IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Не каза колко си висок, колко кг и на колко си години, Турболан?

    Да добием малка предства за теб.
    Леле

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Дали си от поколението на Димо Тонев или след това?

      Волейболистите са много готини и не са прости, като други спортисти.
      и не си изпълняват заканите
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

        Не давам идентифицираща информация, любувайте ми се само по писанията.

        Бе!... обещал сън да та фърла през балкона, а ти се закачаш...
        Дали си от поколението на Димо Тонев или след това?

        Волейболистите са много готини и не са прости, като други спортисти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Не каза колко си висок, колко кг и на колко си години, Турболан?

          Да добием малка предства за теб.
          Не давам идентифицираща информация, любувайте ми се само по писанията.

          Бе!... обещал сън да та фърла през балкона, а ти се закачаш...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ние с Миро сме големи приятели и имам сходни виждания.

            Надявам се да оздравее, медицината е напреднала. Да ходи редовно на прегледи!

            Все пак, ние идваме от Аналоговта ера и сме възпитавани от майка учителка. И не приемаме някои от модерните неща и кифленската мода.

            Освен това, искаме да увеличим народонаселението, но за момента няма подходящи жени.
            Не може да си "голям приятел" с някого без да се познавате на живо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
              А, ям си месо цел живот колко ми душъ сака, па нищо, засега.
              Е го е и сега – бая агнешко ше пекна...
              И пия.
              И пуша.
              И ебъ, разбира се.

              Я колко здравословници измреа или едва кретат, кератите.

              "Кто не курит и не пьет, тот здоровеньким помрет!".

              Е, аутопсията ше покаже кой крив, кой прав.
              Не каза колко си висок, колко кг и на колко си години, Турболан?

              Да добием малка предства за теб.

              Коментар


              • А, ям си месо цел живот колко ми душъ сака, па нищо, засега.
                Е го е и сега – бая агнешко ше пекна...
                И пия.
                И пуша.
                И ебъ, разбира се.

                Я колко здравословници измреа или едва кретат, кератите.

                "Кто не курит и не пьет, тот здоровеньким помрет!".

                Е, аутопсията ше покаже кой крив, кой прав.

                ПП. Имах ено време язва, но ми мина одма от хеликоцина. А маркуча глътнах свободно, по приятелски
                Last edited by Turbolan; 03.05.2024, 11:13.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                  Не знам. Може и да греша, за теб. Всичко е възможно.
                  Но за мен, той е събирателен образ, с цел раздвижване на темата. Пък и за Миро, имам едни съмнения .Двамцата приятели,
                  Все тая. Лаф да става.
                  Ние с Миро сме големи приятели и имам сходни виждания.

                  Надявам се да оздравее, медицината е напреднала. Да ходи редовно на прегледи!

                  Все пак, ние идваме от Аналоговта ера и сме възпитавани от майка учителка. И не приемаме някои от модерните неща и кифленската мода.

                  Освен това, искаме да увеличим народонаселението, но за момента няма подходящи жени.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                    В темата "Да си говорим за жени" - си говорим за ... болести... Нищо лично, де!

                    Може да се допълни заглавието на темата - и без мен (няма да е голяма загуба), а аз ще потърся медицински сайт, в който се говори за жени.

                    "Нерде Ямбол (жена) - нерде Стамбул (болест)"..., или може би трябва да правим аналогия между "черна чума" (болест) и жена? Не би трябвало (на първо четене) да е така.

                    Ами то и жените са си болест.
                    Загубваш си акъла, изпразват джоба, провалят ти кариерата/развитието. някои стигат и до самоубийство
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                      Подредил си се така заради щото се тъпче с месо от тази измислена палио диета .
                      Мини си на нормална диета при гастрит щото вероятно и него вече си го докарал.
                      Включи варени картофи и варен ориз пък си яж месо но намалени количество. После след като си ги сварил за да не са безвкусни ги подправяй със шарлан зехтин и малко сол Хляб избягвай само бял на сухари. Кисело , люто пържено и алкохол не . Намали солта.
                      Големи количество месо могат да те ударат в бъбреците също както и полипи в дебелото черво, които стават на рак.

                      До читиредесетака всички летим в облаците.
                      Към петдесетака нещата стават съвсем други и много неща почват да се обажда. Така че спазвай правилата , било каквото било.

                      Лично аз за зарегулация на стомаха пия гастритол. Виж нещо друго билково специално за киселини.
                      Гела на допелхерц за киселини не лош .
                      Използвай повече хранителни добавки за лечение избягвай химиите заради алергиита. .
                      Но ако не смениш режимана хранене нещата ще се влошат.

