IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    И къде точно му е предимството.....? Единствено ще завърти някоя кифла и ще остане без апартамент.
    Преди 20 години хоратя бяха различни, заедно с мисленето.
    Апартамента е +, но ако кандидатката има някви финансови намерения, ако е нормално момиче апартамента е до никъде, трябва смяна на мислене. не може да възприема жената, като средство.... в неговия случай "да върти къщата" и да ражда.
    И защо трябва да е кифла?Порядъчните жени да не би да предпочитат голтаци пред финансово обезпечени мъже?За 20 години да не би да се е изменило женското мислене?Още повече, когато цената на квадратен метър жилище в София е 4000 лв.
    И не всички жени предпочитат да работят и правят кариера, да стават рано сутрин,да висят по спирки или в задръствания с автомобила,да ги навикват шефовете на работата и да сплетничат срещу тях колегите.
    А 200 хиляди години, откакто съществува човека, жената е раждала деца и се е грижела за домакинството. В последните 70-80 години стана традиция жените да работят и правят кариера. Резултатите са видими-демографски срив и измиране на бялата раса. Дори в държави, където населението се увеличава това се дължи на имигрантите, а местното население намалява броят си.Най-нормалното нещо на света е жената да роди деца, да ги отглежда и да се грижи за домакинството, а мъжът да осигури прехраната им.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Точно фактът,че е заможен и с апартамент в София му дават огромно предимство. Като студент бях на общежитие в Пловдив. И един колега от общежитието сваляше една мадама,която също беше на общежитие. И оная не му връзваше с месеци. На един купон дойдоха едни пловдивчани,колеги на съквартиранта ми и един от тях още същата вечер я изчука. Случайно бях седнал до тях на купона и чух само как й каза,че е пловдивчанин,баща му има фирми и няколко апартамента. След случаят я заряза и оная в крайна сметка се омъжи за колегата. И са семейство от 20 години вече. Става въпрос за жена,която не беше курве и да скача от мъж на мъж.А и доста такива случаи съм виждал .Това е за Пловдив ,а за София важи в пъти повече. Жените от по-малките градове дават мило и драго, за да останат в София и такъв като Евго им е като шестица от тотото.Не знам защо не му се получават нещата, сигурно някъде бърка в подхода.
      И къде точно му е предимството.....? Единствено ще завърти някоя кифла и ще остане без апартамент.
      Преди 20 години хоратя бяха различни, заедно с мисленето.
      Апартамента е +, но ако кандидатката има някви финансови намерения, ако е нормално момиче апартамента е до никъде, трябва смяна на мислене. не може да възприема жената, като средство.... в неговия случай "да върти къщата" и да ражда.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Един приятел казва: "Със селянка всеки може", той го казва. Навремето момичетата от провинцията бяха по-беднички, понякога залупени и беше по-лесно. А софиянки си бяха курвенца, от мъж на мъж и с чужденци.

        Не ми харесва как ме коментирате и може да спра да пиша тук. Мисля да не споделям лични неща повече.


        С polax имаме обща позната - стара мома и купонджийка. Гледа си животинката, пише простотии във фейса, когато не й изнася, не отговаря на съобщенията, професионално не е кой знае какво, на 40г, но се пердаши с някакви местни пичове от време на време (не стои на сухо).
        Остави това "не ми харесва как ме коментирате", извлечи си поуки и изводи и опитай да промениш мисленето си относно жените.

        Относно общата ни позната, как точно знаеш пердаши ли се и с кого и статуса в професионално отношение?
        Казвал съм ти и друг път, правиш някви заключение за човека по картинка и бъркаш.
        Как, ти столичанина, живеещ на 450км знаеш, какво прави провинцислистката???
        И до колкото помня каза, че си и изтрил фвйса, как знаеш, какво пише?
        Имаш фиксация върху жени, най-вероятно след като те отхвърлят....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Хайде сега. Естествено,че пишеш за мен и целия форум го разбра.Няма нужда да ме цитираш.
          И в случаят аз нищо не мога да ти забраня,ти самата обеща да не го правиш,но не си спазваш обещанието.
          И това обръщение ефенди е много интересно при положение, че аз съм последният мъж на света, който налага каквито и да е било ограничения на жената до себе си.Моята жена има пълна свобода да прави каквото поиска. И за бъдещата ще е така.
          Добре бе, формалисте. Обещавам да не те бъзикам десет поста след твое изказване ако е много смешно. Иначе въобще няма да се бъзикам, че много на сериозно ги вземаш нещата.

          Сладки сънища

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Да съм те цитирала? Изказвам общо мнение без адресат. Или и това забраняваш, ефенди?

            Я се осъзнай. Ако нещо е смешно ще го коментирам. Ако не ти изнася не ме чети.

            И моля те недей да ми пращаш твоя снимка, че съвсем комично ще стане.

