IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Мога да дам пример с двама мои приятели. И двамата доста заможни.Единият я разкарваше неговата принцеса из цяла Европа. Което надали могат да си позволят 90 процента от мъжете в България. Но на оная явно и това не й стигаше, като се разведе, остави той до гледа двете им деца, а оная се хвана с някакъв богат дъртак.При положение, че моят приятел е доста заможен и й угаждаше на прищевките. Другият ми приятел плащаше само той сметките, та като се разведоха оная си купи нова кола със спестените пари от заплатата си.И все го обвиняваше,че й кръшка,а той е много набожен и никога не би го направил.Въпреки,че доста жени му се натискаха. И то красиви.Ама оная имаше някаква налудничава ревност и го побъркваше.И изобщо не се грижеше за домакинството.
    Тия жени явно се самозабравят.
    А пък жената, с която излизах, вероятно е девствена на 37 г.

    Много е привързана към брат си, на старите снимки все с него, заедно са дошли в София, майка им е учителка и ги е държала строго и е искала от тях да станат хора. Сами са си купили апартаменти без помощ кой знае каква.


    Но толкова време без мъж.......са оставили отпечатък, държи се откачено .........., ужас,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Аз имам обяснение за тези разводи:

      преди години жените си траеха и тръпяха мъжете си, без да има секс на 50+, искаха да имат нормални и здрави семейства и другар. Във всяка къща се карат хората, но това не е болка за умиране.

      Днес обаче жените нито са шетливи, нито компромиси правят, нито се стараят, мислят се за принцеси и че "Сексът и градът" е писан за тях. И човешките отношения са по-сложни от това, което изглежда. Съответно много мъже в БГ нито пари изкарват, нито много допринасят за семействата си. Понякога на пръв поглед добри и хармонични семейства стигат до развод.

      На мен ми е любима песен на Клуб НЛО "Свако Цако" - има дълбоко съдържание, актуално и днес. Весела и лесно се запява.
      Мога да дам пример с двама мои приятели. И двамата доста заможни.Единият я разкарваше неговата принцеса из цяла Европа. Което надали могат да си позволят 90 процента от мъжете в България. Но на оная явно и това не й стигаше, като се разведе, остави той до гледа двете им деца, а оная се хвана с някакъв богат дъртак.При положение, че моят приятел е доста заможен и й угаждаше на прищевките. Другият ми приятел плащаше само той сметките, та като се разведоха оная си купи нова кола със спестените пари от заплатата си.И все го обвиняваше,че й кръшка,а той е много набожен и никога не би го направил.Въпреки,че доста жени му се натискаха. И то красиви.Ама оная имаше някаква налудничава ревност и го побъркваше.И изобщо не се грижеше за домакинството.
      Тия жени явно се самозабравят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
        Хм, за мен не е. Изобщо. Виж за Даян Крюгер(по-точно Хайдкрюгер) няма да споря. Изобщо.

        За обитателките на Ал Андалус си много права. Не че няма хубави испанки, но процентно са малко. От бившите им реСпублики не видях нито една хубава или красива.

        За ингилизките красавици, pa4anga казва мелези. Прекрасната Кийра Найтли мелез ли е? Кейт Бекинсейл, Лора Хедок, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Майката на драконите ??? Натали Емануел умишлено не я включвам, че е мулатка, направо съм влюбен в нея. Та кое от горепосочените създания е мелез? Тя самата дума е противна, но както и да е...

        Mirodes, уточни си първо кой, къде и кога въвежда понятието "славяни".

        Тия "славянки" влизат в една друга категория.
        Евентуално мешаната скара на Венецуела

        Иначе и Катрин Зета не е “мелез”, а имаше и една ирландка - супер беше - не се сещам сега за името хоп, сетих се - Джулиан Мур.
        Last edited by Arana; 18.10.2022, 14:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Клаудия никой не я спомена, а тя е много ок.
          Хм, за мен не е. Изобщо. Виж за Даян Крюгер(по-точно Хайдкрюгер) няма да споря. Изобщо.

          За обитателките на Ал Андалус си много права. Не че няма хубави испанки, но процентно са малко. От бившите им реСпублики не видях нито една хубава или красива.

          За ингилизките красавици, pa4anga казва мелези. Прекрасната Кийра Найтли мелез ли е? Кейт Бекинсейл, Лора Хедок, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Майката на драконите ??? Натали Емануел умишлено не я включвам, че е мулатка, направо съм влюбен в нея. Та кое от горепосочените създания е мелез? Тя самата дума е противна, но както и да е...

          Mirodes, уточни си първо кой, къде и кога въвежда понятието "славяни".

          Тия "славянки" влизат в една друга категория.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Естествено, че не.Ама като гледам от моите познати мъже колко много се разведоха, ме съмнява причината да е само в тях. Щото никой от тях не е пияница, наркоман или насилник. Имат и високи доходи, ама се разведоха.
            С уточнението, че ако аз стигна до развод, вината ще е изцяло в мен. Но аз съм изключение и "лошо момче".А другите бяха добри съпрузи,но стигнаха до развод.
            ОФ топик. Още ли практикуваш? изникна ми нещо за твоята зона.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Естествено, че не.Ама като гледам от моите познати мъже колко много се разведоха, ме съмнява причината да е само в тях. Щото никой от тях не е пияница, наркоман или насилник. Имат и високи доходи, ама се разведоха.
              С уточнението, че ако аз стигна до развод, вината ще е изцяло в мен. Но аз съм изключение и "лошо момче".А другите бяха добри съпрузи,но стигнаха до развод.
              Аз имам обяснение за тези разводи:

              преди години жените си траеха и тръпяха мъжете си, без да има секс на 50+, искаха да имат нормални и здрави семейства и другар. Във всяка къща се карат хората, но това не е болка за умиране.

