IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    И двамата живеят в София. А в по-малките градове е пълна скръб откъм млади жени.Жените ги впечатляват големите градове много повече от мъжете и повечето като станат студентки гледат да останат в София, Пловдив или Варна. Ако пък някоя се върне, то обикновено си има сериозен приятел от дълги години.
    То и аз неслучайно се ожених чак на 38 години, просто,защото изборът на жени за сериозна връзка беше много ограничен.Та се занимавах с разведени и омъжени. Ама такива стават само за секс, не и за брак.Смених ги доста такива, ама целта ми не е била бройки и ако имаше подходяща щях и по-рано да се оженя.
    Може пък тези приятели (отпуснатите) да имат пари или просто да са добри като хора. Или да са хитри и да знаят как да увъртят жените.

    То с една гола хубост не се живее.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Така си е.

      Ти много ли тренираш в залата?
      Не, след време като мина 40-те, ще почна да се раздавам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Освен това, много по-леко върви комуникацията когато имате общи познати. Докато запознанство от 0-та, особено на улицата без да се знае кой какви интереси има, си е направо томбола.
        Така си е.

        Ти много ли тренираш в залата?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          В София е трудно, колкото и да не ти се вярва.

          Имам един познат (приятел) на 50 г, перфектно трениран и надарен, има си приятелка, но иска и с други. Казва, че не става и няма, и от Интернет нищо не пада.

          По малките градчета се спазват старите порядки - ще те поздравят на улицата, търсят комуникация.

          В големия град се разминават и не се поздравяват, не си обръщат внимание и така един мъж и жена, които може идеално да си паснат, се разминават в живота. Така ми се струва на мен.
          И двамата живеят в София. А в по-малките градове е пълна скръб откъм млади жени.Жените ги впечатляват големите градове много повече от мъжете и повечето като станат студентки гледат да останат в София, Пловдив или Варна. Ако пък някоя се върне, то обикновено си има сериозен приятел от дълги години.
          То и аз неслучайно се ожених чак на 38 години, просто,защото изборът на жени за сериозна връзка беше много ограничен.Та се занимавах с разведени и омъжени. Ама такива стават само за секс, не и за брак.Смених ги доста такива, ама целта ми не е била бройки и ако имаше подходяща щях и по-рано да се оженя.
          Last edited by Vergil1975; 13.01.2023, 13:55.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            В София е трудно, колкото и да не ти се вярва.

            Имам един познат (приятел) на 50 г, перфектно трениран и надарен, има си приятелка, но иска и с други. Казва, че не става и няма, и от Интернет нищо не пада.

            По малките градчета се спазват старите порядки - ще те поздравят на улицата, търсят комуникация.

            В големия град се разминават и не се поздравяват, не си обръщат внимание и така един мъж и жена, които може идеално да си паснат, се разминават в живота. Така ми се струва на мен.
            Освен това, много по-леко върви комуникацията когато имате общи познати. Докато запознанство от 0-та, особено на улицата без да се знае кой какви интереси има, си е направо томбола.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              За тинейджърки не знам,ама имам двама приятели, които наближават 50-е години ,които са разведени и гаджетата им са с по 25 години по-малки.И двамата не са във форма ,та си представям поддържаните мъже на тази възраст как се котират сред младите жени.
              В София е трудно, колкото и да не ти се вярва.

              Имам един познат (приятел) на 50 г, перфектно трениран и надарен, има си приятелка, но иска и с други. Казва, че не става и няма, и от Интернет нищо не пада.

              По малките градчета се спазват старите порядки - ще те поздравят на улицата, търсят комуникация.

              В големия град се разминават и не се поздравяват, не си обръщат внимание и така един мъж и жена, които може идеално да си паснат, се разминават в живота. Така ми се струва на мен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Оглеждат ги, защото са мъже и им се вдига тестостерона.

                А спортуват, защото така са свикнали и им се отразява добре. Реално нямат шанс с тийнейджърка, но може пък някоя да им пусне, има малки мръсници,
                За тинейджърки не знам,ама имам двама приятели, които наближават 50-е години ,които са разведени и гаджетата им са с по 25 години по-малки.И двамата не са във форма ,та си представям поддържаните мъже на тази възраст как се котират сред младите жени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Мускулите са цяла индустрия при силния пол, както гримовете и всички процедури за разкрасяване при жените. Задавайки въпрос на мъжете - 9 от 10 ще ти кажат, че не харесват гримирани. Но става въпрос за реално красиви жени без грим. Аналогично стоят и нещата при жените - харесват им мускули, но които стоят естествено, а не като на културистите. От друга страна мъж, който се е вглъбил във външния си вид не е трудно да се разбере, че го ползва за свръхкомпенсация на нещо друго.

                  Във фитнеса редовно виждам 40+ годишни мъже, които помпят все едно утре ще се явяват на състезание и оглеждат тинейджърките. Не знам заради тях ли им идва мотивацията, ама пак се връщаме на един от предните постове, че човек като изтърве времето, после...най-много да стане за резил
                  Оглеждат ги, защото са мъже и им се вдига тестостерона.

                  А спортуват, защото така са свикнали и им се отразява добре. Реално нямат шанс с тийнейджърка, но може пък някоя да им пусне, има малки мръсници,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Установи се, че жените толкова не се прехласват по хубаво тренираното мъжко тяло и мускули. Много не ги впечатлява, дори ги мислят за мутри понякога.

