IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Не си ме разбрал-естествено,че на родителите на жената не им пука кой е бащата на внуците им.Ама на родителите на мъжът им пука ако синът им отглежда чужди деца.Знам за няколко такива семейства и във всички случаи съпругата и свекървата не могат да се гледат.А и се говори с насмешка за такива мъже от съседи и колеги.
    И изобщо не е вярно,че е важно единствено какво решението на съответния човек.Ами ако с това решение нараниш най-близките си?Майка си и баща ти,които са се лишавали от много неща заради теб.Един съученик се омъжи в Холандия.Много прогресивно.И за две години майка му и баща му си отидоха от тоя свят.Заради задника си/в случая и буквално/тоя идиот умори родителите си.
    Ми в случая си краен ( скоето спирам малко да пиша, че имам задачи) - личи си, че живееш в по-малко населено място. Тук, у София, всички сме много оупън и "граждани на света", затова такива неща не са чак такъв проблем. Да, не е като да е твоя кръв, но както беше казано във "Време разделно" (абстрахираме се, че е исторически фалшификат и е писан за един съвсем различен период от време) - цитирам по памет - всеки иска пръв да забие плуга си и да разоре земята, но не винаги е възможно. Важна е земята, която иска да се обработи и да даде плод, а че друг плуг я е орал преди, не е от такова значение. Не е много мъжко това изказване, но си е така
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • айде 'криси", всички знаем, че четеш.
      момчето е образовано, културно, имотно, готово е да се задоми.
      не разбирам какво повече искат тия жени!?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Интересно. Виж ти. Има нещо в това твърдение - целувката между другото е голям индикатор. Няма две мнения.

        Какъв политик става от теб! Сгрешила си професията си.. /не разбирам, как откриваш безконфликтното измъкване от вида "за всекиго - по нещо".../

        Коментар


        • Браво пичове, може да е всичко в този форум , но поне мъже има..Криси , да ме извинява ако е джендър, и те си слагат такива имена- се появи и изчезна..По важното е, че Вие веднага и скочихте на лични..Не е за подценяване все още българският мъж..Дълбоко се съмнявам в тази Криси, след като дори на Евго не драсна два реда ..И за какво и беше да пише изобщо..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

            "криси", защо не го искаш евго?
            И аз това питам? Ми обади му се, вижте се, даже Евго ще почерпи, не е стиснато момчета и няма да те кани на разходка в парка, пък ако не се харесате, не се харесвате и толкова - чао, кристино и толкова. Нали търсиш голямата любов - е, може точно в негово лице да е. А може и да не е - ти нищо не губиш, той - също, а ние за сватовството почерпка няма да търсим
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Взех отношение по поста ти, но сега осмислих едно противоречие...

              Всъщност, сам противоречиш на тезата ти: "жената винаги ще поставя децата на първо място" /втора точка/, на която втора точка противопоставяш смисъла на четвърта точка: майката БИ се дистанцирала от дъщеря си, ако дъщеря ѝ има деца от друг мъж!

              Нали усещаш противоречието в двете точки?

              ...................................

              Личният ми опит на родител показва, че тоя проблем не съществува. Замислям се, пак и пак, но - ако отношенията са нормални - нещата са ОК.

              Иначе, всеки има основанията си, когато взема някакви СВОИ решения за Живота /който касае ЕДИНСТВЕНО него, самият!/, колкото и да са неразбираеми тия решения за околните!

              Разбира се, че ще опитам да разбера детето си, а в краен случай - дори да не я разбирам - ще се съобразя и присъединя към мнението ѝ!
              Не си ме разбрал-естествено,че на родителите на жената не им пука кой е бащата на внуците им.Ама на родителите на мъжът им пука ако синът им отглежда чужди деца.Знам за няколко такива семейства и във всички случаи съпругата и свекървата не могат да се гледат.А и се говори с насмешка за такива мъже от съседи и колеги.
              И изобщо не е вярно,че е важно единствено какво решението на съответния човек.Ами ако с това решение нараниш най-близките си?Майка си и баща ти,които са се лишавали от много неща заради теб.Един съученик се омъжи в Холандия.Много прогресивно.И за две години майка му и баща му си отидоха от тоя свят.Заради задника си/в случая и буквално/тоя идиот умори родителите си.
              Една пък съседка се ожени за негър и роди две мулатчета.Като гледам родителите й не са от най-щастливите от този факт.Срам ги е да се срещат с други хора.Затвориха се в себе си.
              Last edited by mirodes; 19.05.2020, 11:03.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                Малко анализ-намек от подземието на адските изчадия:


                Удебеленото, съдейки по предишен цитат на същия пост на kristina dimitrova (1), е добавено малко след пъвото му цитиране.

