IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2288 Разгледай мнение

    Има го и тоя момент и зависи от обществото, понякога балонът и още по-късно се пука, а при богати, разглезени и презадоволени индивиди въобще не се пука. Социални инвалиди бол наоколо.

    Имам подобна далечна братовчедка. Тя така и ще си остане. В балона на неадекватността. А беше красавица.

    А мъже колко има не е истина.
    И аз се сещам за немалко примери. Но тънката разлика между мъжете и жените е, че при едните опира до желание, а при другите до възможности. Затова изглежда толкова странно уреден мъж да стои самотен, като в случая с Евго. Що бутилки се изпиха и що страници се изписаха... докато някой най-накрая не издържи и не го сватоса директно. Което ме подсети за един виц:


    Един много притеснителен младеж отишъл на среща с момиче. Приятелят му го посъветвал, ако не знае какво да прави да казва "Ами сега какво ще правим," пък жената си знае работата. Срещнали се те:
    - Ами сега какво ще правим?
    - Ами да отидем на бар!
    - Ами сега какво ще правим?
    - Ами да пием по едно!
    - Ами сега какво ще правим?
    - Ами да потанцуваме малко!
    - Ами сега какво ще правим?
    - Ами да отидем у вас!
    - Ами сега какво ще правим?
    - Ами да се съблечем и легнем в леглото!
    - Ами сега какво ще правим?
    - Ами ще чакаме да дойде някой и да ни нае*е и двамата!
    Last edited by Bad_Bear; 30.09.2022, 12:50.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


      Изказа на Евго е деликатен в случая. Иска да каже, че като човек, конкретната мадама е посредствена и се държи евтино. Поне на снимки. Проблема е, че дълго време му е насаждано да не се задоволява с малко...че заслужава нещо по-добро и т.н. Поддавайки се на внушения, човек е склонен да игнорира резултата и продължава да живее в балон. Който се пука около 30-тата година при жените и 40-тата при мъжете. А околните обичат да поддържат илюзията с утешителни приказки.
      Има го и тоя момент и зависи от обществото, понякога балонът и още по-късно се пука, а при богати, разглезени и презадоволени индивиди въобще не се пука. Социални инвалиди бол наоколо.

      Имам подобна далечна братовчедка. Тя така и ще си остане. В балона на неадекватността. А беше красавица.

      А мъже колко има не е истина.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena2288 Разгледай мнение

        Айде пак. Това не е свободна борба бе човек. няма силна и слаба позиция - има създаване на хармония.

        Ти връзката я разбираш погрешно, че някой над някого властва. Абсолютно грешно мислене. Влез вече в 21ви век бе човек.

        В едно семейство няма шефове и подчинени - това не ти е офис. Има партньори и е най-добре да са равностойни.

        И двамата работят и двамата допринасят. Кви позиции те гонят тебе и кой така те е деформирал в мисленето?

        Изказа на Евго е деликатен в случая. Иска да каже, че като човек, конкретната мадама е посредствена и се държи евтино. Поне на снимки. Проблема е, че дълго време му е насаждано да не се задоволява с малко...че заслужава нещо по-добро и т.н. Поддавайки се на внушения, човек е склонен да игнорира резултата и продължава да живее в балон. Който се пука около 30-тата година при жените и 40-тата при мъжете. А околните обичат да поддържат илюзията с утешителни приказки.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Да кажем, че си прав донякъде.

          Виждам, че пишеш културно и не се съмнявам, че си упешен човек.

          Аз съм бил приятел във ф.б. с въпросната жена близо година и гледам какво пише и какво качва.

          И сме чатили малко, от което си дадох сметка, че е със среден английски, не работи и не печели много, сравнено с други мои познати.

          Качва снимки с мъже от плажа, от които личи интимната близост. Палави, разкрепостени, като от гепиме.

          И не в силна позиция на 40г, според мен.

          Айде пак. Това не е свободна борба бе човек. няма силна и слаба позиция - има създаване на хармония.

          Ти връзката я разбираш погрешно, че някой над някого властва. Абсолютно грешно мислене. Влез вече в 21ви век бе човек.

          В едно семейство няма шефове и подчинени - това не ти е офис. Има партньори и е най-добре да са равностойни.

          И двамата работят и двамата допринасят. Кви позиции те гонят тебе и кой така те е деформирал в мисленето?
          Last edited by Selena2288; 30.09.2022, 12:06.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            И къде точно му е предимството.....? Единствено ще завърти някоя кифла и ще остане без апартамент.
            Преди 20 години хоратя бяха различни, заедно с мисленето.
            Апартамента е +, но ако кандидатката има някви финансови намерения, ако е нормално момиче апартамента е до никъде, трябва смяна на мислене. не може да възприема жената, като средство.... в неговия случай "да върти къщата" и да ражда.
            Да кажем, че си прав донякъде.

            Виждам, че пишеш културно и не се съмнявам, че си упешен човек.

            Аз съм бил приятел във ф.б. с въпросната жена близо година и гледам какво пише и какво качва.

            И сме чатили малко, от което си дадох сметка, че е със среден английски, не работи и не печели много, сравнено с други мои познати.

            Качва снимки с мъже от плажа, от които личи интимната близост. Палави, разкрепостени, като от гепиме.

            И не в силна позиция на 40г, според мен.


            Коментар


            • Аз пак се връщам към оригиналното си определение за Евго /ако иска да се обижда/.

