IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Пак не си разбрал нищо. Секс за една нощ нищо не значи за испанката. Не си я прекарал ти. Тя те е прекарала.

    Тук ти ти ще вирееш точно пет минути. За дълго съжителство не ми се мисли щото по дефиниция е невъзможно.

    Жена ти май май завидни рога носи горката.
    Ами щом са толкова дашни испанките защо ще ми е съжителство?
    А жените рога не носят. Рога носят САМО мъжете. Щото не е срамно мъж да изневери на жена си,ама е много срамно жена да изневери на мъжа си.Познавам един, на който прякорът му е"Мъжът".Подигравателно естествено. И се зачудих защо му викат така ,а се оказа, че жена му изневерявала и затова го подигравали другите мъже.
    Last edited by Vergil1975; 07.01.2023, 10:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Пропуснал си края - "И после всички се изредихме и накрая събудихме гаджето и то да намаже."
      Не беше така.Аз прекарах нощта в стаята на една българка от нашата група, а испанката беше в моята стая заедно с моя приятел. Оня льольо испанеца тръгна да я целува сутринта, а моят приятел ми каза,че била майсторка на френската любов. Щях да се задавя от смях като го видях да я целува.
      Last edited by Vergil1975; 07.01.2023, 10:00.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Леле-много страшни били тия испанки. Как точно ще ме строи в две редици ?Хахаха.Испанците могат да ги строяват, щото са путьовци.А такива не само ги строяват, но им й изневярат жените.Преди години бях на един семинар в Полша.И имаше група испанци,като за мъж и жена разбрахме,че били сгодени.Цялата група испанци бяха някакви убитаци, а българите бяхме все здрави момчета,които според теб не виреели в Испания .И какво се случи-ходихме на ресторант и след това на нощен клуб и един мой приятел прекара испанката, докато гаджето й се беше прибрал в хотела.
        Така че тия врели некипели ги разправяй на някой друг.
        Пак не си разбрал нищо. Секс за една нощ нищо не значи за испанката. Не я е прекарал той. Тя го е прекарала.

        Тук ти ти ще вирееш точно пет минути. За дълго съжителство не ми се мисли щото по дефиниция е невъзможно.
        Last edited by Arana; 07.01.2023, 09:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Леле-много страшни били тия испанки. Как точно ще ме строи в две редици ?Хахаха.Испанците могат да ги строяват, щото са путьовци.А такива не само ги строяват, но им й изневярат жените.Преди години бях на един семинар в Полша.И имаше група испанци,като за мъж и жена разбрахме,че били сгодени.Цялата група испанци бяха някакви убитаци, а българите бяхме все здрави момчета,които според теб не виреели в Испания .И какво се случи-ходихме на ресторант и след това на нощен клуб и един мой приятел прекара испанката, докато гаджето й се беше прибрал в хотела.
          Така че тия врели некипели ги разправяй на някой друг.
          Пропуснал си края - "И после всички се изредихме и накрая събудихме гаджето и то да намаже."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Лесно. Евго не го познавам. Испанките обаче ги познавам

            По дефиниция това не е “скромна жена” по смотаните ти ориенталски разбирания. Често, особено в област Валенсия при развод се прави тест за бащинство, ей тъй, за да не би стиснатият испанец да плаща издръжка за чужди деца - познай какви са резултатите

            Испанската е страстна властна нахакана мадама, която ама въобще не търпи глупости, хеле пък мачистки глупости. Тя върти къща и поне един любовник. Има енергия за легион. Не е особено емоционална. Реже като трион.

            Командва с гърлен глас на тираджия и точка. Ако не стане на нейната му бие шута и го цеди не за мизерна бг издръжка. След скандал с нея ушите ти ще звънят поне един ден.

            Спасението на нещастника е някоя латиноамериканка, която също го цеди, но поне е любезна.

