IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    ха ха.
    Интересно що през комунизма НЯМАШЕ мутри, студентите си изкарваха студентските празници "нормално".
    Не съм чул НИКОЙ да се оплаква, аз също не се оплаквам, това не променя факта "пачавра" нито факта демоНкрадция, нито мутри, нито друсалки, нито джендерасти и т.н. все ЧЕДА на демоНкрадцията. Не обвинявай СТАР умрял РЕЖИМ за новите "морални" норми
    Последна реплика тук и затварям - сравни нашият “преход” с чешкия, полския и унгарския. Всичко си направихме сами. Ти знаеш точно как стана и си участник.

    Пък после викай таз “пачавра” оназ “пачавра”.

    Други са пачаврите. Дано имаш страх от Бога.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Все ти е тая, защото така е най-лесно. Самият ти също си поживя именно в този пачаврен стил, а сега се правиш на ударен. Даже коментираш. Вие и тъпаците мутри, които един нормален студентски празник не ни дадохте да изкараме.

      Не ти е виновен “западът” попфолкът и всички простотии тръгнаха от Сърбия, а за разюзданото мафиотско поведение си имахме по-голям източен брат.
      ха ха.
      Интересно що през комунизма НЯМАШЕ мутри, студентите си изкарваха студентските празници "нормално".
      Не съм чул НИКОЙ да се оплаква, аз също не се оплаквам, това не променя факта "пачавра" нито факта демоНкрадция, нито мутри, нито друсалки, нито джендерасти и т.н. все ЧЕДА на демоНкрадцията. Не обвинявай СТАР умрял РЕЖИМ за новите "морални" норми
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Точно де-това си е женско предаване. А и всички подобни "риалити"формати.Акцентът е върху клюки,интриги, разговори за битовизми.
        Нищо не си разбрал. Ком д’абитюд.

        Вземам си почивка от темата.

        На всички желая приятен уикенд.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Докато ти гледаш “Стани богат”, дъщерите ти ще гледат “Ергенът”. Едва ли ще ме разбереш какво се опитвам да ти кажа.
          Точно де-това си е женско предаване. А и всички подобни "риалити"формати.Акцентът е върху клюки,интриги, разговори за битовизми.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            все ми е тая защо са се направили на гъз и се държат като магистралка. Аз съм длъжен да кажа истината.
            ДемоНкрадцията и евроатлантическите ценности рекламират това поведение. Аз му давам мекото определение "пачавра", а реалността е още по УРОДЛИВА
            Все ти е тая, защото така е най-лесно. Самият ти също си поживя именно в този пачаврен стил, а сега се правиш на ударен. Даже коментираш. Вие и тъпаците мутри, които един нормален студентски празник не ни дадохте да изкараме.

            Не ти е виновен “западът” попфолкът и всички простотии тръгнаха от Сърбия, а за разюзданото мафиотско поведение си имахме по-голям източен брат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Преди да наречеш някое младо момиче “пачавра” сериозно се замисли дали твоето поколение не постави основите на “пачавризирането” на нацията. Резултатът е този, който виждаш на екран.
              все ми е тая защо са се направили на гъз и се държат като магистралка. Аз съм длъжен да кажа истината.
              ДемоНкрадцията и евроатлантическите ценности рекламират това поведение. Аз му давам мекото определение "пачавра", а реалността е още по УРОДЛИВА
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Хахаха-и как разбра ,че мъжете не харесват жени, които им се натискат.Това е най-тъпата женска опорка.Да има случаи, когато мъжете не харесват жени, които им се натискат,ама това не е,защото не одобряват подобно поведение, а защото просто не харесват тези жени.
                А човекът наистина е интелигентен,но интелигентността няма връзка със сексуалната ориентация.
                Иначе подобни предавания са насочени към женската аудитория. Повече от 5 минути не мога да издържа да го гледам.
                Аз гледам предавания като"Стани богат "(в което съм и участвал)и другите подобни, които вървят в момента.Ето днес една жена спечели 10 хиляди лева от шоуто и продължава с участието. Ама подобни предавания не са на почит.
                Докато ти гледаш “Стани богат”, дъщерите ти ще гледат “Ергенът”. Едва ли ще ме разбереш какво се опитвам да ти кажа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  утре като се премести ВОЙНАТА и на наша територия ще почнеш друга песен да пееш.
                  Иначе за "ергенът"
                  Спрете да обиждате пачаврите от "Ергенът"! Една от тях е чичо, на моя позната...
                  Преди да наречеш някое младо момиче “пачавра” сериозно се замисли дали твоето поколение не постави основите на “пачавризирането” на нацията. Резултатът е този, който виждаш на екран.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    И е доста притеснително, ако това са "новите българи".