                    Доказателство за това са няколко приятели (тренирали са много в залата, фитнес инструктор, шампион по фитнес и як билдър от богато семейство с много хубав гардроб/маркови дрехи) и нямат половинка. Заради проблемите, които и аз имам, в модерния свят.
                    Мускулите са цяла индустрия при силния пол, както гримовете и всички процедури за разкрасяване при жените. Задавайки въпрос на мъжете - 9 от 10 ще ти кажат, че не харесват гримирани. Но става въпрос за реално красиви жени без грим. Аналогично стоят и нещата при жените - харесват им мускули, но които стоят естествено, а не като на културистите. От друга страна мъж, който се е вглъбил във външния си вид не е трудно да се разбере, че го ползва за свръхкомпенсация на нещо друго.

                    Във фитнеса редовно виждам 40+ годишни мъже, които помпят все едно утре ще се явяват на състезание и оглеждат тинейджърките. Не знам заради тях ли им идва мотивацията, ама пак се връщаме на един от предните постове, че човек като изтърве времето, после...най-много да стане за резил

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Установи се, че жените толкова не се прехласват по хубаво тренираното мъжко тяло и мускули. Много не ги впечатлява, дори ги мислят за мутри понякога.

                      Доказателство за това са няколко приятели (тренирали са много в залата, фитнес инструктор, шампион по фитнес и як билдър от богато семейство с много хубав гардроб/маркови дрехи) и нямат половинка. Заради проблемите, които и аз имам, в модерния свят.
                      жените са наясно, че тия дето висят по цял ден във фитнесите са я охранки я маниаци, дето цял ден ще се гледат в огледалото.

                      виждам, че малко съм прерфразирал чуждо мнение, без да съм го чел.
                      сори, кака.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Установи се, че жените толкова не се прехласват по хубаво тренираното мъжко тяло и мускули. Много не ги впечатлява, дори ги мислят за мутри понякога.

                        Доказателство за това са няколко приятели (тренирали са много в залата, фитнес инструктор, шампион по фитнес и як билдър от богато семейство с много хубав гардроб/маркови дрехи) и нямат половинка. Заради проблемите, които и аз имам, в модерния свят.
                        Прехласват се(от опит го казвам),ама трябва да си и със самочувствие и да проявиш инициативата.Ако стоиш и чакаш жените да дойдат сами,ще си стоиш сам,ако ще и Мистър Олимпия да си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Там е работата, че жените правим разлика между уверените във възможностите си представители на физически по-силния пол и обикновените нарциси. На повечето от нас веднага ни светва червената лампа, като прочетем подобни словесни излияния. Не заради друго, а защото сме свикнали да се възхищават на нас, а не да търсят нашето възхищение.
                          Наздраве!
                          Хахаха-просто не е изтъкнал неща,които се харесват на жените.Нека се снима с"Ламборгини",по потник с мускули,пък да видим дали няма да му вържат на тоя "нарцис ".То и Благо Георгиев е абсолютен нарцис пък се редят на опашка за него. И то все красиви жени.
                          Така че това за"нарциса"е като определението на жените за мъже с"комплекси".Просто не казват истината.

                          Коментар


                          • Установи се, че жените толкова не се прехласват по хубаво тренираното мъжко тяло и мускули. Много не ги впечатлява, дори ги мислят за мутри понякога.

                            Доказателство за това са няколко приятели (тренирали са много в залата, фитнес инструктор, шампион по фитнес и як билдър от богато семейство с много хубав гардроб/маркови дрехи) и нямат половинка. Заради проблемите, които и аз имам, в модерния свят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Моите наблюдения са други.Най-големият сваляч, когото познавам е и човекът с най-високо самочувствие, когото познавам. Жените не си падат по скромни мъже, а си падат по такива със самочувствие. В университета имах един колега,който беше като културист и ходехме заедно на фитнес. Ама тоя пич беше много скромен и така й не свали някоя мадама. Независимо, че го заглеждаха жените.
                              Там е работата, че жените правим разлика между уверените във възможностите си представители на физически по-силния пол и обикновените нарциси. На повечето от нас веднага ни светва червената лампа, като прочетем подобни словесни излияния. Не заради друго, а защото сме свикнали да се възхищават на нас, а не да търсят нашето възхищение.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                С подобни обяви няма да върже никоя жена. Те търсят тръпката с мъжа,приключения,страстен секс.С такива обяви директно заявява,че не е мъж, който ще им осигури подобни преживявания.Жената няма първа да прояви инициатива за свалка ,но дава сигнали.Мъжът трябва да прояви инициативата и така да я прояви,че да разсмее жената с думи със сексуален подтекст. Естествено не вулгарни (когато вече се сближат може да се използват и даже вулгарности и повечето жени не само нямат против,но се и радват).
                                Обичат да им се говори мръснишки ..... .....в определени моменти.

                                Струва ми се, че на младини, на 20+, трябваше да се хиля и да дрънкам глупости, и да бъда нахален и така щях да имам голям успех.

                                И да се хваля, че баща ми има пари (имаше в периода 1998 -2003, преди да ги профука) и че в гаража си парикирам голяма джипка.

                                Коментар

                                Working...
                                X