            Хайде сега. Естествено,че пишеш за мен и целия форум го разбра.Няма нужда да ме цитираш.
            И в случаят аз нищо не мога да ти забраня,ти самата обеща да не го правиш,но не си спазваш обещанието.
            И това обръщение ефенди е много интересно при положение, че аз съм последният мъж на света, който налага каквито и да е било ограничения на жената до себе си.Моята жена има пълна свобода да прави каквото поиска. И за бъдещата ще е така.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Обеща да не ме коментираш,ама не спираш да го правиш. Явно представлявам голям интерес за теб. Получаваш ли сърцебиене и овлажняване като мислиш за мен?Щях да ти пратя моя снимка,та още повече да ти се засилят чувствата,ама ти нямам доверие,че няма да я публикуваш.
              Колкото до рускинята(може и украинка да е ,ще избирам между рускиня и украинка)от какъв зор ще бяга в голям град или в чужбина при положение ,че моите намерения са тя да не работи, а да ми роди деца и единствено да се грижи за тях.И тя и децата ще бъдат осигурени,а и аз съм атрактивен мъж.Още повече тия жени,на които съм се спрял си личи, че не са някои меркантилни курвета(по сайтовете е пълно и с такива, но ги избягвам).
              Да съм те цитирала? Изказвам общо мнение без адресат. Или и това забраняваш, ефенди?

              Я се осъзнай. Ако нещо е смешно ще го коментирам. Ако не ти изнася не ме чети.

              И моля те недей да ми пращаш твоя снимка, че съвсем комично ще стане.

              Боже, събери си вересиите.

              Last edited by Arana; 30.09.2022, 00:17.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                Гаранция, че рускиня ще остане в малкия град, а няма да запраши с първа космическа към голям град в следващата наносекунда след получаване на бг удостоверението за дългосрочно пребиваване.

                Това искам да го видя филмирано. Как рускиня вади вода от кладенеца и носи менците дома дето прави вита баница и свири ли свири, после след два метана на падишаха стои чинно права до вратата докато ефенди вечеря

                Някой ден ще ме уморите от смях. Обичам го тоз форум, бреей.
                Обеща да не ме коментираш,ама не спираш да го правиш. Явно представлявам голям интерес за теб. Получаваш ли сърцебиене и овлажняване като мислиш за мен?Щях да ти пратя моя снимка,та още повече да ти се засилят чувствата,ама ти нямам доверие,че няма да я публикуваш.
                Колкото до рускинята(може и украинка да е ,ще избирам между рускиня и украинка)от какъв зор ще бяга в голям град или в чужбина при положение ,че моите намерения са тя да не работи, а да ми роди деца и единствено да се грижи за тях.И тя и децата ще бъдат осигурени,а и аз съм атрактивен мъж.Още повече тия жени,на които съм се спрял си личи, че не са някои меркантилни курвета(по сайтовете е пълно и с такива, но ги избягвам).
                И естествено ще носи менци ,ще прави баница и ще свири, щото ако не го прави,аз ще я отсвиря.
                Last edited by mirodes; 30.09.2022, 00:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                  Гаранция, че рускиня ще остане в малкия град, а няма да запраши с първа космическа към голям град в следващата наносекунда след получаване на бг удостоверението за дългосрочно пребиваване.

                  Това искам да го видя филмирано. Как рускиня вади вода от кладенеца и носи менците дома дето прави вита баница на негово величество султана …и свири ли свири, после след два метана на падишаха стои чинно права до вратата докато ефенди вечеря

                  Някой ден ще ме уморите от смях. Обичам го тоз форум, бреей.
                  То жената от там е избягала, не можеш я накара пак да се върне на същото.

                  Коментар


                  • Гаранция, че рускиня ще остане в малкия град, а няма да запраши с първа космическа към голям град в следващата наносекунда след получаване на бг удостоверението за дългосрочно пребиваване.

                    Това искам да го видя филмирано. Как рускиня вади вода от кладенеца и носи менците дома дето прави вита баница на негово величество султана …и свири ли свири, после след два метана на падишаха стои чинно права до вратата докато ефенди вечеря

                    Някой ден ще ме уморите от смях. Обичам го тоз форум, бреей.
                    Last edited by Arana; 30.09.2022, 00:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Един приятел казва: "Със селянка всеки може", той го казва. Навремето момичетата от провинцията бяха по-беднички, понякога залупени и беше по-лесно. А софиянки си бяха курвенца, от мъж на мъж и с чужденци.

                      Не ми харесва как ме коментирате и може да спра да пиша тук. Мисля да не споделям лични неща повече.