            Теб например испанката ще те строи в две редици за пет минути. Тук нашите мачовци много много не виреят

            Чети долу и се ограмотявай колко по-зле може да е положението и си цени жената и семейството.

            https://www.elconfidencial.com/alma-...spana_3120847/

            https://www.farodevigo.es/gran-vigo/...-18253817.html

            https://www.elconfidencial.com/alma-...al-ano_409316/
            Леле-много страшни били тия испанки. Как точно ще ме строи в две редици ?Хахаха.Испанците могат да ги строяват, щото са путьовци.А такива не само ги строяват, но им й изневярат жените.Преди години бях на един семинар в Полша.И имаше група испанци,като за мъж и жена разбрахме,че били сгодени.Цялата група испанци бяха някакви убитаци, а българите бяхме все здрави момчета,които според теб не виреели в Испания .И какво се случи-ходихме на ресторант и след това на нощен клуб и един мой приятел прекара испанката, докато гаджето й се беше прибрал в хотела.
            Така че тия врели некипели ги разправяй на някой друг.
            Не че не търпят мачовци, а мъжете им са путьовци,затова ги и разиграват. Като тръгне много да ми вика и бързо ще млъкне.
            Last edited by Vergil1975; 07.01.2023, 09:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              ау сега разбрах що дон кихот тръгнал за вятърни мелници само и само да не е дома при испанката .
              То и в БГ така - 2-5 години аху иху, 1-2 деца и после само в кръчмата щот дома го чака чудовището
              Те цели два континента и кусур покоряват, за да са далече от жените си

              Исторически само прочети в уикипедията историята на лудата Хуана кралицата и ти стига да я видиш каква е била. Те я изкарват луда, а жената си е била много даже ок. Борбена е била и то на онези мракобесни времена.

              Last edited by Arana; 07.01.2023, 09:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Лесно. Евго не го познавам. Испанките обаче ги познавам

                По дефиниция това не е “скромна жена” по смотаните ти ориенталски разбирания. Често, особено в област Валенсия при развод се прави тест за бащинство, ей тъй, за да не би стиснатият испанец да плаща издръжка за чужди деца - познай какви са резултатите

                Испанската е страстна властна нахакана мадама, която ама въобще не търпи глупости, хеле пък мачистки глупости. Тя върти къща и поне един любовник. Има енергия за легион. Не е особено емоционална. Реже като трион.

                Командва с гърлен глас на тираджия и точка. Ако не стане на нейната му бие шута и го цеди не за мизерна бг издръжка. След скандал с нея ушите ти ще звънят поне един ден.

                Спасението на нещастника е някоя латиноамериканка, която също го цеди, но поне е любезна.

                Теб например испанката ще те строи в две редици за пет минути. Тук нашите мачовци много много не виреят

                https://www.elconfidencial.com/alma-...spana_3120847/

                https://www.farodevigo.es/gran-vigo/...-18253817.html
                ау сега разбрах що дон кихот тръгнал за вятърни мелници само и само да не е дома при испанката .
                То и в БГ така - 2-5 години аху иху, 1-2 деца и после само в кръчмата щот дома го чака чудовището
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  И как така направи обобщение на всички испанки и разбра,че няма да го погледнат Евго?Познаваш ли го знаеш ли как изглежда, та пишеш подобни неща?
                  При него проблемът е,че той има високи изисквания към жените, не че не е атрактивен за жените.
                  Аз съм му казал, че най-важното е да си намери скромна жена, която да му роди деца, да се грижи за децата и домакинството, а всичко останало е второстепенно-имотно състояние, кариера,доходи.Естествено и външният вид е важен, но трябва да се избягват и двете крайности-крокодил или супер красавица.
                  Лесно. Евго не го познавам. Испанките обаче ги познавам

                  По дефиниция това не е “скромна жена” по смотаните ти ориенталски разбирания. Често, особено в област Валенсия при развод се прави тест за бащинство, ей тъй, за да не би стиснатият испанец да плаща издръжка за чужди деца - познай какви са резултатите

                  Испанската е страстна властна нахакана мадама, която ама въобще не търпи глупости, хеле пък мачистки глупости. Тя върти къща и поне един любовник. Има енергия за легион. Не е особено емоционална. Реже като трион.

                  Командва с гърлен глас на тираджия и точка. Ако не стане на нейната му бие шута и го цеди не за мизерна бг издръжка. След скандал с нея ушите ти ще звънят поне един ден.

                  Спасението на нещастника е някоя латиноамериканка, която също го цеди, но поне е любезна.

