IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Устните са само следствие, а не причина.

    Истинският въпрос е: Кога ще престанат да им развалят акъла на тия момичета?!

    Нали го виждам - носи се като вирус във въздуха ... насаждат се определени модели като "вървежни"... лесния начин живот, че няма нужда да се работи... важното е "да се забавляваме"... едната външност е достатъчна... само глупаците се бъхтят да работят... и тоя вирус като намери по-слаб организъм и се лепва и прихваща!
    ше се наложи да цитирам баба тошка от нашата улица на село,
    която си постригваше брадата с козарската ножица:
    че зАпъртък разваля ли се?
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Момент тука. Последно пояснение - аз също готвя, чистя и върша ред домакинска работа плюс възпитание на поколението.

      Въпросът е друг. Съвременният мъж е партньор, който помага в тези дейности, защото и двамата съпрузи работят.

      При твоят мироглед съпругът работи само извън дома и оставя съпругата си да се труди двойно. Т.е. третира я като слугиня. Не мога да уважавам жена, която го позволява. Голяма хармония няма що.

      Пак не визирам нищо твое, за да подскачаш до небесата. Казвам ти какво аз не уважавам.

      А кой как живее оставям на твоите догадки
      А за мен мъж,който се занимава с домакинска работа е чехльо.И няма как да го уважавам.
      А дали ти уважаваш жените, които се грижат за домакинството няма никакво значение .Важното е,че мъжете им ги уважават и обичат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Кога ще престанат да си развалят устните тези момичета?
        Устните са само следствие, а не причина.

        Истинският въпрос е: Кога ще престанат да им развалят акъла на тия момичета?!

        Нали го виждам - носи се като вирус във въздуха ... насаждат се определени модели като "вървежни"... лесния начин живот, че няма нужда да се работи... важното е "да се забавляваме"... едната външност е достатъчна... само глупаците се бъхтят да работят... и тоя вирус като намери по-слаб организъм и се лепва и прихваща!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          “Ергенът” пак обединява нацията, но десетки искат да го “спасят” от риалитито



          “С такива участнички от “Ергенът” съвсем ще се откажат мъжете да се обвързват!”, “Ще изчакам още три кандидатки и ще отида да измъкна момчето, няма как да изкара докрая”, “На нас ни е смешно, но тоя пич 100% иска да си остане ерген, след като ги е видял”.

          В първия епизод бяха показани кандидатките, голяма част от които обаче бяха оприличени от зрителите като платени компаньонки. Най-вероятно защото много от момичетата са с пластични корекции. Затова и някои зрители предлагат предаването вече да се казва “Гаменът”.

          “Много голяма грешка е, че са избрали пианист за “Ергенът”. Защото ежедневието на пианиста е: “Казвам на жената, че съм при любовницата, казвам на любовницата, че съм при жената, а аз съм на тавана и свиря по 8 часа на ден. Минимум!”. Просто трябваше да изберат виолист. Нашата житейска максима е: “По-добре два часа срам на сцената, отколкото два месеца напълно безсмислени репетиции!”. Това коментира виолистът Тодор Митров от ансамбъла “Софийски солисти”.

          Кога ще престанат да си развалят устните тези момичета?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Много точно.Яд е,че няма истински мъж до себе си и или е сама,или с някакъв путьо и затова обижда жените ,които живеят в хармония със съпрузите си и се грижат за децата и домакинството.Били тъпи чистачки и грозотии .А тя умната красавица е принудена да се задоволи с чехльо или е сама.
            Ама не търси вината в себе си,а обижда другите жени.
            Момент тука. Последно пояснение - аз също готвя, чистя и върша ред домакинска работа плюс възпитание на поколението.

            Въпросът е друг. Съвременният мъж е партньор, който помага в тези дейности, защото и двамата съпрузи работят.

            При твоят мироглед съпругът работи само извън дома и оставя съпругата си да се труди двойно. Т.е. третира я като слугиня. Не мога да уважавам жена, която го позволява. Голяма хармония няма що.

            Пак не визирам нищо твое, за да подскачаш до небесата. Казвам ти какво аз не уважавам.

            А кой как живее оставям на твоите догадки

            Коментар


            • “Ергенът” пак обединява нацията, но десетки искат да го “спасят” от риалитито



              “С такива участнички от “Ергенът” съвсем ще се откажат мъжете да се обвързват!”, “Ще изчакам още три кандидатки и ще отида да измъкна момчето, няма как да изкара докрая”, “На нас ни е смешно, но тоя пич 100% иска да си остане ерген, след като ги е видял”.