                      С polax имаме обща позната - стара мома и купонджийка. Гледа си животинката, пише простотии във фейса, когато не й изнася, не отговаря на съобщенията, професионално не е кой знае какво, на 40г, но се пердаши с някакви местни пичове от време на време (не стои на сухо).
                      Не са залупени момичета,които не са от София, но за жените големите градове са като магнит. Много повече, отколкото за мъжете.
                      Тук някои ме обиждат,че съм щял да докарам рускиня в България, но факта да го правя е,че просто в моя град младите свободни жени,които са привлекателни,са много малко. Повечето бягат в София или чужбина, а тия,които остават са заети.А пък да дойде някоя софиянка,пловдивчанка или варненка да живее в по-малък град е изключено. Така че ми остават чужденките като избор. В София изборът е огромен.
                      Last edited by mirodes; 29.09.2022, 23:58.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Моето мнение въобще не съвпада с мненията на колегите. Има няколко симпатяги, които развалят дисциплината и съм сигурен, че на живо пред жена ще обясняват друго. Комплексари с мания за величие....
                        Евго е човек, според мен с доста сбъркано мислене/казвал съм му много пъти/. Той има проблем с жените и "провинцията".
                        Смята, че апартамента в София ще му отвори женските "врати", ама тези врати, които му отвори не са за него.
                        Както и да е, всеки има мнение и си го отстоява
                        Точно фактът,че е заможен и с апартамент в София му дават огромно предимство. Като студент бях на общежитие в Пловдив. И един колега от общежитието сваляше една мадама,която също беше на общежитие. И оная не му връзваше с месеци. На един купон дойдоха едни пловдивчани,колеги на съквартиранта ми и един от тях още същата вечер я изчука. Случайно бях седнал до тях на купона и чух само как й каза,че е пловдивчанин,баща му има фирми и няколко апартамента. След случаят я заряза и оная в крайна сметка се омъжи за колегата. И са семейство от 20 години вече. Става въпрос за жена,която не беше курве и да скача от мъж на мъж.А и доста такива случаи съм виждал .Това е за Пловдив ,а за София важи в пъти повече. Жените от по-малките градове дават мило и драго, за да останат в София и такъв като Евго им е като шестица от тотото.Не знам защо не му се получават нещата, сигурно някъде бърка в подхода.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Какво му е сбърканото? Качваш ги на покрива на някое ЕПК и свят им се извие, като погледнат надолу. В този момент на безпомощност можеш да поискаш ръката им, а ако случайно се съвземат и откажат, можеш да извадиш две празни чаши и така да си спестиш калвадоса, като своевременно го набуташ още по-надълбоко в кондукторската чанта. Човек трябва да е гъвкав.
                          Факт, човек трябва да адаптира към новостите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Един приятел казва: "Със селянка всеки може", той го казва. Навремето момичетата от провинцията бяха по-беднички, понякога залупени и беше по-лесно. А софиянки си бяха курвенца, от мъж на мъж и с чужденци.

                            Не ми харесва как ме коментирате и може да спра да пиша тук. Мисля да не споделям лични неща повече.


                            С polax имаме обща позната - стара мома и купонджийка. Гледа си животинката, пише простотии във фейса, когато не й изнася, не отговаря на съобщенията, професионално не е кой знае какво, на 40г, но се пердаши с някакви местни пичове от време на време (не стои на сухо).
                            Aууууу как мъ обиди сега на софиянка . Имаше и “залупени” софиянки, мани я таз мантра с прованса.

                            Посмъртно нема да спреш да пишеш тук, нито аз, нито миро. По-скоро с поредния “ъпгрейд” форума сам ще отече следвайки естествени еволюционни процеси, но … в природата празно няма и цялата компания ще се пренесе в някой друг електронен виртуален рай

                            Ми давай го и ти по-лежерно като тая мома купонджийката и ще ти просветне.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Тотално сбъркано.
                              Какво му е сбърканото? Качваш ги на покрива на някое ЕПК и свят им се извие, като погледнат надолу. В този момент на безпомощност можеш да поискаш ръката им, а ако случайно се съвземат и откажат, можеш да извадиш две празни чаши и така да си спестиш калвадоса, като своевременно го набуташ още по-надълбоко в кондукторската чанта. Човек трябва да е гъвкав.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                А защо не от столицата? Защо все колежки от провинцията? Какво не ти достига, че да не забиеш софиянка?

                                Не ме разбирай погрешно, не дискриминирам, но оставам с впечатлението, че все нещо те плаши и искаш да имаш някакъв превес в двойката и да командиш взесто да градиш хармонични отношения.

                                И верно стига с това какво било преди 20 години.

                                Човече ти и сега можеш да си хванеш жена стига да ти се разблокира малко главата. И Сега си ок.
                                Един приятел казва: "Със селянка всеки може", той го казва. Навремето момичетата от провинцията бяха по-беднички, понякога залупени и беше по-лесно. А софиянки си бяха курвенца, от мъж на мъж и с чужденци.

                                Не ми харесва как ме коментирате и може да спра да пиша тук. Мисля да не споделям лични неща повече.


                                С polax имаме обща позната - стара мома и купонджийка. Гледа си животинката, пише простотии във фейса, когато не й изнася, не отговаря на съобщенията, професионално не е кой знае какво, на 40г, но се пердаши с някакви местни пичове от време на време (не стои на сухо).

                                Коментар

                                Working...
                                X