                  Теб например испанката ще те строи в две редици за пет минути. Тук нашите мачовци много много не виреят

                  Чети долу и се ограмотявай колко по-зле може да е положението и си цени жената и семейството.

                  https://www.elconfidencial.com/alma-...spana_3120847/

                  https://www.farodevigo.es/gran-vigo/...-18253817.html

                  https://www.elconfidencial.com/alma-...al-ano_409316/
                  Last edited by Arana; 07.01.2023, 09:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Абсурд. Тука е ветровито. Той си е за София. Тукашните жени няма и да го погледнат даже, а ако го погледнат той ще избяга от тях с писъци

                    Нека не си правим опасни експерименти.
                    И как така направи обобщение на всички испанки и разбра,че няма да го погледнат Евго?Познаваш ли го знаеш ли как изглежда, та пишеш подобни неща?
                    При него проблемът е,че той има високи изисквания към жените, не че не е атрактивен за жените.
                    Аз съм му казал, че най-важното е да си намери скромна жена, която да му роди деца, да се грижи за децата и домакинството, а всичко останало е второстепенно-имотно състояние, кариера,доходи.Естествено и външният вид е важен, но трябва да се избягват и двете крайности-крокодил или супер красавица.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                      Не е зависимост. Възпитание най-вече.
                      Ти твърдиш, че си успял. Семейството ти какво е? В някой от горните калъпи ли сте?
                      Щях да те питам какво визираш с думата "успял", че постоянно я повтаряш. Подозирам само финансовата страна.
                      Аз лично човек на заплата не го възприемам за успял. Затова и преди ти отговорих, че не съм успял.
                      Като за България съм успял и не съм скъсан.

                      Имам и лично имущество и наследствено.

                      Имам и професия - мога няколко неща да работя (които се търсят),


                      Освен това съм трудолюбив и упорит - успях да продам 3 бр. непродаваеми провинциални имота в град, в който няма търсене и обявите висят с години. Приеха ме във ВУЗ от първия път навремето с висок успех, Езици знам.

                      Нито дрога вземам, нито пия много, нито съм се поддал на "меката сила на ЕС".

                      Last edited by Evgo; 06.01.2023, 22:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                        Еха, май Алкохолът често вади истинското нерафинирано поведение и маниер, заключените думи и мисли, които се таят там нейде.
                        Значи при мен вади на показ най-спокойния човек на планетата

                        Коментар


                        • Еха, май само аз съм на мнение, че генетиката е много по-силна от възпитанието и влиянието на околните. И независимо дали става дума за пари, подход, светоусещане...няма ли я частицата вътре - възпитанието е само имитация, но това не е реалната същност. Алкохолът често вади истинското нерафинирано поведение и маниер, заключените думи и мисли, които се таят там нейде. Но това е друга тема на разговор.

                          П.С.
                          Ender, напълно съм съгласен с написаното.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Има обратна зависимост:

                            ако майката и бащата са супер икономични (както е в много еснафски семейства), детето е развей прах.

                            Ако родителите са с лоша финансова култура, макар и образовани, децата са с добра фин. култура.

                            Конкретно българите хич не са ларж. Работил съм с над 10 български фирми (може би 20) за дълъг период от време и никъде не бяха ларж.

                            Дори богатите хора са по-стиснати, не черпят и не подаряват хубави неща !!!
                            Не е зависимост. Възпитание най-вече.
                            Ти твърдиш, че си успял. Семейството ти какво е? В някой от горните калъпи ли сте?
                            Щях да те питам какво визираш с думата "успял", че постоянно я повтаряш. Подозирам само финансовата страна.
                            Аз лично човек на заплата не го възприемам за успял. Затова и преди ти отговорих, че не съм успял.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Вземи го при теб, пък може и да му излезе късметът.
                              Абсурд. Тука е ветровито. Той си е за София. Тукашните жени няма и да го погледнат даже, а ако го погледнат той ще избяга от тях с писъци

                              Нека не си правим опасни експерименти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                                Но според мен е добре да понамалим съветите към Евгича. Щото станахме като в поговорката "много баби - хилаво бебе".
                                Евго получи достъчно съвети и може да си прецени, кои са тези, дето ще му донесат някаква съществена полза. Повечето от нас нямат с какво повече да допринесат.

                                П.С. Освен това, протагонистът е убеден, че няма проблем в неговия телевизор и това прави съветите към него излишни. Ако имате акъл за даване, то сипете го на мързеливите, меркантилни, хитри, лукави, дебелогъзи и пр. български жени.
                                Last edited by Ender; 06.01.2023, 18:06.

                                Коментар

                                Working...
                                X