IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    kristina dimitrova (1), ako сте търсела само разговори, цялото инфо, което споделихте, беше излишно. Самото то се превърна в база/тема за дискусии, предположения.
    Нищо излишно няма, подробностите придават живец и достоверност на аватара.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Примерите ти са красноречиви, но...

      Моите виждания в конкретния случай... Създаваме наследниците СИ... Нали схващаш: НИЕ СМЕ хората, които ГИ създаваме: физически, духовно, естетически, морално... /вкарваме в малкия човек мисленето СИ/...

      Т.е. - направили сме го МИСЛЕЩ.

      След като този човек е вече ИНДИВИДУАЛНОСТ, то самият той/тя/то - взема СВОИТЕ решения в СВОЯТ живот!

      Ама - на мен като родител - нещо не ми харесвало! Ми кой бе, пиле шарено /обръщението е към мен, самият!/, кой ти е виновен!!!

      Нали ти, с ПРИМЕРА ТИ - всеки час от живота ти - НАСАЖДАШЕ качествата в това дете! Така ли беше? Така! - отговарям аз, ама тогава така съм мислил... и нямах подготовка... и нямаше кой да ми каже...

      Стигнахме и до ОТГОВОРНОСТТА на родителите, които ТРЯБВА да имат И нагласата, за да бъдат родители, а не само да се хвалят, че могат да правят секс по различен начин /позиции/, в което - разбира се - само по себе си - няма нищо лошо... и, което аз адмирирам, но това изобщо не е достатъчно...
      За теб може да е така,за мен е различно.За мен кръвните връзки са свещени.Роднините се почитаме и подкрепяме.Никой в нищо не ме е ограничил,но все пак продължаването на рода е много важно решение и ако един мъж доброволно се откаже от него,то наранява и най-близките си хора.Разбирам ако някой има сексуални или репродуктивни проблеми,ама здрав мъж да отглежда чужди деца,вместо свои това вече противоречи на всякакъв здрав разум.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

        ето този пост на Kiro ясно ми показва, че мястото ме не е тук и не съм желана като жена и участник в дискусиите
        не съм тръгнала да си търся мъж по сайтове, не мога да се оплача от мъжко внимание
        търсех мъжка компания за неангажиращи и разтоварващи разговори
        много добре си знам цената и стойността като жена, като знам и това, че с годините цената ми в акции леко е девалвирала
        вие мен не ме мислете
        до довечера профила ми ще бъде изтрит, ако не се справя сама с това, ще помоля модераторите да го изтрият него и всичките ми коментари

        Остави празните приказки, можем да се концентрираме върху по-същественото:

        1. Въпрос от името на хората, наоколо, които проявяват интерес към теб: какво, например - самата ти разбираш под определението "леко девалвирала" - по отношение на теб самата? Ти си - както се усеща - самокритична дама. Не е проблемът в това, една дама да изброява разни слабости! Подскажи на хората, които проявяват интерес - кое не ти харесва: в хората около теб, кое би махнала, кое - зачеркнала..., такива неща...

        2. Кои, според теб са "разтоварващите" разговори, към които се стремиш? Дай тематиката, а също и ограничителните условия, след пристъпването на които - би отсвирила всеки наоколо... Все пак - каза, че четеш темата от самото начало и ако сега казваш, че вече не ти харесва - значи има нещо, с което някой е сгрешил /не визирам ония, които ти "подсвиркват" в темата..., но - както сама каза - на улицата е друго - прас - с токчето!... това ли ти липсва? Не го вярвам - защото се усеща, че си добро момиче, ама неправдите...!... /...

        Не казвам, че пред дамите няма трудности... Животът... Важно е да живееш в мир със себе си..., спокойно опитай да разбираш другите..., ако нещо не ти се получава - ми така е трябвало да стане /на определен етап от живота ти/... Нещата, които ни се случват са логически обусловени и имат смисъл за конкретни хора, при съответните условия на живот... Едва ли можеш да промениш света с тропането с краче, както това прави малкото момиченце....

        Концентрацията трябва да е върху себе си..., ако и да смяташ, че има някакви признаци на девалвация. Достатъчно е да се обърнеш към хората, които те ценят. Имаш ги. Тук е разтуха с анонимни хора, някои от които - агресивни и безотговорни..., по което пак може да се спори.

        Живееш с хората, които те разбират и си ОК! Поздрави!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          И аз съм забелязъл по социалните мрежи, жени които много вдигат пара (много пишат и много коментират), нищо не се получава с тях.

