрез крио замразяване - пълна плазмафереза. Не чакай много да ти унищожи органите, нервната система - намаляват ти шансовете. И за оживяване и за пълно възстановяване.

          Множествена склероза ли ти определиха нашите некадърници? Абе хвани Лев-а истинския не банския
          Last edited by bota156; 02.10.2023, 16:38.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Пробвай с това:

            Плакенил 200мг / Plaquenil 200mg - Verutol

            Коментар


            • Някой може ли да ми осигури лекарство с активна съставка naltrexon. В България не се продава в аптеките. Преди се е продавал под името Адепент.По принцип е за лечение на алкохолици,но в ниски дози помага за автоимунни заболявания. Щото моята имунна система полудя и е решила да ме убие. Доколкото разбрах се продава в Испания.Също в Турция и Сърбия. Трябва ми спешно и е последният ми шанс(ако изобщо подейства де).
              Last edited by Vergil1975; 02.10.2023, 15:11.

              Коментар


              • ОМГ, какво се е случвало в темата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                  Краят ми наближава. Извинявам се на всички, които съм обидил волно или неволно.Ако имате възможност съберете някакви средства,за да подпомогнете децата ми след смъртта ми.Евго ме знае кой съм,а и той ще разбере от Фейсбук кога съм си отишъл от тоя свят.
                  Имах планове за бъдещето ,но съдбата е жестока .


                  Мире, преди да отписваш всичко, молим ти се виж Лева, познава доста добри специалисти у нас. Не се отказвай така лесно. Все трябва да има начин...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                    Краят ми наближава. Извинявам се на всички, които съм обидил волно или неволно.Ако имате възможност съберете някакви средства,за да подпомогнете децата ми след смъртта ми.Евго ме знае кой съм,а и той ще разбере от Фейсбук кога съм си отишъл от тоя свят.
                    Имах планове за бъдещето ,но съдбата е жестока .
                    Не мисля, че има лекар, който може да каже със сигурност на някого, че "краят му наближава", а в същото време човекът да е контактен и да поддържа връзките си с други хора.
                    Тъй като съм винаги оптимист: това, което предстои да се случи - не можем да избегнем по никакъв начин. В тоя смисъл, Съдбата не е виновна, нито пък е жестока. Ние сме еднодневки, но по-често пропускаме тази малка подробност (забравяме за това).

                    За да не влизам в прекалено много разсъждения, предлагам, щом като се познавате с Евго - ако предположенията на докторите се окажат верни, а Евго е много вероятно да знае кога ще е изпращането в последния път на неговия познат, то Евго да ни уведоми тук. Мога да помогна на майката (учителка) и децата (директно, без посредници).

                    Все пак, не бива да забравяме, че много от дамите се справят отлично и без нашата помощ (банкови сметки). Имат усет и интуиция за самосъхранение и грижа за децата.Общо- взето, след като изпълним мъжките си задължения - дамите са, които осигуряват хода на събитията и бдят над децата. И много добре се справят!

                    Все пак ми е трудно да преценя, доколко един лекар може да даде вярна прогноза в подобни случаи.

                    Със здраве!

                    Коментар


                    • Надявам се да има връщане назад и просто Миро отново емоционално да е преекспонирал нещата.

                      Да оставим емоциите на страни , миля че това също е важо .
                      До колкото ми е известно Миро има някакви лизинги и кредити. Хубаво е да се види какво ще се прави с наследството ако тези кредити не могат да се обслужват в дългосрочен план.
                      Продажба на някакви активи предварително преди да се стигне до необслужване.
                      Или прехвърляне на активи на доверени лица и така да бъде направено че да не може да бъде оспорено от кредиторите. Отказване от наследство или как е там за ограничаване права на кредиторите само до онаследеното имущество.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Похвално е, че се намират хора, които са склонни да се погрижат за чужди деца!
                        Мдаааа.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                          Има ли нужда, нека Евго ми драсне лично съобщение, ще помогна с каквото мога.
                          Похвално е, че се намират хора, които са склонни да се погрижат за чужди деца!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                            Краят ми наближава. Извинявам се на всички, които съм обидил волно или неволно.Ако имате възможност съберете някакви средства,за да подпомогнете децата ми след смъртта ми.Евго ме знае кой съм,а и той ще разбере от Фейсбук кога съм си отишъл от тоя свят.
                            Имах планове за бъдещето ,но съдбата е жестока .
                            Не вярвам, че някой ще напише нещо подобно ако не е истина. Страшно много съжалявам да видя подобен пост и е изключително трудно да се каже нещо, което да бъде на място. Извинявам се, че съм ти влизал остро в спорове в една друга тема, надявам се да ми простиш.
                            Както и колегата каза, все пак стискам палци докторите да са поставили грешна диагноза и да имаш възможност още дълго време да се радваш на децата си и да ги подкрепяш. Има ли нужда, нека Евго ми драсне лично съобщение, ще помогна с каквото мога.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Там е работата, че Евго герой счита, че е способен да си хване много по-млада и затова не смята да се задоволява с връстничките си. Абсолютно нормална ситуация.

                              Ако трябва да сравним мъжкото и женското развитие графично -мъжа представлява права линия, а жената синусоида. Пресичат се някъде около 30-те. С малката разлика, че на жената стойността вече пада, а на мъжът продължава нагоре. Хората дори и да не го изказват, на подсъзнателно ниво са "наясно" какво се случва. Неслучайно мъжете са с най-голяма готовност да се раздадат, там където жената има повече стойност (в младостта си), виждайки, че жената прави "компромис", т.е. тя е в пика си, докато мъжът тепърва набира скорост. Затова и такива връзки са най-здрави.

                              Това си е вид инвестиция и с избора си, жената казва на мъжа, че вижда в него потенциал. Респективно, после мъжът си "връща жеста", дори и да си хване любовница, той остава основен провайдър на жената/съпругата, която го е избрала преди.
                              +1

                              Така е, обаче българката смята, че е в силна позиция на 40+, което не е така.

                              Тя иска да потребява днес и сега и много не цени красивия и образован мъж на 25 г., защото той не може да задоволи комерсиалния й интерес.

                              И аз бях свежо парче преди години и ви казвам, че младите, готини мъже с потенциал много не са оценени от жените в БГ и много често си стоят сами.

                              В момента имам малък здравословен проблем и не трябва много да се потя, да работя тежка физическа работа, да катеря планини и да танцувам.

                              А иначе по ф.б. ме атакуваха наскоро 3 жени, но и трите не стават. Две от тях са 40+ и с деца, а третата хич не отговаря на профила ми и е простовата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                                Краят ми наближава. Извинявам се на всички, които съм обидил волно или неволно.Ако имате възможност съберете някакви средства,за да подпомогнете децата ми след смъртта ми.Евго ме знае кой съм,а и той ще разбере от Фейсбук кога съм си отишъл от тоя свят.
                                Имах планове за бъдещето ,но съдбата е жестока .
                                Да не се бъзикаш нещо?

                                На снимките изглеждаш добре от това лято. Мислех да ти пиша тези дни.


                                Не знам какво да напиша след този пост. Много често лекарите слагат грешни диагнози и хората си живеят по 20-30 г след такава диагноза.

                                Коментар

                                Working...
                                X