IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • виновни са лесните пари.
    Вземеш кредит, правиш се на бизнесмен и почваш околосветско пътешествие с различна златотърсачка.
    Влезеш в неква държавна далавера с евросредства и околосветско.
    Продаваш бело, курви и пак околосветско ..
    Много обичаме да сме граждани на света . Да не забравим селфи, мелфи че да цъкат с език "балъците" на нивата/струга
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
      бати и бруталната деградация
      Да бе, деградация... Тия са аматьори. Родните трактористи - Митьо Пищова и Папа Жан, водят с няколко обиколки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Мдаа.И аз съм на мнение,че мъжете са виновни до голяма степен за това жените да им се качват на главите.Наскоро гледах в Ютюб предаване за един руснак,който имал 4 жени и 13 деца от тях.Всичките живеят в едно жилище като само мъжът има самостоятелна стая и всяка вечер си викал една от жените при него.И то изобщо не са грозни,работят две от тях,а другите са в майчинство и гледат всички деца.Даже едната беше лекар.Оня не работи/уж имал бизнес,ама се оказа фиктивен/,издържат се с помощите за деца и със заплатите на работещите жени,които той прибирал.Само той пазарува,даже той им избира и дрехите.Даже имаше и още кандидатки да му станат част от харема и в предаването представиха такива.Също добре изглеждащи.
        Това си е направо робство,ама тях си ги кефи и даже още му се натискат.
        И другата крайност-като усетят,че някой е мека Мария и правят нещата,които ти описа.
        Аз затова се и учудих какъв ще е тоя мъж,който вместо да направи дете на жена си или гаджето,ще опложда замразена яйцеклетка,когато и дойде кефа.Наистина някои семейства прибягват и до ин витро,но това е в случай,че жената има проблеми със зачеването,което е доста различно.
        бати и бруталната деградация
        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

        Коментар


        • Първоначално изпратено от representjah

          Как какви - наричат се льоьовци, но ще използвам по-точната дума. Тя идва точно от устата на мацките, на които току що съм напълнил устата, и веднага след това започват разговор по Скайп с "балъка". Поне три са изричали точно тази дума - балък, това е човека който плаща наема, купува дрешки, поддържа прически, играят си на гаджета, планират семейство и т.н. Кой мислиш че плаща за тия процедури за оплождане? Те да на се без пари. Колко 40+ годишни жени познаваш с по 50К евро спестени за зачеване? Съхранението на ген.материал е около 500 евро годишно, поне за семенната течност. За яйцеклетка и идея си нямам.
          И най-лошото е, че жените не са виновни за това - мъжете са. Всеки мъж си носи отговорността за жената, тя се държи така както ѝ позволиш. Точно както кучетата - то си е куче, не е виновно че е ровило в кофата за боклук, ти си виновен че не си изхвърлил кофата или че си забравил да затвориш шкафа. Погледни само оная дето профуква детския влог в темата за дей-трйдинг, виновна ли е тя. Като си няма мъж който да ѝ напляска дупето (буквално), няма да спре да се занимава с глупости.
          Но пак ще кажа, благословени да са тези жени, с нетърпени чакам дъщерите им да навършат 18 години.
          Мдаа.И аз съм на мнение,че мъжете са виновни до голяма степен за това жените да им се качват на главите.Наскоро гледах в Ютюб предаване за един руснак,който имал 4 жени и 13 деца от тях.Всичките живеят в едно жилище като само мъжът има самостоятелна стая и всяка вечер си викал една от жените при него.И то изобщо не са грозни,работят две от тях,а другите са в майчинство и гледат всички деца.Даже едната беше лекар.Оня не работи/уж имал бизнес,ама се оказа фиктивен/,издържат се с помощите за деца и със заплатите на работещите жени,които той прибирал.Само той пазарува,даже той им избира и дрехите.Даже имаше и още кандидатки да му станат част от харема и в предаването представиха такива.Също добре изглеждащи.
          Това си е направо робство,ама тях си ги кефи и даже още му се натискат.
          И другата крайност-като усетят,че някой е мека Мария и правят нещата,които ти описа.
          Аз затова се и учудих какъв ще е тоя мъж,който вместо да направи дете на жена си или гаджето,ще опложда замразена яйцеклетка,когато и дойде кефа.Наистина някои семейства прибягват и до ин витро,но това е в случай,че жената има проблеми със зачеването,което е доста различно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Тъни мъни извинявай ама какво очакваш от чекиджии теоретици
            Леле, Пеше, недей така! Дори и от господа, на които по обясними причини линиите на дланта на едната ръка / може и на двете, ако е амбидекстър/ са са поизтрили, може да се научи нещо. Вярно, с теорията и аз мога да се запозная в нета, ама друго си е да го прочета у форума синтезирано.
            Щото, на мен нищо не ми пречи техните теории, да ги приложа на практика.
            Наздраве, Пешо!
            Last edited by tnm; 12.05.2020, 21:35.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Трудно е да се каже ... Слабохарактерните дами искат на първо място да бъдат глезени и обгрижвани, тези със силен характер - свобода на действията и подкрепа в начинанията си. Общо взето - уравнение с две известни /жената е или болна или недоволна/ и много неизвестни.
              Наздраве!
              А представяш ли си, ако слабохарактер-ен/на започне да си налага свобода на действията и подкрепа всобствените начинания?!?! Мани мани...
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                А какво искат жените
                Трудно е да се каже ... Слабохарактерните дами искат на първо място да бъдат глезени и обгрижвани, тези със силен характер - свобода на действията и подкрепа в начинанията си. Общо взето - уравнение с две известни /жената е или болна или недоволна/ и много неизвестни.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Младежи, така като чета по диагонал коментарите у темата, все ми се струва, че ударението пада връз това, какво искат мъжете. Няма лошо - и от това полза има. Ко не ма толку мързеше, можеше и записки да почна да си водя
                  Наздраве!
                  Тъни мъни извинявай ама какво очакваш от чекиджии теоретици

