IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

    Евгении (Евго) ще остане самотен ерген до края на живота си. Съществува вариант в някакъв момент в акт на крайна паника, че няма да остави потомство, да направи дете на някоя жена и да заживеят заедно, но без брак. Но тази жена ще го напусне до една година. А причината, че Евгении не знае как да се държи с жена. При него съществува огромно разминаване в психологическата възраст, в която той е все още на 15 - 18 години и биологичната, в която той е на 40 години.

    Весели празници на всички

    Матрицата
    Защо е този хейт.

    Ти виж себе си първо.

    Какво ще стане с всеки от нас е Божа работа, а дългосрочно знаем много добре какво ще стане. Така че бъди по-смирен.

    Вчера ми дойде поръчка за 1000 евро, която ще работя в свободното време през януари и си свиркам и ми е весело.


    Светли празници,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      А, не! На оная ти ми възраст съм била фен на ликьора. Един вид приспивателно, но не ми е твърде действало.
      Наздраве!
      Лелче, мисля през новата година да не разказвам за мадамите тук (само на лични). На мъжете им беше интересно да чуят какви номера са ми правили 5 жени една след друга, а на мен ми беше интересно да чуя за техния опит.

      Има няколко такива като теб, които спамят и не казват никаква полезна информация. Само дрънкат разни простотии.

      Поздрави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Бе той и Евго има пари и имоти ама прави кекс и го зарязват след две три срещи.Специално тия двете с готов да идеш ще ти спадне.Кобилкина е една смешна руска блятка грозна и проста а другаста скумрия дори не искам да я коментирам.
        Евгении (Евго) ще остане самотен ерген до края на живота си. Съществува вариант в някакъв момент в акт на крайна паника, че няма да остави потомство, да направи дете на някоя жена и да заживеят заедно, но без брак. Но тази жена ще го напусне до една година. А причината, че Евгении не знае как да се държи с жена. При него съществува огромно разминаване в психологическата възраст, в която той е все още на 15 - 18 години и биологичната, в която той е на 40 години.

        Весели празници на всички

        Матрицата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

          Tия двете имат поне по милион в авоари, Наталия има бебе, женена е за богат грък.
          Тонкин има десетина апартамента, които дава под наем и живее под наем в къща в Лозенец за 2к и нещо, кара Панамера, издал е десетина книги, жена му 4-5, няма как да живее в Борово, да търси къде да паркира и съседа му по апартамент да е бакшиш.
          Тия тримата са успешни хора и работят за себе си.
          Не са вундеркинди, повтарят стари истини, ама това това им носи много пари.
          Покрай работата си имат и много познанства със умни, богати или влиятелни хора.
          Иначе, двете жени прокламират свободно поведение и имат стотици обожатели, дето начаса биха ги опрашили.
          Бе той и Евго има пари и имоти ама прави кекс и го зарязват след две три срещи.Специално тия двете с готов да идеш ще ти спадне.Кобилкина е една смешна руска блятка грозна и проста а другаста скумрия дори не искам да я коментирам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            А, не! На оная ти ми възраст съм била фен на ликьора. Един вид приспивателно, но не ми е твърде действало.
            Наздраве!
            Тънимъни не ни дръж повече в напрежение ами казвай как се нарича оная възраст.Изпренадах се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              След 40 години възрастта се нарича "последен шанс" или " без пет /има се предвид час/". Ще се въздържа да споделя как се нарича след 45 години.
              Наздраве!
              " 45 години стигат" или "времето е наше" , може би ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                +1

                Ага,

                Нали има една (турска) приказка, че един мъж не е само за една жена.

                За сведение на Пешето, tnm i lelq, съм си писал с няколко мъже от тук на лично и те потвърждват "Напълно съм съгласен с теб, за това каква е българката и самият аз съм имал подобни случки. Просто имай търпение и бъди внимателен, за да избереш добро момиче"
                Evgo , ако за останалите е вълнуващо , за мен не представлява интерес , ежедневната сводка за любовният ти живот

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  По добре щеше да е да изпиеш наполеоните
                  А, не! На оная ти ми възраст съм била фен на ликьора. Един вид приспивателно, но не ми е твърде действало.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Гледай ги тия двете коври и скумрии слушай ги и ще си останеш сам,И при двете последният влак е заминал отдавна.Не вярвам да са правили секс през последните 20г.Чак такъв смелчага толкова да се напие не ми се вярва
                    Tия двете имат поне по милион в авоари, Наталия има бебе, женена е за богат грък.
                    Тонкин има десетина апартамента, които дава под наем и живее под наем в къща в Лозенец за 2к и нещо, кара Панамера, издал е десетина книги, жена му 4-5, няма как да живее в Борово, да търси къде да паркира и съседа му по апартамент да е бакшиш.
                    Тия тримата са успешни хора и работят за себе си.
                    Не са вундеркинди, повтарят стари истини, ама това това им носи много пари.
                    Покрай работата си имат и много познанства със умни, богати или влиятелни хора.
                    Иначе, двете жени прокламират свободно поведение и имат стотици обожатели, дето начаса биха ги опрашили.
                    Last edited by hazard; 22.12.2020, 20:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      И аз му казвам да ти го прати, но той се стиска, а после мен ме хока, че съм бил меркантилен.


                      Иска ми се да ми отговориш на едно питане от днес,

                      Поздрави
                      Аз не си търся жена.Венко ми е приятел колет ще му пратя със здравословна храна маруля репички мерудия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Да, бе! Ще се е отвратила, ама друг път. Още от най-крехка детска възраст изяждах на тати бадемите и на него му се налагаше да си пие Наполеона без мезе.
                        Да не мислиш, че това ме спряло да се вихря по купоните?
                        Наздраве!
                        По добре щеше да е да изпиеш наполеоните

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          пращай колета!
                          И аз му казвам да ти го прати, но той се стиска, а после мен ме хока, че съм бил меркантилен.


                          Иска ми се да ми отговориш на едно питане от днес,

                          Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            И майка й носела салатите и ракиите... Баш такава ти трябва, взимай я, тая се е отвратила от купони и ще си седи само дома. Спестяваш много излишни разходи и ще можеш да кръшкаш, щото тя няма да иска да те придружава навсякъде. Истинско съкровище.
                            Да, бе! Ще се е отвратила, ама друг път. Още от най-крехка детска възраст изяждах на тати бадемите и на него му се налагаше да си пие Наполеона без мезе.
                            Да не мислиш, че това ме спряло да се вихря по купоните?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              пращай колета!
                              Някой друг път

                              Коментар


                              • Мисля че Евго отдавна е получил представа от многото съвети тука.

                                Сега, мисля, той се бори да докаже, че хладния договор "аз искам това и давам това, ти искаш това и даваш това" е добър или приемлив за бъдеща семейна връзка.

                                Може!

                                Хора най-различни.
                                Не малко жени харесват и такива спокойни и "скучни" договорки, стига да са от сърце. Нещо като немците.
                                И след това живеят спокойно-щастливо с до деца и внуци.

                                Коментар

                                Working...
                                X