IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Всъщност ти, а и повечето пишещи тук, сте една по-стара генерация, която приема, че домакинската работа е задължение само на жената. Тези наблюдения ги имам, както от познати, така и от семейството ми- и бабите ми, и майка ми вършат над 90% от домакинската работа в техните домакинства. Даже като съм споделял с дядо ми, че и аз готвя понякога, ми е казвал да не давам на жена ми да ми се качва на главата.

    За съжаление в днешно време съм забелязал, че нещата не са както преди 20 години. С мойта заедно чистим апартамента уикенда, разпределяме си работата и за 1 час си чистим целия апартамент. За гответнето, тя готви повече, но и аз често се вихря в кухнята. Това не е само при мен. Говорил съм си с колеги и колежки в офиса - всички на около 30 год. - колегите се оплакват, че жените им не готвят, а колежките си признават, че не готвят на половинките си. Това е реалността, поне това, което съм видял около мен. Всъщност има резон, тъй като жената работи наравно с мъжа, а има случаи и да носи повече пари в домакинстовото. Един от мойте колеги ми е споделял, че приятелката му работи в една от най-големите кантори в София, остава след работа, прибира се късно и получава по-голяма заплата. Кога да намери време и енергия да готви или чисти?

    Трябва да се вземе предвид, че има огромна разлика между това мъж и жена да си разпределят работата в домакинстовото и мъжът да е "мухльо с престилка". Ситуацията, в която жената си прави каквото иска, а мъжа чисти, готви и пере, ще е пагубна за всеки мъж, а последиците ще са точно, както си ги написал.
    Ако почнете и да си въртите активната роля и в леглото съм сигурен ,че ще настане идилия пълна ! А и ще сте в абсолютен синхрон със съвременните тенденции .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
      Сега се прибрах и гледам жена ми си пуснала Ергенът първи епизод.

      Много са си хубави момичетата. Нямам забележки.
      той и целофана мнооо лъскав и убав ама не става за едене
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Всъщност ти, а и повечето пишещи тук, сте една по-стара генерация, която приема, че домакинската работа е задължение само на жената. Тези наблюдения ги имам, както от познати, така и от семейството ми- и бабите ми, и майка ми вършат над 90% от домакинската работа в техните домакинства. Даже като съм споделял с дядо ми, че и аз готвя понякога, ми е казвал да не давам на жена ми да ми се качва на главата.

        За съжаление в днешно време съм забелязал, че нещата не са както преди 20 години. С мойта заедно чистим апартамента уикенда, разпределяме си работата и за 1 час си чистим целия апартамент. За гответнето, тя готви повече, но и аз често се вихря в кухнята. Това не е само при мен. Говорил съм си с колеги и колежки в офиса - всички на около 30 год. - колегите се оплакват, че жените им не готвят, а колежките си признават, че не готвят на половинките си. Това е реалността, поне това, което съм видял около мен. Всъщност има резон, тъй като жената работи наравно с мъжа, а има случаи и да носи повече пари в домакинстовото. Един от мойте колеги ми е споделял, че приятелката му работи в една от най-големите кантори в София, остава след работа, прибира се късно и получава по-голяма заплата. Кога да намери време и енергия да готви или чисти?

        Трябва да се вземе предвид, че има огромна разлика между това мъж и жена да си разпределят работата в домакинстовото и мъжът да е "мухльо с престилка". Ситуацията, в която жената си прави каквото иска, а мъжа чисти, готви и пере, ще е пагубна за всеки мъж, а последиците ще са точно, както си ги написал.
        И какво е по-различното сега отпреди 20 или 40 години?Да не би жените тогава да не работеха и да си стояха вкъщи?Как намираха време и енергия жените тогава да се грижат за домакинството?А и сега много жени изцяло се грижат за децата и домакинството. Прав е бил дядо ти,че като се занимаваш с домакинска работа жената ти се качва на главата.В едно семейство мъжът трябва да е лидерът.Естествено има неща като оформлението на дома,дрехи и други подобни, които са в прерогативите на жената и един мъж не трябва да спори с жената за подобни неща.Сега какво се получава-принцесата роди едно дете и денонощно реве колко й е тежко, пренебрегва домакинските си задължения и така губи уважение към съпруга си.Щото в природата на жената е да се подчинява на мъжа.А като изгуби уважението си към него при първа възможност му слага рога.Затова и в наши дни всеки втори брак завършва с развод, а изневерите са повсеместни .В резултат имаме нещастни бракове и изключително ниска раждаемост.И сме държавата с най-бързо намаляващото население в света. В държавите,в които жените си знаят мястото в семейството, има демографски прираст и няма толкова разбити семейства.
        И виновни за това положение са мъжете, които се съгласяват с жените да не се занимават с домакинството и да раждат само по едно дете.Жената търси властен мъж и като не го намери не се чувства пълноценна и щастлива и почват скандалите и изневерите.
        Last edited by Vergil1975; 25.02.2023, 12:41.

        Коментар


        • Сега се прибрах и гледам жена ми си пуснала Ергенът първи епизод.

