IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    44 годишен за протокола. Да, това предлага. Аз все чакам момента на просветлението да дойде все пак.

    Емоционалност йок. Моят хладилник е емпат всравнение с наш Евго.

    Не съм на 44, лелче, а по-малък.

    Ти също би избрала селянина с изтърканите дънки и старите маратонки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

      Да, това е съвременния начин на мислене. Има и лайкове под поста ти, което и показва, че си на прав път. Права си да поставяш своите нужди над тези на другите. Над нуждите на мъжа си, над нуждите на децата си. Както казах - на прав път си. На прав път си ако искаш да станеш непоносима за всички.
      От близо 10-тина години съм станала непоносима за много хора, те си намират своите пътища, а в семейството бях непоносима, но не ме изпускат от поглед и сега еволюцията си продължава.

      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        Уволних я.
        мое ли така. Дай и възможност да си викне приятелка на помощ че да вземе изпита
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          Oт мене е взела един гол к*р.
          Ха ха ха и това не е взела щото е увиснал

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Каквото е могла взела е девойката. То друго имало ли е разполагаемо да се взема?
            Ми и това не е взела

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              Oт мене е взела един гол к*р.
              Каквото е могла взела е девойката. То друго имало ли е разполагаемо да се взема?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Ха ха ха май те заряза.Свърши паричките ми добре че не можа да продадеш панелната душегубка у Дружба че и нея щеше да ти вземе
                Oт мене е взела един гол к*р.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Да не би хладилникът ти да не работи?
                  Работи си. Това е метафора, брат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    44 годишен за протокола. Да, това предлага. Аз все чакам моментът на просветлението да дойде все пак.

                    Емоционалност йок. Моят хладилник е емпат всравнение с наш Евго.
                    Да не би хладилникът ти да не работи?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      да натрупа ли камъни на входа на банята?
                      да не го изровят иманярите преждевременно
                      Ооооох не мога повече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Ох, Евго, както си тръгнал скоро няма да те открие никоя. Нека да признаем какво искаш и какво предлагаш :
                        Предлагаш : 42 годишен мъж с добро образование, работа , добре обзаведен двустаен апартамент
                        Към това върви и пълна липса на емпатия, интерес и уважение към жената. Предполагам ,че имаш и много властни майка и баба / да са живи и здрави/
                        Търсиш : Момиче или жена по възможност по-млада, без деца , без възможности, да ражда деца , да готви , да чисти и да те гледа в очите
                        Права ли съм ?
                        44 годишен за протокола. Да, това предлага. Аз все чакам момента на просветлението да дойде все пак.

                        Емоционалност йок. Моят хладилник е емпат всравнение с наш Евго.
                        Last edited by Selena; 26.11.2021, 20:12.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Смотаняк не ни замавай със себе си
                          нема ли неко моме в махалата около тебе, къде да му пристане на евго и да им ставаш кум
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                            А ти знаеш ли, че в Египет, в долината на царете има над 60 гробници на фараони, всичките опоскани още в древността с изключение на една - тази на Тутанкамон. Някакви камъни (голяма камара) се натрупали пред входа й, което я запазило.

                            Та и аз така, все още не са ме открили. Не ми харесва подигравателния тон на някой колеги.
                            Аааааа два дена да ме няма и такова култово творчество. Абе пророк се оказах аз за преражданията.

                            Някой - ед.ч.

                            НякоИ - мн.ч.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Викаш - изборът е между паун и юпи? И жените избират пауните. То затова е казано, че хубавите ябълки пауните ги ядат. Виждал ли си паун как яде ябълка? И прасе не я яде така.
                              Ама юпито пък така деликатно погризва, че ако имаше крака ябълката щеше да избяга с 200.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Баби нямам вече, майка ми не е властна.

                                Права си, но донякъде (тук е форум и аз все пак не съм дал пълното инфо. Имам много приятелки (семейни жени), които ме ценят и харесват). Сега е пандемия и трудно се намира нова жена.

                                Да ти кажа, че вие жените сте малко първосигнални и първични и ако трябва да избирате между:

                                1) симпатичен, костюмиран, образован, висок мъж, който отваря вратите на жените и се държи културно

                                2) селски мачо, със стари маратонки и изтъркани дънки, но малко по-едър, нахакан, с високо вдигната глава, уперен (макар и без пари по сметката)


                                ще изберете номер 2.

                                Малко по-късно ще ви разкажа за едно момче, което също не може да намери половинка и по много неща прилича на мен.
                                Викаш - изборът е между паун и юпи? И жените избират пауните. То затова е казано, че хубавите ябълки пауните ги ядат. Виждал ли си паун как яде ябълка? И прасе не я яде така.
                                Last edited by pinoccio; 26.11.2021, 19:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X