              В първия епизод бяха показани кандидатките, голяма част от които обаче бяха оприличени от зрителите като платени компаньонки. Най-вероятно защото много от момичетата са с пластични корекции. Затова и някои зрители предлагат предаването вече да се казва “Гаменът”.

              “Много голяма грешка е, че са избрали пианист за “Ергенът”. Защото ежедневието на пианиста е: “Казвам на жената, че съм при любовницата, казвам на любовницата, че съм при жената, а аз съм на тавана и свиря по 8 часа на ден. Минимум!”. Просто трябваше да изберат виолист. Нашата житейска максима е: “По-добре два часа срам на сцената, отколкото два месеца напълно безсмислени репетиции!”. Това коментира виолистът Тодор Митров от ансамбъла “Софийски солисти”.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Това си типично женски номера.Значи правя аз изказване и ти се произнасяш, че било от неуверен мъж и с комплекси,ама не било се отнасяло за мен.Споделял съм,че жена ми се занимава с домакинството и ти говориш за тъпи чистачки,ама пак не се отнасяло до моята жена,а общо.
                И на мен ми е много лесно да ти влиза в тона и уж под общо да говоря за неща ,свързани с теб.Ама съм мъж и си казвам в очите без заобикалки това,което мисля.
                Как ти се струва ако кажа, че има български жени парвенюта,които са се взели много несериозно щом работят в Мадрид.И че предават българщината, щом са се омъжили за чужденец.Ама естествено не е конкретно за теб.А по принцип
                И тук става въпрос за това,което ти пишеш по отношение на мен, не намесвай другите участници.
                Принципно точно същото казваха на рускините по време на сталинизма. Ще ти кажа, че като цяло е отживял мироглед.

                Но, всеки си има своя гледна точка. Или “камбанария”.

                Приеми, че сме с различни ценностни системи и не се чувствай “обиден”.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                  Арана е силно феминизирана . Сигурен съм , че скопява мъжа до нея като вероятно го прави без да иска и несъзнателно .
                  Арана е демократична мнения приема всякакви. Силен мъж не се “скопява”.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    И аз не харесвам путьовци и чехльовци.

                    А такива има много. Има един термин, измислен от мен, Pussy's Law (по аналогия от Den Law), че в днешно време жените искат да командват и да се слуша тяхната дума винаги, слагат каишка на мъжа и искат и парите му да командват и му набиват канчето.

                    В блока ми има такива и изобщо не ми харесва.

                    По този начин тя нарушава правата и свободата му,
                    Такива принцеси,на които им е под достойнството да чистят,готвят, перат и гледат децата естествено, че ще вземат някой чехльо.Щото никой нормален мъж няма да ги търпи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Много точно.Яд е,че няма истински мъж до себе си и или е сама,или с някакъв путьо и затова обижда жените ,които живеят в хармония със съпрузите си и се грижат за децата и домакинството.Били тъпи чистачки и грозотии .А тя умната красавица е принудена да се задоволи с чехльо или е сама.
                      Ама не търси вината в себе си,а обижда другите жени.
                      И аз не харесвам путьовци и чехльовци.

                      А такива има много. Има един термин, измислен от мен, Pussy's Law (по аналогия от Den Law), че в днешно време жените искат да командват и да се слуша тяхната дума винаги, слагат каишка на мъжа и искат и парите му да командват и му набиват канчето.

                      В блока ми има такива и изобщо не ми харесва.

                      По този начин тя нарушава правата и свободата му,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                        Арана е силно феминизирана . Сигурен съм , че скопява мъжа до нея като вероятно го прави без да иска и несъзнателно .
                        Много точно.Яд е,че няма истински мъж до себе си и или е сама,или с някакъв путьо и затова обижда жените ,които живеят в хармония със съпрузите си и се грижат за децата и домакинството.Били тъпи чистачки и грозотии .А тя умната красавица е принудена да се задоволи с чехльо или е сама.
                        Ама не търси вината в себе си,а обижда другите жени.
                        Last edited by mirodes; 23.02.2023, 16:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Aми не нямам предвид теб. Ти се слагаш там.

                          Казах, че подобна фраза може да каже неуверен в себе си мъж, а не че ти си неуверен в себе си мъж. Схващаш ли разликата?

                          Аз тебе не те познавам. Как да ти лепя лично на тебе етикети като не се познаваме.