                Това е важно, мислете, гаспада!.. ... ...

                Да не ни казваш, че в конкретния случай бягаш от отговорност и търсиш идентификация с различна група /по полови белези:/?

                Коментар


                • Малко анализ-намек от подземието на адските изчадия:
                  Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                  криси повече няма да пише тук
                  не си натрапвам приятелството на никого
                  така ще ви е по-леко, господа
                  хубав и спорен ден ви пожелавам
                  Удебеленото, съдейки по предишен цитат на същия пост на kristina dimitrova (1), е добавено малко след пъвото му цитиране.

                  Това е важно, мислете, гаспада!.. ... ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Криси не ме иска.

                    2 пъти й писах, на лично и тук.

                    Много пише, а малко действа, за съжаление.
                    "криси", защо не го искаш евго?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Малееее, голяма тема сте подхванали. Ма вярно на нас, мъжете, ни трябва само една въртиопашка и скачаме като бик на червено (Селена, не се отнася за теб и бикоборството в Памплона или където не са го забранили още, то при вас всички сте си вкъщи и чакате да умрете - другарска закачка към апокалиптос ). Да не ми се сърдят Леля и ТНМ (за вСелена вече казах), ма ей го, появи се една мома (ся, дали е мома или е мАж, е друга тема, приемаме, че е мома), дето го удари на тема секс и т.н., и си ева феродото в прекия и преносния смисъл.

                      ма то мисъл, ма то чудо - браво, харесвате ми. Аз няма да разказвам житие и битие отново, не че съм се спирал да го правя де, редовно давам акъли и философствам, но чета с интерес, макар да се засилвате да пишете какво ли не. Ще се пробвам с Криси - не в онзи смисъл, щото на мен ми е висока (аз харесвам жени в диапазона около 165 см, макар съпругата ми да е 170 - позволих си 5 сантиметра повече, щото компенсира с други неща) - жената е жена, когато е с токчета, а при положение че съм само 180 см и под токчета разбирам поне 8 см, всяка жена над 170 см би стърчала над мен, което е грозно и комплексарско. Та затова и не се пробвам с Криси-то - проблемът е в моя тАлАвизор

                      Сега, Криси, приеми го като съвет, а не като заяждане - ти сигурна ли си какво точно искаш? Щото това с безусловната любов е хм, меко казано сложно. В смисъл, не е точно невъзможно, но е голяма вероятността този, дето те обича безусловно, всъщност да ти е доста скучен. И тогава какво правим? Отделно, дето има един лаф - дето е текло, пак ще тече - ти ще си търсиш екскурзиите, начинът на живот, на който си свикнала, а е вероятно безусловната любов на някого да не е подплатена с финикийски знаци? Въобще въпросът е сложничък - малко хем сърби, хем боли. Сигурна ли си, че знаеш какво точно искаш? Щото според мен, и това не го приемай за заяждане, не си - в момента си малко лабилна психически и си готова на някои компромиси, но след това ще изтрезнееш. И ще си нещастна отново.

                      Стана малко отвлечено, всеки има приятели, минали през едно или друго препятствие. Ето, аз имах уникална позната - жестока секси визия, абе направо разпоретина, а в същото време изключително скромно, земно и мило момиче - ако не бях женен, направо се хвърлях директно с главата надолу. Е, същата се ожени за някакъв дъртак (в смисъл - 15 години разлики), после осъзна, че не е точно за нея, разведе се, но вече имаше дете. намери си друг - колко съм ѝ говорил да не бърза, да почака, да, вярно, дефектна е вече - има дете (от мъжка гледна точка това е огромен дефект, нека не се лъжем, миродес правилно го е казал), ма си беше все така уникално секси и много мила и добра. Обаче тя не, та не, тоя път щяло да е по любов - намери някакъв скъсан цървул, рокер. Ми хубаво - момичето не ематериалистка, както вече казах, обаче и оня не е тъп - веднага ѝ направи второ дете, върза я вече здраво и оттогава само сцени на ревност и т.н. Щото момичето наистиан е пичка, та дрънка. Апропо, сега е на 33 години, ако не се лъжа и въпреки секси визията си (е, не съм я виждал от известно време, щото оня и забрани, след като прочете един чат с мен, в който реално нямаше нищо) е страшно дефектна - с две деца никой няма да я вземе, или и той трябва да е има поне 2 деца или други проблеми. И сега пак е нещастна

                      С две думи, ако не беше бързала, някои неща щяха да са много различни. Обаче емоционланите решения твърде често са грешни. А и годините и гравитацията си дават своето отражение...

