IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



    Друго си е да повъртиш жената на шиш предварително. На мен повечето от връзките са ми започвали именно така. Дърпане, пържене, конкуренция. И отсрещната страна полудява. Но нали по природа са си мазохистки, на тва му викат тръпка - когИ не знаят, ще се обади ли, ще я води ли някъде, или друга ще го грабне.

    И за коронен номер като се срещнете, да се правиш, че нищо не е станало, докато отсрещната страна е хиперактивна и ако притежаваше физическо предимство, би ни заставила от раз да подпишем декларация за "изясняване на отношенията".
    Ако е само предварително , спукана е работата .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Изменя се психиката и не към добро след развода.
      Е глупости пишеш !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Спор няма, но тука е грешката й. Мъжа играе играта за да получи жената това което иска - емоция. А той за да има възможно най-добра стартова позиция. Тука вече оставям отворен въпроса, какво иска мъжът, осигуряващ на жената нужното.
        Би ли пояснил?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Напротив. В тази игра е кой кого. Има и добри бриджорки.
          Спор няма, но тука е грешката й. Мъжа играе играта за да получи жената това което иска - емоция. А той за да има възможно най-добра стартова позиция. Тука вече оставям отворен въпроса, какво иска мъжът, осигуряващ на жената нужното.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Ако й е здрава психиката в присъствието на мъжа, значи й е слаб интереса
            Напротив. В тази игра е кой кого. Има и добри бриджорки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Освен ако не попаднеш на подобна на теб майсторка със стабилна психика
              Ако й е здрава психиката в присъствието на мъжа, значи й е слаб интереса

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



                Друго си е да повъртиш жената на шиш предварително. На мен повечето от връзките са ми започвали именно така. Дърпане, пържене, конкуренция. И отсрещната страна полудява. Но нали по природа са си мазохистки, на тва му викат тръпка - когИ не знаят, ще се обади ли, ще я води ли някъде, или друга ще го грабне.

                И за коронен номер като се срещнете, да се правиш, че нищо не е станало, докато отсрещната страна е хиперактивна и ако притежаваше физическо предимство, би ни заставила от раз да подпишем декларация за "изясняване на отношенията".
                Освен ако не попаднеш на подобна на теб майсторка със стабилна психика

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Малко са били жените с интерес , затова и не си прощавал на всяка клетница ,ако бяха повечко ,често и редовно повярвай най малкото щеше да подбираш , дори и пасивно , а иначе хубаво е мъжкото да лови , инстинкта е зададен в гените .


                  Друго си е да повъртиш жената на шиш предварително. На мен повечето от връзките са ми започвали именно така. Дърпане, пържене, конкуренция. И отсрещната страна полудява. Но нали по природа са си мазохистки, на тва му викат тръпка - когИ не знаят, ще се обади ли, ще я води ли някъде, или друга ще го грабне.

                  И за коронен номер като се срещнете, да се правиш, че нищо не е станало, докато отсрещната страна е хиперактивна и ако притежаваше физическо предимство, би ни заставила от раз да подпишем декларация за "изясняване на отношенията".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    То е лесно, ама имаш още двама съквартиранти, които трябва да разкараш. Ако случиш на някви сдухани, не е лесно да освободиш терен. В повечето случаи имах разбрани съквартиранти и не беше проблем.

                    Имах един случай, в който с приятлката ми уж гледахме филм на лаптопа и чакахме съквартиранта да излезе някъде. Е, той не мръдна 2 часа от това легло. Подпитвах го, няма ли да ходи на лекции, упражнения- не. Е, не издържахме и отодохме в нейнито общежитие на другия край на студнтски град.
                    Помолете го бре хора. Хващайте бика за рогата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      То е лесно, ама имаш още двама съквартиранти, които трябва да разкараш. Ако случиш на някви сдухани, не е лесно да освободиш терен. В повечето случаи имах разбрани съквартиранти и не беше проблем.

                      Имах един случай, в който с приятлката ми уж гледахме филм на лаптопа и чакахме съквартиранта да излезе някъде. Е, той не мръдна 2 часа от това легло. Подпитвах го, няма ли да ходи на лекции, упражнения- не. Е, не издържахме и отодохме в нейнито общежитие на другия край на студнтски град.
                      Не се сеща.

                      Обаче някой хора нямат задръжки и се награбват и пред трети човек,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Първият месец е точно както си го описал. Кат петгодишен сам в сладкарница. После идват стомашните болки
                        От какво идват тия болки?Като гледам моите разведени познати не са се депресирали, въпреки че са разведени от години.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          +1

                          Аз съм от други времена, нямаше фейсбук и GSM нямахме, защото бяха скъпи. Имам GSM от 2003 г.

                          Една професорка ни гостува на морето през 2011 г. и каза, че студентите се делят на бедни и богати, на София и провинция и няма приятелство в наши дни.

                          Така както го разказваш, изглежда лесно да си поканиш момиче в стаята,
                          То е лесно, ама имаш още двама съквартиранти, които трябва да разкараш. Ако случиш на някви сдухани, не е лесно да освободиш терен. В повечето случаи имах разбрани съквартиранти и не беше проблем.

                          Имах един случай, в който с приятлката ми уж гледахме филм на лаптопа и чакахме съквартиранта да излезе някъде. Е, той не мръдна 2 часа от това легло. Подпитвах го, няма ли да ходи на лекции, упражнения- не. Е, не издържахме и отодохме в нейнито общежитие на другия край на студнтски град.
                          Last edited by Kaizen9; 30.04.2023, 10:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Нали. Много е лошо,че след развода няма жена, която да ти надува главата постоянно с щуротии.Лошо е,че можеш да отидеш където си поискаш и когато си поискаш,без да се съобразяваш с жена и деца.Че можеш всяка седмица да си водиш у вас различни жени,с които да правиш секс.Ужас е тоя развод.
                            Първият месец е точно както си го описал. Кат петгодишен сам в сладкарница. После идват стомашните болки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Изменя се психиката и не към добро след развода.
                              Нормално е, разводът е сред най-големите стресове в живота ни, редом със смъртта на близък човек.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Изменя се психиката и не към добро след развода.
                                Нали. Много е лошо,че след развода няма жена, която да ти надува главата постоянно с щуротии.Лошо е,че можеш да отидеш където си поискаш и когато си поискаш,без да се съобразяваш с жена и деца.Че можеш всяка седмица да си водиш у вас различни жени,с които да правиш секс.Ужас е тоя развод.

                                Коментар

                                Working...
                                X