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Младежи, така като чета по диагонал коментарите у темата, все ми се струва, че ударението пада връз това, какво искат мъжете. Няма лошо - и от това полза има. Ко не ма толку мързеше, можеше и записки да почна да си водя
                    Наздраве!
                    А какво искат жените

                    Коментар


                    • Младежи, така като чета по диагонал коментарите у темата, все ми се струва, че ударението пада връз това, какво искат мъжете. Няма лошо - и от това полза има. Ко не ма толку мързеше, можеше и записки да почна да си водя
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Според мен, Миро не ни лъже. Просто такъв му е стила. Човекът е мъжкар и уважавам мнението му за българската действителност, за това, че не искат да раждат и че има много неща сбъркани.

                        И разказът му за Интернет мадамите е напълно верен - повечето гледат да те използват да ги черпиш, а не винаги пускат.

                        И ми се струва, че е правилно, мъжът да гледа мръснишки и да си иска......по пиано баровете или други барове.

                        Поздрави,
                        Освен да се смея на това какво друго да направя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Абе доста са. И все повече стават. Дълбок разговор и не е точно за тази тема.
                          Е аз това се чудя-какви са тия мъже,които искат дете от замразена яйцеклетка.А че перверзиите се увеличават е ясно.Щом вече има Родител 1 и Родител 2 ,вместо майка и баща,е ясно какви са тенденциите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Т.е една на 11 родили жени ражда след 40 години.Не бих нарекъл това висок процент.
                            А относно замразените яйцеклетки после сигурно млада жена ще ги износва чрез сурогатно майчинство.Не че нещо,ама ми е интересно какви са мъжете на такива.
                            Абе доста са. И все повече стават. Дълбок разговор и не е точно за тази тема.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Ммм гледай тука при мене какво става. Тук са най-добрите клиники по фертилност. Тече слух, че кралицата е бременна с трето дете сега. Тя е 72ри набор.

                              https://english.elpais.com/elpais/20...23_316374.html
                              Т.е една на 11 родили жени ражда след 40 години.Не бих нарекъл това висок процент.
                              А относно замразените яйцеклетки после сигурно млада жена ще ги износва чрез сурогатно майчинство.Не че нещо,ама ми е интересно какви са мъжете на такива.
                              Last edited by mirodes; 12.05.2020, 18:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Според Евростат средната възраст за раждане на дете в ЕС е 29 години.Така че такива случаи са изключение,а не правило.
                                Не ме разбирай погрешно-нямам нищо против жените да раждат и след 40 години.Въпросът е,че на малцина се отдава.
                                Ммм гледай тука при мене какво става. Тук са най-добрите клиники по фертилност. Тече слух, че кралицата е бременна с трето дете сега. Тя е 72ри набор.

                                https://english.elpais.com/elpais/20...23_316374.html

                                Другата тенденция е замразяването на яйцеклетки. Това се случва в момента.
                                Last edited by Selena; 12.05.2020, 18:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X