                      П.С. Що не се чуете с Евго - сериозно ти го казвам. Момчето е свястно и иска деца. И най-вероятно ще те обича по начинът, който очакваш. Или пък не - няма как да разбереш, ако не се видите
                      Ти пък ... Защо да се сърдя!? Аз искрено се забавлявам откакто дамата започна да пише в темата
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                        Мисля, че езиковедското правило на членуване на някои чуждици е да не се прилагат в женски род.

                        Правилно е "доцент" еди коя си, а не доцентКА еди коя си. Професор, а не професорка. Кореспондент, а не кореспондентка.
                        Фаворит, а не фаворитка, ако става дума за предпочитание.
                        "Фаворитка", прочее, се ползва за любовница от двора на краля

                        Съгласен съм с тезата, но думата има двуяко значение.

                        Когато гледам състезания на жени, задължително казвам, че моята фаворитка е ... /еди коя си/...

                        Тук, по смисъла на горните ми основания - мога да подредя дамите като фаворитКИ.

                        /"фаворит" звучи някак грубо и недодялано, приложено към дама, без да поставя акцент върху пола..., да не говоря за това, как биха са самоопределили... джендърите..., активен.., пасивен.../ Съжалявам, изкривих темата!!!

                        /лично мнение/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Признака е простичък, крие се в момента когато целуваш една жена. Ако жената те харесва,много, когато се целувате, или по време на полов акт дори, устните и са леко хладни, независимо от околната температура, това не може да се скрие, защото е част от физиологията. Много жени го отричат в стремежа си да не бъдат разкрити, но ми го е казвала и жена, която има опит и с двата пола. Потвърждавала ми го е,в разговор. Тогава се замислих, и наистина е така. Усеща се, просто са леко хладни самите устни, когато се целувате.
                          Усещането за по-топло или по-хладно зависи от разликата на температурата между двата органа при контакт. Нерядко при мен едната ръка е по-студена и, като ги стисна, едната чувства хлад, а другата – топлина.
                          Та зависи и от температурата на твоите устни при целуване. Не съм сигурен за този признак.

                          Мисля, че има един по-сигурен, и той е увлажненото влагалище още преди първото навлизане на, макар и това да не е стопроцентов признак.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                            криси повече няма да пише тук
                            така ще ви е по-леко, господа
                            хубав и спорен ден ви пожелавам

                            Защо говорите за себе си в трето лице, ед. число, госпожице? Очевидно сме ви шокирали, точно в опита си да сме... духовити...

                            Важно е, че сте се наспала - вече ви е минало и имате още един "урок" - как да се отнасяте с хората, които ви карат да... плачете...

                            Ееее, по света има толкова много дами, които дори се наричат... Криси...

                            Хубав ден!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              Щом е дама - би трябвало да е фаворитКА...

                              Може би нямаш съмнения в тая посока!

                              Аз пък нямам съответните доказателства /в тая посока/...
                              Мисля, че езиковедското правило на членуване на някои чуждици е да не се прилагат в женски род.

                              Правилно е "доцент" еди коя си, а не доцентКА еди коя си. Професор, а не професорка. Кореспондент, а не кореспондентка.
                              Фаворит, а не фаворитка, ако става дума за предпочитание.
                              "Фаворитка", прочее, се ползва за любовница от двора на краля

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Признака е простичък, крие се в момента когато целуваш една жена. Ако жената те харесва,много, когато се целувате, или по време на полов акт дори, устните и са леко хладни, независимо от околната температура, това не може да се скрие, защото е част от физиологията. Много жени го отричат в стремежа си да не бъдат разкрити, но ми го е казвала и жена, която има опит и с двата пола. Потвърждавала ми го е,в разговор. Тогава се замислих, и наистина е така. Усеща се, просто са леко хладни самите устни, когато се целувате.
                                Интересно. Виж ти. Има нещо в това твърдение - целувката между другото е голям индикатор. Няма две мнения.
                                Last edited by Selena; 19.05.2020, 10:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X