IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Добро утро,

    българските мъже много често са "само на приказки" за много неща, както готиният Джони ни лъже редовно,

    Иначе смятам, че има платени услуги и по-добре там, отколкото да купуваш коли и апартаменти на въртиопашки,


    Нали?
    Ма ти върза ли се на тез електронни филми?

    Много правилно ги е преместило модито на точното място.

    Както намеква и Пачангата, бурното вълнение не винаги води до добри резултати.

    Ето тука нали знаеше испански. Проследи текста на песничката
     

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Още едно потвърждение, че жените си падат по лошите момчета. Златка сигурно още щеше да го издържа ако тоя не я беше заразял. Прави деца на различни жени,не участва в отглеждането им,не плаща сметки,жените го издържат и винаги има нови кандидатки да се омъжат за него.
      И какво му харесват: с тая брада и татуси се е загрозил.

      Без тях наистина е готин пич.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Има всякакви случаи..Внимавайте..

        "От днес нататък ще вижда сина ми, само след като съдът реши", закани се Райкова, която продължи с обидите към бившия. "Издръжките на децата му и частното училище на дъщеря му ги плащах аз. Кредите и заемите ги плащах аз. Сметките вкъщи и дрехите на децата му съм поела аз. Не спях и работих.. Нямам думи колко съм обидена", изплака тя.
        https://vtorifront.bg/…/zlatka-byasna-ne-spyah-za-da…

        VTORIFRONT.BG
        Златка бясна: Не спях, за да издържам децата на Благой
        Приказките, че Благой и Златка са заровили томахавките в името на малкия си син, се оказ
        Още едно потвърждение, че жените си падат по лошите момчета. Златка сигурно още щеше да го издържа ако тоя не я беше заразял. Прави деца на различни жени,не участва в отглеждането им,не плаща сметки,жените го издържат и винаги има нови кандидатки да се омъжат за него.

        Коментар


        • Има всякакви случаи..Внимавайте..

          "От днес нататък ще вижда сина ми, само след като съдът реши", закани се Райкова, която продължи с обидите към бившия. "Издръжките на децата му и частното училище на дъщеря му ги плащах аз. Кредите и заемите ги плащах аз. Сметките вкъщи и дрехите на децата му съм поела аз. Не спях и работих.. Нямам думи колко съм обидена", изплака тя.
          https://vtorifront.bg/…/zlatka-byasna-ne-spyah-za-da…

          VTORIFRONT.BG
          Златка бясна: Не спях, за да издържам децата на Благой
          Приказките, че Благой и Златка са заровили томахавките в името на малкия си син, се оказ

          Коментар


          • От бурното вълнение бая народ се оказа с пусната котва в открито море...и ни пристан се види, нито попътен вятър духа.

            Затова не съм съгласен с изчакващата позиция, касаеща мъжа. Дори да дойде някоя мадама и да свърши работата от А до Я, задоволството след лесна плячка е кратко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Добро утро,

              българските мъже много често са "само на приказки" за много неща, както готиният Джони ни лъже редовно,

              Иначе смятам, че има платени услуги и по-добре там, отколкото да купуваш коли и апартаменти на въртиопашки,


              Нали?
              Точно. Пари по жени не съм хвърлял и нямам и намерение да го правя.Плащал съм сметки по заведения и хотели естествено, но никога не съм подарявал скъпи вещи.
              Нещата са различни ако с някоя жена се създаде семейство и деца, моите пари ще са за семейството,както е сега.Ама на някоя дето ми прави свирки да й подарявам коли ,няма как да стане.

              Коментар


              • Добро утро,

                българските мъже много често са "само на приказки" за много неща, както готиният Джони ни лъже редовно,

                Иначе смятам, че има платени услуги и по-добре там, отколкото да купуваш коли и апартаменти на въртиопашки,


                Нали?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Хвърляш котва. Временна. И да те отнесе има и други пристанища. Място за заблуди нема.
                  Бай бабо да не ти свършат паричките, че без парички, ни котва, ни пристанище, ни женски