          Много са си хубави момичетата. Нямам забележки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Фактът, че един мъж не чисти,готви и пере,не означава, че не се грижи за семейството си.Нашите предци да не би да са слагали престилките?Пък са имали успешни и щастливи семейства.
            И моята жена не мечтае за секс с пират,щото има истински мъж до себе си и в леглото .А не мухльо с престилка.Точно на такива жените им изневярават и си мечтаят за секс с мъже, а не с путьовци.А и тия с престилките обикновено са дебелаци, не се поддържат във физическа форма, та и секс се затрудняват да правят.
            Всъщност ти, а и повечето пишещи тук, сте една по-стара генерация, която приема, че домакинската работа е задължение само на жената. Тези наблюдения ги имам, както от познати, така и от семейството ми- и бабите ми, и майка ми вършат над 90% от домакинската работа в техните домакинства. Даже като съм споделял с дядо ми, че и аз готвя понякога, ми е казвал да не давам на жена ми да ми се качва на главата.

            За съжаление в днешно време съм забелязал, че нещата не са както преди 20 години. С мойта заедно чистим апартамента уикенда, разпределяме си работата и за 1 час си чистим целия апартамент. За гответнето, тя готви повече, но и аз често се вихря в кухнята. Това не е само при мен. Говорил съм си с колеги и колежки в офиса - всички на около 30 год. - колегите се оплакват, че жените им не готвят, а колежките си признават, че не готвят на половинките си. Това е реалността, поне това, което съм видял около мен. Всъщност има резон, тъй като жената работи наравно с мъжа, а има случаи и да носи повече пари в домакинстовото. Един от мойте колеги ми е споделял, че приятелката му работи в една от най-големите кантори в София, остава след работа, прибира се късно и получава по-голяма заплата. Кога да намери време и енергия да готви или чисти?

            Трябва да се вземе предвид, че има огромна разлика между това мъж и жена да си разпределят работата в домакинстовото и мъжът да е "мухльо с престилка". Ситуацията, в която жената си прави каквото иска, а мъжа чисти, готви и пере, ще е пагубна за всеки мъж, а последиците ще са точно, както си ги написал.
            Last edited by Kaizen9; 25.02.2023, 11:03.

            Коментар


            • Този коментар от Julius_BG е изтрит от aleks262
              Причина: Заяждане
              ======

              Абе вие наред ли сте???
              Грам ирония ли не вдявате???
              Last edited by Julius_BG; 24.02.2023, 21:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                в устата прилича на тия наденици, дето си пека на скарата
                Недей така, бе! Задавих се от хилеж.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Тъй няма да обиждаш момичето!

                  Ти си проз хейтър, нищо не разбираш!

                  мЪлчи там!
                  в устата прилича на тия наденици, дето си пека на скарата
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    как ви се занимава с тия простории
                    Тъй няма да обиждаш момичето!

                    Ти си проз хейтър, нищо не разбираш!

                    мЪлчи там!

                    Коментар


                    • как ви се занимава с тия простории
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                        "Това" сериозно ли съществува?
                        Аа, не бре!

                        Като ви разправям, че падението по нашите ширини вече е на ниво патология..... майтап ви се струват работите!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          БГ Барби влиза в „Ергенът“

                          "Това" сериозно ли съществува?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            наемателките
                            Почвам да си мисля, че си спяща клетка и ти е заложена програма да пробваш търпението на хората.

                            По-назад ти писах, че между наемателка и спътница в живота има Балкан разлика. Единственото общо между тях, е че са жени. Едната е там доброволно, а другата доброзорно.

                            Коментар


                            • За сл. сезон готвели баш боНбата!

                              Най-личната от всички лични моми...

                              Направо ще изсмуче конкуренцията!

                              БГ Барби влиза в „Ергенът“

                              Притежателката на най-големите устни в света има намерение да атакува най-коментирания риалити формат по родните телевизии. Изкусителната бургазлийка Андреа Иванова, която изуми света с огромните си устни и придоби слава на всички континенти.

                              Last edited by Julius_BG; 24.02.2023, 19:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Не казвам, че не ми харесва кристала и класиката ,но виждам малката ми племенница / късен тийн/ как разсъждава. Няма да имат за какво да си приказват, а на една жена да не и дадеш да обзаведе жилището по вкуса си е все едно да си ритнеш брачното свидетелство хихих
                                Трудна работа е съвместното съжителство със закостенял мъж, ама какво ти го пиша това на теб ,ти си виждала много повече истории от мен
                                Изобщо не съм закостенял. Може да има и разместване и пребоядисване, Нали ви казах, че наемателките харесват вида, в който им предавам апартамента.

                                "Кораб на мечтите" го дават рядко, аз го помня от 90-те години, една млада колежка също го харесва заради красивите екзотични картини, които не сме виждали.

                                Двама души се събират.......не за да ми преаранжира и премебелира апартамента, а за други неща, вкл. да има репродуцкия, да пътуват по света, да могат да осигурят децата си и да ги възпитат. И всичко става постепенно и с желание.

                                Поканих едни комшии наскоро......не бяха идвали. Хареса им, мъжът сподели, че му е направило впечатление, че е много разчистено,

                                И аз му казах: "Нали за това се боря",
                                Last edited by Evgo; 24.02.2023, 17:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X