              Днес обаче жените нито са шетливи, нито компромиси правят, нито се стараят, мислят се за принцеси и че "Сексът и градът" е писан за тях. И човешките отношения са по-сложни от това, което изглежда. Съответно много мъже в БГ нито пари изкарват, нито много допринасят за семействата си. Понякога на пръв поглед добри и хармонични семейства стигат до развод.

              На мен ми е любима песен на Клуб НЛО "Свако Цако" - има дълбоко съдържание, актуално и днес. Весела и лесно се запява.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Той бракът, за да се съхрани трябват двама. Или ще ми кажеш, че само от жената зависи?
                Естествено, че не.Ама като гледам от моите познати мъже колко много се разведоха, ме съмнява причината да е само в тях. Щото никой от тях не е пияница, наркоман или насилник. Имат и високи доходи, ама се разведоха.
                С уточнението, че ако аз стигна до развод, вината ще е изцяло в мен. Но аз съм изключение и "лошо момче".А другите бяха добри съпрузи,но стигнаха до развод.
                Last edited by mirodes; 18.10.2022, 11:59.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Със сигурност си по-компетентна относно испанските хубавини, но моите лични впечатления не са особено положителни. В Андалус са циганета, келтките са кобилести, а ханшовете в Мадрид, надхвърлят значително представите ми за женска красота...

                  Както пееха НЛО "Най-добре е нашенка от село..."
                  Има, но са малко като % от общия брой. Познай какъв купон е тук

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Не знам за какво се борят българките,ама всеки втори брак завършва с развод.Та все ще имат и по някой кусур.
                    А и в случаят говорим за красота .За другите качества си е индивидуално за всяка жена. То и за красотата е така,ама имам предвид красиви жени процентно от всички.
                    Той бракът, за да се съхрани трябват двама. Или ще ми кажеш, че само от жената зависи?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      А не, тука е империя, има от всичко по много, и те са си всеядни по принцип . Ген. Колкото до местните жени - ще е неучтиво да го кажа, но си прав като цяло, има обаче и изключения - надолу са средиземноморски и арабски тип, предвид факта, че там живее осем века арабския елит. В Андалусия може да ти падне ченето от екзотика, а нагоре са северен тип - има келти, после има едни червенокоси мадами с бели лица и дълги крака, та много зависи от испанка до испанка.
                      Със сигурност си по-компетентна относно испанските хубавини, но моите лични впечатления не са особено положителни. В Андалус са циганета, келтките са кобилести, а ханшовете в Мадрид, надхвърлят значително представите ми за женска красота...

                      Както пееха НЛО "Най-добре е нашенка от село..."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Мдам, ти щото си живял продължително извън България за дълги периоди от време и си врял и кипял всичко знаеш.

                        Едно ще ти кажа и повече няма да ти отговарям щото ставаме досадни на публиката - по съчетание на красота, интелект и удохотвореност, да, качествената българка определено може да се бори за първо място на планетата.

                        Това, че ти не си го оценил си е твоя работа.

                        Не знам за какво се борят българките,ама всеки втори брак завършва с развод.Та все ще имат и по някой кусур.
                        А и в случаят говорим за красота .За другите качества си е индивидуално за всяка жена. То и за красотата е така,ама имам предвид красиви жени процентно от всички.И славянките са най-красивите жени на света. При българите не е изцяло славянски произход, така че съответно и жените като цяло са по-малко красиви от чехкини или словачки.
                        Last edited by mirodes; 18.10.2022, 11:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Това е поредният мит,че българките били най-красивите на света. Ами не са.Говорим като цяло,естествено че има красиви жени в България.
                          Мдам, ти щото си живял продължително извън България за дълги периоди от време и си врял и кипял всичко знаеш.

                          Едно ще ти кажа и повече няма да ти отговарям щото ставаме досадни на публиката - по съчетание на красота, интелект и удохотвореност, да, качествената българка определено може да се бори за първо място на планетата.

                          Това, че ти не си го оценил си е твоя работа.


                          Last edited by Arana; 18.10.2022, 08:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
                            По отношение на англичанките мисля, че пропуснахте - Кийра Найтли!
                            А, сигурно и много други сме пропуснали.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Хехе ок, щом си рекъл.

                              Добре, че не си ти главен оценител. Те затова всичките ни красиви жени светят вътре и извън България.

                              Този въпрос го затваряме.
                              Това е поредният мит,че българките били най-красивите на света. Ами не са.Говорим като цяло,естествено че има красиви жени в България.

                              Коментар


                              • По отношение на англичанките мисля, че пропуснахте - Кийра Найтли!

                                Коментар

                                Working...
                                X