                  Особено тия с тигърските нокти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Тъй де , женската трябва да съумее да задържи кораба в пристанището ...но днешната женска еманципаЦия разглежда пристанището като плаващ кораб , та дори и в тоя случай трябва осъзнаване ,че на пристанището му трябва кораб !!!
                    Хвърляш котва. Временна. И да те отнесе има и други пристанища. Място за заблуди нема.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Да, мерси, това го знам, Джонка. Пак личи че познаваш момите, за 100тен път го казвам. Не, аз съм зряло копеле, и това е така, те не са достатъчно зрели да отсеят таткото в един мъж от мъжа който би ги накарал да се чувстват жени. Това го осъзнават по-късно. Няма такова нещо, бикините на един мой приятел на мед сестрите бяха на гардероба високо горе в дежурната стая с месеци събирани без някоя да си ги търси. Тя тази ме подсети кога не носи бельо, зависи от дрехата. Убеди ме лично. Не, надживели сме драмите и разделите, поне аз. Когато страдах за подобни неща бях на 25-35. Сега само се чудя как да мина метър с една фармацевтка, друга кака. Човекът, лъвът, човекоподобните изобщо са полигамни същества, пак повтарям, за да намерим отговор за нас самите трябва да познаваме биологията и еволмцията си. При раздяла три дена мъка, ама яка и после живота е пак тласкащ. Ако спреш, умираш.
                      Тъй де , женската трябва да съумее да задържи кораба в пристанището ...но днешната женска еманципаЦия разглежда пристанището като плаващ кораб , та дори и в тоя случай трябва осъзнаване ,че на пристанището му трябва кораб !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Да, интересен казус. Красива, умна, а и липсва увереност. Такива жени могат да бъдат и опасни. Внимавай да не влезеш в ролята на бащата-любовник. Обикновено тези момичета опитват да запълнят липсата на баща, впускайки се във връзка с по-зрял мъж и търсейки интуитивно в него липсващия татко - все неща, които 25 годишните пикльовци около нея не могат да и дадат. Много по-лесно можеш да вкараш в леглото такова момиче, но и раздялата после ще е много по-болезнена и за двамата.
                        Да, мерси, това го знам, Джонка. Пак личи че познаваш момите, за 100тен път го казвам. Не, аз съм зряло копеле, и това е така, те не са достатъчно зрели да отсеят таткото в един мъж от мъжа който би ги накарал да се чувстват жени. Това го осъзнават по-късно. Няма такова нещо, бикините на един мой приятел на мед сестрите бяха на гардероба високо горе в дежурната стая с месеци събирани без някоя да си ги търси. Тя тази ме подсети кога не носи бельо, зависи от дрехата. Убеди ме лично. Не, надживели сме драмите и разделите, поне аз. Когато страдах за подобни неща бях на 25-35. Сега само се чудя как да мина метър с една фармацевтка, друга кака. Човекът, лъвът, човекоподобните изобщо са полигамни същества, пак повтарям, за да намерим отговор за нас самите трябва да познаваме биологията и еволмцията си. При раздяла три дена мъка, ама яка и после живота е пак тласкащ. Ако спреш, умираш.
                        Last edited by bulgarian lev; 20.09.2022, 02:21.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Тук ти свалям шапка и ти се покланям!
                          Не си експерт, а гений. Тя е добро моме, но е горда, защото е загубила баща си, и се блъска сама. Понякога е рязка, но е лъчезарно същество. Но пък тя е нещо повече от другите, това е жена която трябва да насърчиш, да и вдъхнеш увереност, да и покажеш че е ценна и желана не за една вечер. Умна е, преценявам я и я познавам повече от година. Тя самата смята че аз не я зачитам достатъчно, показва ми без да я питам коя ме харесвала. А, добре ми казваш, отговарям и, нямаше да забележа хич.
                          Колата ще и оставя да кара и да ме вози. И без това ще продавам едната, на 5,5 години е вече. Секънд хенд в момента е с 25% нагоре отколкото съм я взел 2020.
                          Да, интересен казус. Красива, умна, а и липсва увереност. Такива жени могат да бъдат и опасни. Внимавай да не влезеш в ролята на бащата-любовник. Обикновено тези момичета опитват да запълнят липсата на баща, впускайки се във връзка с по-зрял мъж и търсейки интуитивно в него липсващия татко - все неща, които 25 годишните пикльовци около нея не могат да и дадат. Много по-лесно можеш да вкараш в леглото такова момиче, но и раздялата после ще е много по-болезнена и за двамата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            БМВ на предно?? Пу, пу, да не ти е вкъщи! За мадами става, де.
                            Да, това е предно. Бе да, инак трябва да вози мен с един бордюр в багажника по снежен баир. Дамите карат с този усет който им е дала природата - ръце, уста (не важи за колите) и таз. Със синхрона са по-зле от мъжете. Не са рискови в маневрите, по-скоро многоходови, но импулсивни...когато не очакваш вземат решение.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Не, колата е добра, купето е гранд, 178 hp, 2L ако не се лъжа, предно, дизел, автомат, 8 степенна кутия. Е, новата Х 7 ца е 180К лева. Преебавам си плана за инвестиране в следващите 3-5 години.
                              БМВ на предно?? Пу, пу, да не ти е вкъщи! За мадами става, де.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Вземи го на лизинг, че ако те зареже, да си плаща лизинга сама.
                                Естествено....как не се сетих.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X