IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Ти си намерил истинско съкровище. Ще те пере, готви, чисти, а ти ще си пердашиш колежките и вечер ще заспиваш горд и усмихнат като Зайо Байо, който оправил мечката.
    Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

    Съгласен съм с Асото, че трябват дела,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      По план.....щеше първо да скърца.

      Но не търсела секс (и връзка основана на секс) и не ми се иска да ви разкажа какво точно стана.

      Не ме кефи, не може да ме задоволи като мъж (не предлага екстри), има доста странни навици и представи.


      И реших да не се занимавам повече с нея. Приемам случката като знак от горе да спра с тази жена.

      Вероятно се среща и с други мъже от нета, но те не я искат за връзка.
      Ти си намерил истинско съкровище. Ще те пере, готви, чисти, а ти ще си пердашиш колежките и вечер ще заспиваш горд и усмихнат като Зайо Байо, който оправил мечката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ми то много хора не са стигнали и до 8-ми клас, затова и правилото си е общовалидно. А "бий ме, обичам те" пък е още по-валидно, но това е друга тема - не казвам, че е редно, а че е валидно. Народопсихолигия, ти уж по-добре ги разбираш нещата с личностните и междуличностните конфликти и любови

        Имаш шанс да обитаваш ареала на иронизиращите, но ако не е така, тогава си достоен за тезата, която /чувал съм!/ поддържат много от днешните ватмани : "Кучето е най-добрият месар!" ... /и кучето също : УЖ по-добре разбира работата на месаря, основно - гледа съсредоточено и "разбиращо"/...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          +1
          братле не се занимавай с глупости .... казах ти още преди 1 месец време кво да си купиш.... използвай го и жените ще падат кат круши, ефекта е кат удар с бухалка по главите им, , и не знаят на кой свят и де се намират. Ама не се хаби по разни смотли и фригидни задръстенячки и срамежливи маргаритки ъми направо скачай на най- надутите кифлоци... такава направо на улицатаа ще те награби..... не си губи времето с свалки и приказки, дела требует дела брат .... и резултати в бройка

          ето и другаря Тодор Живков го казва - тва е дърта табела от соц времето :
          Click image for larger version

Name:	20210112_120758.jpg
Views:	1
Size:	2.0 КБ
ID:	3700372


          "Времето на славата мина... сега от нас се искат дела и само дела, резултати и само резултати ..."
          Last edited by Асо Пика; 12.01.2021, 12:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

            Просто е усетила, че и спряташ курткапан
            Не ми се занимава повече с тая, и много лъже, била само с един мъж и то за малко. А виси в сайта за запознанства нонстоп.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Уикенда правих пица 2 пъти. Прави се лесно и ако човек е майстор, е супер с чаша червено вино.

              Щяхме да обядваме с онази.......но тя побърза да си тръгне и не остана за обяд.
              Просто е усетила, че и спряташ курткапан
              Не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Много е просто, ама не е за всеки, като в онзи виц


                Живели си един баща и тримата му синове в едно селце. Те си имали и една кравичка, която им давала мляко. Един ден, когато синовете отишли на работа, бащата излязъл от къщи, за да я изведе на паша, но не я намерил. Прибрали се вечерта синовете и баща им казал:
                - Някой е откраднал кравата ни.
                - Да по разсъждаваме, кой може да е! – отсекли те.
                - Нашата ограда е ниска! – отбелязал бащата.
                - Щом е ниска, значи крадецът е някой, който е нисък! – заключил най-малкият син.
                - Щом е нисък, значи е пед*раст! – намесил се средният син. -
                - Щом е пед*раст, то в наше село такъв нямаме, но пък в съседното село има един! – стигнал до крайния извод най-големият син.
                Отишли те в съседното село и хванали пед*раста за яката:
                - Да си ни връщаш кравата!
                - Ама каква крава, бе?
                - Тая, дето я открадна!
                - Ама защо решихте, че аз съм ви откраднал кравата?
                - Ами защото нашата ограда е ниска. И щом е ниска, значи някой нисък е извършил кражбата. И щом е нисък, значи е пед*раст. А ти си единственият пед*раст в околността. Значи си ти!
                - Егати и логиката! – казал пед*раста.
                - Дайте да ходим при съдията, той ще реши. Отишли те при съдията и му представили желязната си логика.
                - Хм... Интересна логика. Хайде познайте тогава, какво има в тази кутия! – казал съдията и извадил картонена кутия.
                - Кутията е квадратна... - започнал бащата.
                - Щом е квадратна, значи в нея има нещо кръгло... - добавил малкият син.
                - Щом е кръгло, значи е оранжево! – намесил се и средният син.
                - Щом е оранжево, значи е портокал! – заключил най-големият.
                Съдията се ококорил и отсякъл:
                - Ей, пед*раст, да върнеш на хората кравата!