              Last edited by Julius_BG; 30.09.2022, 15:32.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Казанова и Дон Жуан са легендарни ,не защото са можели да правят секс по няколко часа, или са имали тела на Аполон,или защото оная им работа е била много голяма ,а защото са можели до омайват жените.
                Дано съветите,които му даваме му помогнат.
                Не знам, то при него всичко отскача или влиза много бавно, но ние не пишем всъщност само за Евго, въпреки, че той е талисман и мотор на темата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Тук си налучкал. Жената търси създаване на емоционална връзка. Наш Евго, малко тая част му се изплъзва. Той иска щом е платил кафето веднагически да правят секс. После включва брояча колко срещи е “платил” и работата отича.

                  Честа негова фраза е “защо ще ѝ слушам на тая глупостите” - а така се “омайват” жените. За мъжа е “омайване” за жената е общуване, което създава емоционална връзка и доверие. Без тази част я няма другата част, която интересува мъжете.

                  Който го е хванал този момент едва ли ще бъде системно отхвърлян и няма да има нужда да виси след това и да следи фейса на разни отхвърлили го дами.

                  Между другото - това го казвам за жените, четящи темата - ще засечете типичния бройкаджия без сериозни намерения за връзка с ангажимент именно по това, че бяга от създаването на емоционална връзка и интимно общуване като дявол от тамян. Тогава на жената трябва веднага да ѝ светне червената лампа и да бяга.
                  Казанова и Дон Жуан са легендарни ,не защото са можели да правят секс по няколко часа, или са имали тела на Аполон,или защото оная им работа е била много голяма ,а защото са можели да омайват жените.
                  Дано съветите,които му даваме,му помогнат.
                  Last edited by mirodes; 30.09.2022, 08:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Според мен проблемите му идват от това,че пропуска етапа на омайване на жените, както аз го наричам.Жените обичат да им чешат егото,да им говорят сладки приказки,да водят дълги разговори и чак тогава чувстват привързаност към мъжа. За разлика от мъжа, който може да се влюби още на първата среща. И ако още в началото преди да ги е омаял им говори за семейство и деца, жените дават на заден,защото още не са се привързали достатъчно.
                    Тук си налучкал. Жената търси създаване на емоционална връзка. Наш Евго, малко тая част му се изплъзва. Той иска щом е платил кафето веднагически да правят секс. После включва брояча колко срещи е “платил” и работата отича.

                    Мацката веднага усеща, че в емоционален план една бетонобъркачка ще е доста по-отзивчива и се отдръпва, а Евго я етикетира като меркантилна кифла (не му е пуснала след трета среща) и засечаката е налице.

                    Честа негова фраза е “защо ще ѝ слушам на тая глупостите” - а така се “омайват” жените. За мъжа е “омайване” за жената е общуване, което създава емоционална връзка и доверие. Без тази част я няма другата част, която интересува мъжете.

                    Който го е хванал този момент едва ли ще бъде системно отхвърлян и няма да има нужда да виси след това и да следи фейса на разни отхвърлили го дами.

                    Между другото - това го казвам за жените, четящи темата - ще засечете типичния бройкаджия без сериозни намерения за връзка с ангажимент именно по това, че бяга от създаването на емоционална връзка и интимно общуване като дявол от тамян. Тогава на жената трябва веднага да ѝ светне червената лампа и да бяга.
                    Last edited by Arana; 30.09.2022, 07:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Това са мои заключения на база писанията след, като го отхвърлят. Не знам от кога следиш темата, аз чета премеждията на Евго с жените още от времето, когато пишеше в имотната тема.
                      Може и да бъркам...
                      Според мен проблемите му идват от това,че пропуска етапа на омайване на жените, както аз го наричам.Жените обичат да им чешат егото,да им говорят сладки приказки,да водят дълги разговори и чак тогава чувстват привързаност към мъжа. За разлика от мъжа, който може да се влюби още на първата среща. И ако още в началото преди да ги е омаял им говори за семейство и деца, жените дават на заден,защото още не са се привързали достатъчно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Не съм чел коментари на Евго,в които да твърди, че няма да уважава и подкрепя жената, с която ще станат семейство. Ако има такива коментари цитирай ги.
                        Това са мои заключения на база писанията след, като го отхвърлят. Не знам от кога следиш темата, аз чета премеждията на Евго с жените още от времето, когато пишеше в имотната тема.
                        Може и да бъркам...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                          https://www.youtube.com/watch?v=GoJHjZIoqAw

                          За семейния живот. Песничката е страхотна. Не пропускайте.
                          Жените са от Венера, мъжете от Марс .Често ги интересуват различни неща и имат различни очаквания.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Освен апартамента, жената иска и уважение, разбиране и т.н.
                            Не съм чел коментари на Евго,в които да твърди, че няма да уважава и подкрепя жената, с която ще станат семейство. Ако има такива коментари цитирай ги.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              И защо трябва да е кифла?Порядъчните жени да не би да предпочитат голтаци пред финансово обезпечени мъже?За 20 години да не би да се е изменило женското мислене?Още повече, когато цената на квадратен метър жилище в София е 4000 лв.
                              И не всички жени предпочитат да работят и правят кариера, да стават рано сутрин,да висят по спирки или в задръствания с автомобила,да ги навикват шефовете на работата и да сплетничат срещу тях колегите.
                              А 200 хиляди години, откакто съществува човека, жената е раждала деца и се е грижела за домакинството. В последните 70-80 години стана традиция жените да работят и правят кариера. Резултатите са видими-демографски срив и измиране на бялата раса. Дори в държави, където населението се увеличава това се дължи на имигрантите, а местното население намалява броят си.Най-нормалното нещо на света е жената да роди деца, да ги отглежда и да се грижи за домакинството, а мъжът да осигури прехраната им.
                              Освен апартамента, жената иска и уважение, разбиране и т.н.

                              Коментар


                              • https://www.youtube.com/watch?v=GoJHjZIoqAw

                                За семейния живот. Песничката е страхотна. Не пропускайте.

                                Коментар

                                Working...
                                X