IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
    То ако се гледат хормоните и кръвообращението 90% от 30 годишните и 95% от 40 годишните мъже не трябва да правят секс, а за по-възрастните потребители на форума да не говорим
    Друго имах аз предвид . Ти много далеч отиде в анализирането. Аджеба, коя жена бяга от някой, който е ок?
    Last edited by Selena; 08.09.2021, 14:29.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Съпругът й е направил 2 деца и е годен. Проблемът е емоционален и доказателство, че няма нищо сигурно във връзките (и тези неща които съм писал тук).
      O Sancta Simplicitas. Те и всички китайци са годни
      Last edited by Selena; 08.09.2021, 16:02.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Проблемът се вижда с просто око. Указах го по-долу. Висок бил ... те баш високите ... коса бил имал ... те баш плешивите ....

        Абе ти биология учил ли си? Хидравликата, демек, кръвообращението и хормоните требе да се гледат ей, после чета други невежи как обясняват, че ваксинираните против короната заразявали ... Уджаст - биологията от 8ми до 10ти клас никаква я няма и то на ниво средно образование ... Уффффф
        Съпругът й е направил 2 деца и е годен. Проблемът е емоционален и доказателство, че няма нищо сигурно във връзките (и тези неща които съм писал тук).

        Коментар


        • То ако се гледат хормоните и кръвообращението 90% от 30 годишните и 95% от 40 годишните мъже не трябва да правят секс, а за по-възрастните потребители на форума да не говорим

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Не знам точно какъв е проблема, но предполагам следното:

            Той е работил 10г в чужбина и отношенията им са охладнели малко или много. Иначе е хубав мъж, висок, строен, има коса като от реклама за шампоан. А жената обича да не работи и да се шляе насам натам. Дори мен ме е канила у тях на гости, а в погледа й усетих някаква палавост,

            Интересуваше се каква енергия има апартамента й преди те да го купят и кой е живял там.
            Проблемът се вижда с просто око. Указах го по-долу. Висок бил ... те баш високите ... коса бил имал ... те баш плешивите ....

            Абе ти биология учил ли си? Хидравликата, демек, кръвообращението и хормоните требе да се гледат ей, после чета други невежи как обясняват, че ваксинираните против короната заразявали ... Уджаст - биологията от 8ми до 10ти клас никаква я няма и то на ниво средно образование ... Уффффф

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Хм. На криви панталони … шивачът им бил крив … Принципно всичко е възможно, но малко вероятно.
              Не знам точно какъв е проблема, но предполагам следното:

              Той е работил 10г в чужбина и отношенията им са охладнели малко или много. Иначе е хубав мъж, висок, строен, има коса като от реклама за шампоан. А жената обича да не работи и да се шляе насам натам. Дори мен ме е канила у тях на гости, а в погледа й усетих някаква палавост,

              Интересуваше се каква енергия има апартамента й преди те да го купят и кой е живял там.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Селенче, на колко години си? Може и приблизително да кажеш.
                Младичка е. Някъде между 18 и 68... Приблизително.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Индийките не отговарят ли на обявите за сериозна връзка смешен
                  Абе инвеститори. Кой индийски баща ще се върже да си даде дъщерята без поне четири кила злато?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Селенче, на колко години си? Може и приблизително да кажеш.
                    На достатъчно, за да знам каквото знам .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Легай, легай, ясно ни е, че те лекуват, ако не много често, то редовно.
                      Такива като ВеЩерката, ти къде?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Ша те лекувам с топъл праз
                        Легай, легай, ясно ни е, че те лекуват, ако не много често, то редовно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Легай, че утре си на цвеклото с останалите анадолци.
                          Ша те лекувам с топъл праз

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            оф то ти верно че не знаеше чужди езици, да взема да ти преведа освен... или да не питам що коментираш подобен постинг?
                            Легай, че утре си на цвеклото с останалите анадолци.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Хм. На криви панталони … шивачът им бил крив … Принципно всичко е възможно, но малко вероятно.
                              Селенче, на колко години си? Може и приблизително да кажеш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                оф то ти верно че не знаеше чужди езици, да взема да ти преведа освен... или да не питам що коментираш подобен постинг?
                                Не говоря майчиният ти език

                                Коментар

                                Working...
                                X