IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
    Такаааа ... дишай дълбоко, знаеше че така ще те посрещнат
    ...
    На въпроса на mirodes - Какво искат жените? ВСИЧКО
    Поименно 1,2,3, 10.
    Като обсъдим първите 10 можем да преминем към следващите.
    Сега ВСИЧКО, 100 неща не моем да запомним толкова
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Интересно би било да научим какво ви е съставеното виртуално мнение за участниците.
      Щото и една друга жена си беше съставила мнение за мен,което е изцяло погрешно.

      Има значение, "изцяло погрешното мнение", според кого е: според теб, или според нея?



      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Чекай ся, чекай...
        Дай първо да видим IQ -то....
        Очевидно е, че няма такова изискване за писане в темата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
          Такаааа ... дишай дълбоко, знаеше че така ще те посрещнат
          Имах затруднения с регистрацията, после с имейла, после без да искам два пъти постнах първия си коментар и администратора веднага ме изтри, но аз се уча бързо
          Представих ви се вече, на 34 год. съм, разведена, без деца. По професия съм счетоводителка и работя като такава. От няколко месеца следя теми в Инвестора свързани с акции и злато, защото искам да инвестирам в тях определени суми. Тази тема "За жените" я следя от самото начало с много голям интерес и съм си изградила виртуално мнение за всички участници. Днес реших вече да се включа и аз.
          На въпроса на representjah - годините казах, за мерките ми е много непочтително така откровено да питате непозната жена, но са впечатляващи и частично ще ви задоволя любопитството, все пак сте мъже 1, 75 висока и 58 кг. Поддържана жена съм, уважаеми

          На въпроса на bota156 - ЕЖК нищо не ми говори
          На въпроса на безимeн - не съм дамата с Фолксвагена, карам Тойота
          На въпроса на mirodes - Какво искат жените? ВСИЧКО
          Интересно би било да научим какво ви е съставеното виртуално мнение за участниците.
          Щото и една друга жена си беше съставила мнение за мен,което е изцяло погрешно.
          И по важният въпрос-кой от мъжете във форума се доближава най-много до критериите ви за мъж.
          Last edited by mirodes; 15.05.2020, 21:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
            Такаааа ... дишай дълбоко, знаеше че така ще те посрещнат.................................................
            Ивсе пак сте мъже 1, 75 висока и 58 кг. Поддържана жена съм, уважаеми

            ................................................
            Чекай ся, чекай...
            Дай първо да видим IQ -то....



            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
              Такаааа ... дишай дълбоко, знаеше че така ще те посрещнат
              Имах затруднения с регистрацията, после с имейла, после без да искам два пъти постнах първия си коментар и администратора веднага ме изтри, но аз се уча бързо
              Представих ви се вече, на 34 год. съм, разведена, без деца. По професия съм счетоводителка и работя като такава. От няколко месеца следя теми в Инвестора свързани с акции и злато, защото искам да инвестирам в тях определени суми. Тази тема "За жените" я следя от самото начало с много голям интерес и съм си изградила виртуално мнение за всички участници. Днес реших вече да се включа и аз.
              На въпроса на representjah - годините казах, за мерките ми е много непочтително така откровено да питате непозната жена, но са впечатляващи и частично ще ви задоволя любопитството, все пак сте мъже 1, 75 висока и 58 кг. Поддържана жена съм, уважаеми

              На въпроса на bota156 - ЕЖК нищо не ми говори
              На въпроса на безимeн - не съм дамата с Фолксвагена, карам Тойота
              На въпроса на mirodes - Какво искат жените? ВСИЧКО
              Ще ти излезе късмета тук, все още може да закачиш някой
              пушиш ли спортуваш ли

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                не знам защо не мога да отговарям на коментари
                Криси, мойто момиче, и дедо беше така.... Натискаш "Цитат" и натам се оправяш. Апропо, не ни открехвай каво искат жените, щото после какво ще откриваме.....
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  И тук възниква дълбоко екзистенциалния въпрос - кой аджеба "такова" тоз хубав народ (жените 20-25г.)?

                  Богатството на Природната мъдрост: птички..., пчелички..., вечелистчета... Има си начини! Художниците, поетите описват много случаи, вкл. и в цъфналата ръж... /Джени пламва цяла!/...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Стига си претенциозничил...Нали знаеш казармения лаф - що не падне, ако я удариш с кепето, значи става ( за приказка...)

                    Моля, моля - нищо против не съм казал! Само се пошегувах, но при мен винаги е така: дамите не схващат опитите ми за шега... Нали знаеш онзи лаф за майтапа? Защото аз съм го забравил...

                    Освен това, дамите участват тук, за да научат нещо за себе си - както писах по-долу: те са по-скоро пасивни пред аудиторията, но четат с интерес и ни се дивят на акъла... Твоята приятелка - ТНМ - щеше и записки да си води, но изпуснала повествованието..., в сюблимния момент...

                    Това, с Фолксвагена - да не се окаже вярно? Аз стрелях на посоки! Ако е вярно - веднага отивам да пусна едно тото..., а след това - хей, живот, здравей, здравей - веднага отивам на екскурзия! ))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      На 20-25 г. българските мъже нямат много пари и не могат да създадат семейство без гръб от родителите. Имат малка покупателна споосбност и съответно много не се котират при жените, освен ако не са много отворени и много хубави,

                      На 35-40 г. българските мъже да по-стабилни и по-платежоспособни, но тогава изборът на жени не е голям, И трябва да избират от лоши стари моми, стиснати и егоистични.
                      И тук възниква дълбоко екзистенциалния въпрос - кой аджеба "такова" тоз хубав народ (жените 20-25г.)?

                      Коментар


                      • не знам защо не мога да отговарям на коментари

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Ако сте дамата - с Фолксвагена - според мен - не може да участвате!

                          Прекалено млада изглеждате, а правилата на форума са ясни: лица, под 20-годишна възраст - само с бележка от родител! ))
                          Стига си претенциозничил...Нали знаеш казармения лаф - що не падне, ако я удариш с кепето, значи става ( за приказка...)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)


                            Привет на всички

                            Казвам се Кристина Димитрова, усмихната и позитивна жена

                            Може ли да участвам във Вашата тема?

                            Ще изчакам да видя мненията "За" и "Против"
                            Чети на воля, не се притеснявай...
                            Нооо, като гледам, че вече си изтрита от модито, значи се вписваш в темата....
                            Имам една лека забележка - дами дето се изчервяват по три пъти, недолюбваме много....

                            пп Нооо, такива дето цифрата 3 я ползват за ориентир ( за каквото душата сака..), ги адмирираме ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)


                              Привет на всички

                              Казвам се Кристина Димитрова, усмихната и позитивна жена

                              Може ли да участвам във Вашата тема?

                              Ще изчакам да видя мненията "За" и "Против"
                              Скачай в дълбокото.Какво искат жените?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)


                                Привет на всички

                                Казвам се Кристина Димитрова, усмихната и позитивна жена

                                Може ли да участвам във Вашата тема?

                                Ще изчакам да видя мненията "За" и "Против"

                                Ако сте дамата - с Фолксвагена - според мен - не може да участвате!

                                Прекалено млада изглеждате, а правилата на форума са ясни: лица, под 20-годишна възраст - само с бележка от родител! ))

                                Коментар

                                Working...
                                X