Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

Е чак пък.Ако става въпрос за секс за една нощ да,но пък да се използва постоянно презерватив при двойка ми се вижда доста глупаво.Още повече жената може да забременее само е деня на овулацията и два-три дни преди това.В останалите дни няма как да забременее,а пък е идиотско да се пазиш от венерически болести от постоянен партньор.
    Мисля , че с Evgo , ще имате доста общи теми за разговор и най - вече , ще ви е интересно
    Лека

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Мога да се изразя по същият начин като теб , няколко поста по - назад

Дреме ми
      Ти убеди ли ме ? А аз ? А кому е нужно да се убеждаваме ?
      Всеки споделя опитът , веруюто си и т.н. , отсреща има или няма мисловен процес и евентуално промяна или не , на възгледите . Мисля това е идеята за форум . Другото е налагане На чужда истина
      И що си мислиш,че искам да те убеждавам?Изказвам си моята версия за живота.Аз съм еволюционист и гледам максимално да се придържам към природните закони.
      Пък нека всеки си живее както иска живота.

Коментар

Поради времената и нравите в които живеем е измислен презервативът .
        Е чак пък.Ако става въпрос за секс за една нощ да,но пък да се използва постоянно презерватив при двойка ми се вижда доста глупаво.Още повече жената може да забременее само е деня на овулацията и два-три дни преди това.В останалите дни няма как да забременее,а пък е идиотско да се пазиш от венерически болести от постоянен партньор.

Коментар

• Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

Правилно, но ролите и функциите на моите 3 жени са строго разпределени, всяка си знае територията и правата. Уфффф, поне така беше до скоро, от 2 - 3 седмици много ме дразнят, честно почвам да издивявам, претенции почват нещо да имат нещо, кадрови проблеми имам, приятелката иска да заеме мястото на любовницата, а тя мястото на жена ми, което няма как да стане. Жена ми е константна величина докато смъртта ни раздели Тя е незаменима, другите най-вероятно следващата седмица ще ги разкарам, ако не са се вразумили. Някой да иска 2 жени ? Не харчат много, поддръжката не е скъпа
          Явно при теб е диктатура и за това моделът ти не работи
          Аре чао , че имам по- интересно занимание .

Кога да очакваме следващото есе ?

Коментар

Има си природни закони.Хората се мислят за много важни,ама не спазват ли природните закони и природата ги отхвърля.Буквално изчезват.Като бялата раса.И по специално българите изчезват с най-бързи темпове в света.Коефициентът на плодовитост в София е 1,28.Като се има предвид,че има и циганки в София,то при българките е около 1,1.А за просто поддържане на популацията трябват 2,1.До стотина години българите ще станат малцинство.А в бъдеще и напълно да изчезнат.
            Мога да се изразя по същият начин като теб , няколко поста по - назад

Дреме ми
            Ти убеди ли ме ? А аз ? А кому е нужно да се убеждаваме ?
            Всеки споделя опитът , веруюто си и т.н. , отсреща има или няма мисловен процес и евентуално промяна или не , на възгледите . Мисля това е идеята за форум . Другото е налагане На чужда истина

Коментар

• Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

Не може с три жени Едновременно имам предвид. С две може, но с три ставаш четвъртата приятелка.
              Правилно, но ролите и функциите на моите 3 жени са строго разпределени, всяка си знае територията и правата. Уфффф, поне така беше до скоро, от 2 - 3 седмици много ме дразнят, честно почвам да издивявам, претенции почват нещо да имат нещо, кадрови проблеми имам, приятелката иска да заеме мястото на любовницата, а тя мястото на жена ми, което няма как да стане. Жена ми е константна величина докато смъртта ни раздели Тя е незаменима, другите най-вероятно следващата седмица ще ги разкарам, ако не са се вразумили. Някой да иска 2 жени ? Не харчат много, поддръжката не е скъпа

Коментар

Загрижен съм единствено за моята съпруга и за моите потомци.Останалите да си се оправят.Съществува явлението телегония,според което жената приема генетичен материал от всеки мъж,с който е спала.Така че,за да е сигурен един мъж,че наследниците му ще носят само неговите гени,майката на децата му не трябва да е била с други мъже.
                Поради времената и нравите в които живеем е измислен презервативът .

Коментар

Да, оставя, за другите мъже не знам какво им оставя, на мен оставя празен чек
                  $$$$ €€€€ ££££ кеш мъни, кеш пара
                  ццц до къде я докара бай Стамене

Представям си как вади 10 кинта от чантичката си и ти ги хвърля на земята и ти вика ай взимай да имаш за цигари и марш сега че имам работа .

Коментар

Човек не може и не трябва да разбира всичко . Още повече , чуждите мотиви и/или действия или бездействия . Може само да приеме или отхвърли . За себе си .
                    Има си природни закони.Хората се мислят за много важни,ама не спазват ли природните закони и природата ги отхвърля.Буквално изчезват.Като бялата раса.И по специално българите изчезват с най-бързи темпове в света.Коефициентът на плодовитост в София е 1,28.Като се има предвид,че има и циганки в София,то при българките е около 1,1.А за просто поддържане на популацията трябват 2,1.До стотина години българите ще станат малцинство.А в бъдеще и напълно да изчезнат.

Коментар

Лельо, ся разбираш ли що аз имам 3 жени - моята жена, любовницата и сериозната ми приятелка. С 3 жени мъжа постига пълна хармония със себе си и Вселената Триединството, Светата Троица нали разбираш
                      Не може с три жени Едновременно имам предвид. С две може, но с три ставаш четвъртата приятелка.

Коментар

• Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

А не ти ли минава през ума че и ти си я целувал по устата, а преди теб е била и с други.
                        ​​​​​​
                        Дреме ми.Нали не е майка на децата ми.Това е важното.

Коментар

Много загрижен идваш , за себеподобните си
                          Загрижен съм единствено за моята съпруга и за моите потомци.Останалите да си се оправят.Съществува явлението телегония,според което жената приема генетичен материал от всеки мъж,с който е спала.Така че,за да е сигурен един мъж,че наследниците му ще носят само неговите гени,майката на децата му не трябва да е била с други мъже.

Коментар

• Хубава вечечер с дамите ви , момчета .

https://m.youtube.com/watch?v=yLejX0musUE

Коментар

• Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                              Моята лично иска да изкарвам достатъчно пари за двама и да си поделяме останалите задължения по равно

Мисля, че точно това искат и мъжете, ако е осъществимо
                              Да кажем , един голям процент , от мъжете , мечтаят , да бъдат отглеждани . Ама , ако може и те да са водещи

Коментар

Оставя спомен колко добра е била в леглото.Като видя някоя бивша и ако се сетя за любовните й умения,значи е била добра в леглото.Ако е някое дърво ,спомените не са толкова ярки.
                                Но най-интересно е ако я видя с настоящият й мъж или приятел.Веднага ми идва на акъла,че с тая уста,с която го целува по устата,мен ме е целувала на други места. И мнението ми за тоя човек рязко се понижава.
                                А не ти ли минава през ума че и ти си я целувал по устата, а преди теб е била и с други.
                                ​​​​​​

Коментар

Working...
                                X