                          Забелязвам, че и с другите участници комуникацията ти страда по същия начин. Приемаш всичко лично и булвално, а тук се коментират поведенчески модели принципно.
                          Това си типично женски номера.Значи правя аз изказване и ти се произнасяш, че било от неуверен мъж и с комплекси,ама не било се отнасяло за мен.Споделял съм,че жена ми се занимава с домакинството и ти говориш за тъпи чистачки,ама пак не се отнасяло до моята жена,а общо.
                          И на мен ми е много лесно да ти влиза в тона и уж под общо да говоря за неща ,свързани с теб.Ама съм мъж и си казвам в очите без заобикалки това,което мисля.
                          Как ти се струва ако кажа, че има български жени парвенюта,които са се взели много несериозно щом работят в Мадрид.И че предават българщината, щом са се омъжили за чужденец.Ама естествено не е конкретно за теб.А по принцип
                          И тук става въпрос за това,което ти пишеш по отношение на мен, не намесвай другите участници.
                          Last edited by mirodes; 23.02.2023, 16:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не ми прилагай точно на мен тия номера.Бил съм неуверен и комплексар.И уж общо говорела за тъпи и грозни деца,ама ясно е като бял ден,че имаш предвид мен. Тия женски номера са ми ясни. При мен няма как да минат. Коя си ти, та ще ми говориш така?Fuck off.
                            И не отъждествявам жената със слугиня,но грижите по домакинството са женско задължение,не мъжко. И фактът, че има путьовци,които слагат престилката си е техен проблем. После да не се чудят откъде са им рогата.
                            Арана е силно феминизирана . Сигурен съм , че скопява мъжа до нея като вероятно го прави без да иска и несъзнателно .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Не ми прилагай точно на мен тия номера.Бил съм неуверен и комплексар.И уж общо говорела за тъпи и грозни деца,ама ясно е като бял ден,че имаш предвид мен. Тия женски номера са ми ясни. При мен няма как да минат. Коя си ти, та ще ми говориш така?Fuck off.
                              И не отъждествявам жената със слугиня,но грижите по домакинството са женско задължение,не мъжко. И фактът, че има путьовци,които слагат престилката си е техен проблем. После да не се чудят откъде са им рогата.
                              Aми не, нямам предвид теб. Ти се слагаш там.

                              Казах, че подобна фраза може да каже неуверен в себе си мъж, а не че ти си неуверен в себе си мъж. Схващаш ли разликата?

                              Аз тебе не те познавам. Как да ти лепя лично на тебе етикети като не се познаваме.

                              Забелязвам, че и с другите участници комуникацията ти страда по същия начин. Приемаш всичко лично и булвално, а тук се коментират поведенчески модели принципно.

                              Относно подчертаното. Били са някога, когато жената си е стояла в къщи. Днес, когато и двамата работят нормалното е не тя да се товари с всичко в къщи, а той да помага и всички съвременни мъже го правят.

                              В никакъв случай това не превръща нечий съпруг в “мухльо”.
                              Last edited by Arana; 23.02.2023, 16:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Това са твои необосновани предположения. Забележи, че ти реагирам нормално на глупостите.

                                Замислям се обаче в твоята спалня как точно стоят нещата, защото подскачаш като див петел на всяко мнение различно от твоето. Даже си има термин “свръх реакция”.

                                Къде вписа себе си в моето изказване и къде реши, че говоря за твоето семейство?

                                Или по инерция мислиш само за себе си. Осъзнай се - говоря за доста голяма група мъже, на които така им е удобно. Никъде не те включвам тебе лично в тази група.

                                Прочее дъщерите принципно приличат повече на бащите си, а синовете на майките си.

                                И за стотен път ще ти повторя - в момента в който направиш изказване отъждествяващо жената със слугиня и как ти не пипваш домакинска работа в този точно момент всеки форумец те е преценил и премерил.

                                Айде сега пак кажи нещо за “спалнята ми”
                                Не ми прилагай точно на мен тия номера.Бил съм неуверен и комплексар.И уж общо говорела за тъпи и грозни деца,ама ясно е като бял ден,че имаш предвид мен. Тия женски номера са ми ясни. При мен няма как да минат. Коя си ти, та ще ми говориш така?
                                И не отъждествявам жената със слугиня,но грижите по домакинството са женско задължение,не мъжко. И фактът, че има путьовци,които слагат престилката си е техен проблем. После да не се чудят откъде са им рогата.
                                Last edited by RUBLA; 23.02.2023, 18:07. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X