                    - Млади хора с куп пластични корекции (типичен признак на комплексарщина) - почти не видях момиче с нормални устни, а тия с двупръстовите джуки освен за прахосмукачка - за какво друго да ги ползваш!?
                    - Втрещяваща лекота, с която се ръсят обиди! - а както знаем лошите мисли водят към грозни думи, а те към агресивни действия...
                    - Младежът може и да не е обратен, но ми "педалее" - да ме прощава, но твърде бързо се събраха няколко /и много различни/ поколения при това, но тия дето не са карали казарма се усещаха още навремето (дето бягаха по медицински и др. причини); за тях пък ние сигурно сме от "старите, груби българи"!
                    Ето я силиконовата долина. Аз все пак съм оптимист. Има около 10% умни момичета. Колкото са и в обществото. 10% са достатъчни за мотор. Ще видиш как силиконките ще отпаднат. Постепенно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                      Е новите са, кои да са.

                      Стига вече с тая казарма, тотална загуба на време си беше. Никога няма да си я простя.

                      утре като се премести ВОЙНАТА и на наша територия ще почнеш друга песен да пееш.
                      Иначе за "ергенът"
                      Спрете да обиждате пачаврите от "Ергенът"! Една от тях е чичо, на моя позната...
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                        Е новите са, кои да са.
                        Стига вече с тая казарма, тотална загуба на време си беше. Никога няма да си я простя.
                        Аз по-скоро мисля за тях като преходното /сбърканото/ поколение.
                        Грешките на растежа към истинска демокрация (от разюздана такава, каквато е в момента).
                        Поколението, което беше оставено безконтролно да расте с грешни идоли като азиси, джизъси и златки...
                        Ако голяма част от типажите вътре се задържат перманентно - нищо добро не я чака тая държава.
                        Там са събрали предимно хора, които не изглеждат да са готови да бъдат родители.
                        (в истинския смисъл на думата, не само физически родители)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          И е доста притеснително, ако това са "новите българи".

                          но тия дето не са карали казарма
                          Е новите са, кои да са.

                          Стига вече с тая казарма, тотална загуба на време си беше. Никога няма да си я простя.


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                            ... всяко подобно шоу е моментна снимка на обществото, в което циркулираме. От тази гледна точка е интересно.
                            И е доста притеснително, ако това са "новите българи".

                            - Млади хора с куп пластични корекции (типичен признак на комплексарщина) - почти не видях момиче с нормални устни, а тия с двупръстовите джуки освен за прахосмукачка - за какво друго да ги ползваш!?
                            - Втрещяваща лекота, с която се ръсят обиди! - а както знаем лошите мисли водят към грозни думи, а те към агресивни действия...
                            - Младежът може и да не е обратен, но ми "педалее" - да ме прощава, но твърде бързо се събраха няколко /и много различни/ поколения при това, но тия дето не са карали казарма се усещаха още навремето (дето бягаха по медицински и др. причини); за тях пък ние сигурно сме от "старите, груби българи"!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ювиги, принципно мъжете не обичат жени, които им се натискат. Обичат те да водят парада. “Ергенът” е ок.

                              Интелигентен мъж. Държи се прилично. Ще видим нататък как ще се развие и това шоу.

                              Това издание е подобрено. За концепцията ми знаеш мнението, но всяко подобно шоу е моментна снимка на обществото, в което циркулираме.
                              Хахаха-и как разбра ,че мъжете не харесват жени, които им се натискат.Това е най-тъпата женска опорка.Да има случаи, когато мъжете не харесват жени, които им се натискат,ама това не е,защото не одобряват подобно поведение, а защото просто не харесват тези жени.
                              А човекът наистина е интелигентен,но интелигентността няма връзка със сексуалната ориентация.
                              Иначе подобни предавания са насочени към женската аудитория. Повече от 5 минути не мога да издържа да го гледам.
                              Аз гледам предавания като"Стани богат "(в което съм и участвал)и другите подобни, които вървят в момента.Ето днес една жена спечели 10 хиляди лева от шоуто и продължава с участието. Ама подобни предавания не са на почит.
                              Last edited by mirodes; 23.02.2023, 22:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes

                                Духай супата, боклук.
                                Нямам никакво намерение да гледам подобни тъпи шоута.По принцип никога не гледам подобни предавания ,ама тъй като се разшумя се прежалих да гледам няколко откъса в Ютуб.
                                А аз с какви жени съм правил секс ти няма как да знаеш. Ти как се прави секс не знаеш ,щото си един нещастен лузър,който никоя жена не поглежда.
                                Ювиги, принципно мъжете не обичат жени, които им се натискат. Обичат те да водят парада. “Ергенът” е ок.

                                Интелигентен мъж. Държи се прилично. Ще видим нататък как ще се развие и това шоу.

                                Това издание е подобрено. За концепцията ми знаеш мнението, но всяко подобно шоу е моментна снимка на обществото, в което циркулираме. От тази гледна точка е интересно.

                                Лека вечер от мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X