          Те не са наясно със себе си, имат комплекси и не са готови да започнат нещо с някой мъж! И чакат принца,
          И тук е същия случай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

            ето този пост на Kiro ясно ми показва, че мястото ме не е тук и не съм желана като жена и участник в дискусиите
            не съм тръгнала да си търся мъж по сайтове, не мога да се оплача от мъжко внимание
            търсех мъжка компания за неангажиращи и разтоварващи разговори
            много добре си знам цената и стойността като жена, като знам и това, че с годините цената ми в акции леко е девалвирала
            вие мен не ме мислете
            до довечера профила ми ще бъде изтрит, ако не се справя сама с това, ще помоля модераторите да го изтрият него и всичките ми коментари
            kristina dimitrova (1), ako сте търсела само разговори, цялото инфо, което споделихте, беше излишно. Самото то се превърна в база/тема за дискусии, предположения.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Евго, кой ти каза , че е дама..Може и да е господин..Ама то и тези господа са в някои прояви и емоции , като дами..Евго, ти се активизирай сега след карантина, а Криси- Криско да съжаляват за пропуснатия шанс..
              Криси, извинявай, ако си се обидила..Но не разбирам това ти изявление..Хем имаш голямо мъжко внимание, хем търсиш разговори..С тези мъже с вниманието не си ли пишете и говорите..Ти , ако си както казваш на 27-8 години, то ние имаме по 2-3 деца и някои даже внуци..Не виждам повод и причина да се сърдиш изобщо .. Има такава категория тънкообидни и претенциозни жени, но те лесно влизат в категорията на старите моми..
              И аз съм забелязъл по социалните мрежи, жени които много вдигат пара (много пишат и много коментират), нищо не се получава с тях.

              Те не са наясно със себе си, имат комплекси и не са готови да започнат нещо с някой мъж! И чакат принца,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Ми в случая си краен ( скоето спирам малко да пиша, че имам задачи) - личи си, че живееш в по-малко населено място. Тук, у София, всички сме много оупън и "граждани на света", затова такива неща не са чак такъв проблем. Да, не е като да е твоя кръв, но както беше казано във "Време разделно" (абстрахираме се, че е исторически фалшификат и е писан за един съвсем различен период от време) - цитирам по памет - всеки иска пръв да забие плуга си и да разоре земята, но не винаги е възможно. Важна е земята, която иска да се обработи и да даде плод, а че друг плуг я е орал преди, не е от такова значение. Не е много мъжко това изказване, но си е така
                Не знам колко са оупън в София,ама представи на майка си съпруга с две деца от друг брак,пък да видим колко ще се зарадва.Пък ако са и негърчета,сигурно ще е на седмото небе от щастие.Ако пък се и омъжиш хептен ще я зарадваш.
                На мен изобщо не ми дреме от общественото мнение.Но ми дреме за реакцията на родителите ми.В случая имаме еднакви разбирания-никога не бих се оженил за жена с деца.Но има мъже с други разбирания и ако тези им разбирания влязат в противоречие с разбиранията на родителите им,е редно да се съобразяват.Поне аз така разбирам нещата-за мен родителите са свещени и никога не бих ги огорчил.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Не си ме разбрал-естествено,че на родителите на жената не им пука кой е бащата на внуците им.Ама на родителите на мъжът им пука ако синът им отглежда чужди деца.Знам за няколко такива семейства и във всички случаи съпругата и свекървата не могат да се гледат.А и се говори с насмешка за такива мъже от съседи и колеги.
                  И изобщо не е вярно,че е важно единствено какво решението на съответния човек.Ами ако с това решение нараниш най-близките си?Майка си и баща ти,които са се лишавали от много неща заради теб.Един съученик се омъжи в Холандия.Много прогресивно.И за две години майка му и баща му си отидоха от тоя свят.Заради задника си/в случая и буквално/тоя идиот умори родителите си.
                  Една пък съседка се ожени за негър и роди две мулатчета.Като гледам родителите й не са от най-щастливите от този факт.Срам ги е да се срещат с други хора.Затвориха се в себе си.

                  Примерите ти са красноречиви, но...

                  Моите виждания в конкретния случай... Създаваме наследниците СИ... Нали схващаш: НИЕ СМЕ хората, които ГИ създаваме: физически, духовно, естетически, морално... /вкарваме в малкия човек мисленето СИ/...

                  Т.е. - направили сме го МИСЛЕЩ.