                      Поне си емоционален , това също може да удря стомаха.
                      Тинктура глог мента валерян. Ако не ти се мъкнат обикновен валидол.
                      МИлгамата добре влиае както на стомаха така и емоционалното състояние не я пии на гладно ,а със храната
                      Едно от най-разумните мнения в тази тема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Получавам рефлекс на киселини от стомаха. На пръв поглед не е нещо кой знае какво, въпросът е,че на мен хранопровода ми е изгорен и с мъка ям и пия вода. От хапчетата получавам алергична реакция каквато имах преди и не само това,но и не ми помагат. Единствено от Гавискон получавам някакво облекчение,ама от него алергичната реакция е най-голяма. Общо взето нещата са ясни накъде отиват.
                        Подредил си се така заради щото се тъпче с месо от тази измислена палио диета .
                        Мини си на нормална диета при гастрит щото вероятно и него вече си го докарал.

                        Включи варени картофи и варен ориз пък си яж месо но намалени количество. После след като си ги сварил за да не са безвкусни ги подправяй със шарлан зехтин и малко сол .
                        Хляб избягвай само бял на сухари. Кисело , люто пържено и алкохол не . Намали солта.

                        Големи количество месо могат да те ударат в бъбреците също както и полипи в дебелото черво, които водят до рак.

                        До читиредесетака всички летим в облаците.
                        Към петдесетака нещата стават съвсем други и много неща почват да се обажда. Така че спазвай правилата , било каквото било.

                        Лично аз за зарегулация на стомаха пия гастритол. Виж нещо друго билково специално за киселини.
                        Гела на допелхерц за киселини не лош .
                        Използвай повече хранителни добавки за лечение избягвай химиите заради алергиита.
                        Но ако не смениш режима на хранене нещата ще се влошат със стомаха.

                        Поне си емоционален , това също може да удря стомаха.
                        Тинктура глог мента валерян. Ако не ти се мъкнат обикновен валидол.
                        МИлгамата добре влиае както на стомаха така и емоционалното състояние не я пии на гладно ,а със храната.

                        Сайт за хранителни добавки iherb с поръчки в чужбина някой от фирмите имат представителство и в България.
                        Може нещо и да се измислии нещо за алергията , но ти трябва правилния човек за консултация кво да избереш да пиеш. Повечето лекари лекуват както преди 30 години това още повече важи за провинцията.
                        Last edited by Майстора233; 03.05.2024, 13:56.

                        Коментар


                        • В темата "Да си говорим за жени" - си говорим за ... болести... Нищо лично, де!

                          Може да се допълни заглавието на темата - и без мен (няма да е голяма загуба), а аз ще потърся медицински сайт, в който се говори за жени.

                          "Нерде Ямбол (жена) - нерде Стамбул (болест)"..., или може би трябва да правим аналогия между "черна чума" (болест) и жена? Не би трябвало (на първо четене) да е така.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Кво ти е бре?!
                            Получавам рефлекс на киселини от стомаха. На пръв поглед не е нещо кой знае какво, въпросът е,че на мен хранопровода ми е изгорен и с мъка ям и пия вода. От хапчетата получавам алергична реакция каквато имах преди и не само това,но и не ми помагат. Единствено от Гавискон получавам някакво облекчение,ама от него алергичната реакция е най-голяма. Общо взето нещата са ясни накъде отиват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Поредните ти простотии.Не случайно руската пропаганда при теб хваща дикиш.
                              С Евго сме приятели във Фейсбук,не на живо.Никога не сме се виждали. И това приятелство във Фейсбук е покрай тоя форум.Иначе откъде ще го познавам при положение, че живеем в различни градове и не сме в една и съща професионална сфера.А "приятелството"във Фейсбук само така се нарича. Малко от приятелите ти във Фейсбук са ти истински приятели.Даже с моите приятели не сме приятели във Фейсбук. Няма проблем да стана приятел и с други от тоя форум във Фейсбук. Моята самоличност вече няма защо да я крия,тъй като напуснах службата си в сферата на сигурността. Така че вече изобщо не ми пука.А и съм в такова здравословно състояние, че пък наистина не ми пука от нищо.
                              Кво ти е бре?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                                Не знам. Може и да греша, за теб. Всичко е възможно.
                                Но за мен, той е събирателен образ, с цел раздвижване на темата. Пък и за Миро, имам едни съмнения .Двамцата приятели,
                                Все тая. Лаф да става.
                                Поредните ти простотии.Не случайно руската пропаганда при теб хваща дикиш.
                                С Евго сме приятели във Фейсбук,не на живо.Никога не сме се виждали. И това приятелство във Фейсбук е покрай тоя форум.Иначе откъде ще го познавам при положение, че живеем в различни градове и не сме в една и съща професионална сфера.А "приятелството"във Фейсбук само така се нарича. Малко от приятелите ти във Фейсбук са ти истински приятели.Даже с моите приятели не сме приятели във Фейсбук. Няма проблем да стана приятел и с други от тоя форум във Фейсбук. Моята самоличност вече няма защо да я крия,тъй като напуснах службата си в сферата на сигурността. Така че вече изобщо не ми пука.А и съм в такова здравословно състояние, че пък наистина не ми пука от нищо.
                                Last edited by mirodes; 03.05.2024, 01:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X