                И те така те
                Пеераски виц ли се води горния
                Не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                  Както каза един екземпляр преди време, за него по-важно е каква мусака ще му сготви жена му отколкото колко добре се плющи.

                  То като отначало тръгва трудно с гореописаната, представи си при продължително пребиваване какво ще стане. То в една безкрайна дупка, колкото и да влагаш няма полза.

                  Аз очаквам и ти желая да се хванеш с някаква жена, като те удари хормона да обясниш на всички колко си влюбен, колко як секс правите, след няколко месеца на затишие във форума пак да се появиш като свалиш розовите очила и да продължиш по стандарната технология със следващите етапи.
                  +1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    По план.....щеше първо да скърца.

                    Но не търсела секс (и връзка основана на секс) и не ми се иска да ви разкажа какво точно стана.

                    Не ме кефи, не може да ме задоволи като мъж (не предлага екстри), има доста странни навици и представи.

                    И реших да не се занимавам повече с нея. Приемам случката като знак от горе да спра с тази жена.

                    Вероятно се среща и с други мъже от нета, но те не я искат за връзка.
                    Както каза един екземпляр преди време, за него по-важно е каква мусака ще му сготви жена му отколкото колко добре се плющи.

                    То като отначало тръгва трудно с гореописаната, представи си при продължително пребиваване какво ще стане. То в една безкрайна дупка, колкото и да влагаш няма полза.

                    Аз очаквам и ти желая да се хванеш с някаква жена, като те удари хормона да обясниш на всички колко си влюбен, колко як секс правите, след няколко месеца на затишие във форума пак да се появиш като свалиш розовите очила и да продължиш по стандарната технология със следващите етапи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Трябвало е първо да заскърца креватът, след това е щяла да остане за пицата. Ти си започнал отзад напред.
                      По план.....щеше първо да скърца.

                      Но не търсела секс (и връзка основана на секс) и не ми се иска да ви разкажа какво точно стана.

                      Не ме кефи, не може да ме задоволи като мъж (не предлага екстри), има доста странни навици и представи.


                      И реших да не се занимавам повече с нея. Приемам случката като знак от горе да спра с тази жена.

                      Вероятно се среща и с други мъже от нета, но те не я искат за връзка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Не се бях сещал да разсъждавам "За пиците и жените". Но един истински познавач на езика би отишъл още по-дапеч и би обобщил темата така - "За пицките". И нещата идват на мястото си.
                        Каквото и да говорим, прав е бил някой, който е казал: "Природата не търпи празно място"
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Уикенда правих пица 2 пъти. Прави се лесно и ако човек е майстор, е супер с чаша червено вино.

                          Щяхме да обядваме с онази.......но тя побърза да си тръгне и не остана за обяд.
                          да не е бързала за другия (поредния) любовник? Инсталирай и проследяваща програма на телефона, обади и се да видиш как хубаво лъже
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Уикенда правих пица 2 пъти. Прави се лесно и ако човек е майстор, е супер с чаша червено вино.

                            Щяхме да обядваме с онази.......но тя побърза да си тръгне и не остана за обяд.
                            Трябвало е първо да заскърца креватът, след това е щяла да остане за пицата. Ти си започнал отзад напред.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Не се бях сещал да разсъждавам "За пиците и жените". Но един истински познавач на езика би отишъл още по-дапеч и би обобщил темата така - "За пицките". И нещата идват на мястото си.
                              Уикенда правих пица 2 пъти. Прави се лесно и ако човек е майстор, е супер с чаша червено вино.

                              Щяхме да обядваме с онази.......но тя побърза да си тръгне и не остана за обяд.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                                Ако в един прекрасен ден разбереш защо кръглата пица се опакова в квадратна кутия, а се яде нарязана на триъгълници, то ще се научиш да разбираш жените.
                                Не се бях сещал да разсъждавам "За пиците и жените". Но един истински познавач на езика би отишъл още по-дапеч и би обобщил темата така - "За пицките". И нещата идват на мястото си.

                                Коментар

                                Working...
                                X