                  След като този човек е вече ИНДИВИДУАЛНОСТ, то самият той/тя/то - взема СВОИТЕ решения в СВОЯТ живот!

                  Ама - на мен като родител - нещо не ми харесвало! Ми кой бе, пиле шарено /обръщението е към мен, самият!/, кой ти е виновен!!!

                  Нали ти, с ПРИМЕРА ТИ - всеки час от живота ти - НАСАЖДАШЕ качествата в това дете! Така ли беше? Така! - отговарям аз, ама тогава така съм мислил... и нямах подготовка... и нямаше кой да ми каже...

                  Стигнахме и до ОТГОВОРНОСТТА на родителите, които ТРЯБВА да имат И нагласата, за да бъдат родители, а не само да се хвалят, че могат да правят секс по различен начин /позиции/, в което - разбира се - само по себе си - няма нищо лошо... и, което аз адмирирам, но това изобщо не е достатъчно...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Знаеш ли колко много хора не го знаят, дори и жени, е някои са в час, и си личи като им го кажеш, почват яростно да отричат, защото по този начин ги хващаш, ако се преструват.
                    а аз имам друг ориентир
                    една жена като те харесва и дупето и е леко хладно на пипане.
                    хванеш ли топло д. веднага правИ блок с двете ръце, че не се знае от коя страна ще долети шамара.

                    Коментар


                    • Евго, кой ти каза , че е дама..Може и да е господин..Ама то и тези господа са в някои прояви и емоции , като дами..Евго, ти се активизирай сега след карантина, а Криси- Криско да съжаляват за пропуснатия шанс..
                      Криси, извинявай, ако си се обидила..Но не разбирам това ти изявление..Хем имаш голямо мъжко внимание, хем търсиш разговори..С тези мъже с вниманието не си ли пишете и говорите..Ти , ако си както казваш на 27-8 години, то ние имаме по 2-3 деца и някои даже внуци..Не виждам повод и причина да се сърдиш изобщо .. Има такава категория тънкообидни и претенциозни жени, но те лесно влизат в категорията на старите моми..
                      Last edited by Kiro; 19.05.2020, 11:26.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                        Малко анализ-намек от подземието на адските изчадия:


                        Удебеленото, съдейки по предишен цитат на същия пост на kristina dimitrova (1), е добавено малко след пъвото му цитиране.

                        Това е важно, мислете, гаспада!.. ... ...
                        Това пък твойто е фиксация някаква. Зад всяка трънка джендър ти се привижда. Жената има характер.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Направо изби рибата! Казват ли се такива тайни на всеослушание!!!
                          Знаеш ли колко много хора не го знаят, дори и жени, е някои са в час, и си личи като им го кажеш, почват яростно да отричат, защото по този начин ги хващаш, ако се преструват.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                            Усещането за по-топло или по-хладно зависи от разликата на температурата между двата органа при контакт. Нерядко при мен едната ръка е по-студена и, като ги стисна, едната чувства хлад, а другата – топлина.
                            Та зависи и от температурата на твоите устни при целуване. Не съм сигурен за този признак.

                            Мисля, че има един по-сигурен, и той е увлажненото влагалище още преди първото навлизане на, макар и това да не е стопроцентов признак.
                            Не, не бъркаш се много. Не смесвай това, което написах с другото. Двата фактора са много различни.Тук говорим за разлика във физиологиата при двата пола. И подчертвам потвърдено е от различни източници, жени.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Браво пичове, може да е всичко в този форум , но поне мъже има..Криси , да ме извинява ако е джендър, и те си слагат такива имена- се появи и изчезна..По важното е, че Вие веднага и скочихте на лични..Не е за подценяване все още българският мъж..Дълбоко се съмнявам в тази Криси, след като дори на Евго не драсна два реда ..И за какво и беше да пише изобщо... ?...

                              Не опитвай да обясниш поведението на една дама с онова, което чувстваш като мъж...

                              Маааалко по-сложно е, очевАдно...

                              Хората /психолози, поети, писатели/ пишат хиляди страници, в които нещата са разгледани до съвършенство, но... до никъде не са стигналЕ..., а ти - раз-прас - веднага разбра ситуацията и мисленето на дамите ти е една игра... И формулира най-важният въпрос... ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                                айде 'криси", всички знаем, че четеш.
                                момчето е образовано, културно, имотно, готово е да се задоми.
                                не разбирам какво повече искат тия жени!?
                                Искат всичко или нищо.

                                Коментар

                                Working...
                                X