IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
    криси повече няма да пише тук
    така ще ви е по-леко, господа
    хубав и спорен ден ви пожелавам
    Скъпа Криси,

    Няма ли да се запознаем все пак?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Аха, харесва ти епохата на краля слънце виждам .

      Повече съм склонен да харесвам епохата на... кралицата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Не се занимавай с нея, ще се наиграеш много там.
        Противоположностите се привличат понякога ...

        Коментар


        • криси повече няма да пише тук
          не си натрапвам приятелството на никого
          така ще ви е по-леко, господа
          хубав и спорен ден ви пожелавам
          Last edited by kristina dimitrova (1); 19.05.2020, 10:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Признака е простичък, крие се в момента когато целуваш една жена. Ако жената те харесва,много, когато се целувате, или по време на полов акт дори, устните и са леко хладни, независимо от околната температура, това не може да се скрие, защото е част от физиологията. Много жени го отричат в стремежа си да не бъдат разкрити, но ми го е казвала и жена, която има опит и с двата пола. Потвърждавала ми го е,в разговор. Тогава се замислих, и наистина е така. Усеща се, просто са леко хладни самите устни, когато се целувате.

            Направо изби рибата! Казват ли се такива тайни на всеослушание!!!

            Коментар


            • Малееее, голяма тема сте подхванали. Ма вярно на нас, мъжете, ни трябва само една въртиопашка и скачаме като бик на червено (Селена, не се отнася за теб и бикоборството в Памплона или където не са го забранили още, то при вас всички сте си вкъщи и чакате да умрете - другарска закачка към апокалиптос ). Да не ми се сърдят Леля и ТНМ (за вСелена вече казах), ма ей го, появи се една мома (ся, дали е мома или е мАж, е друга тема, приемаме, че е мома), дето го удари на тема секс и т.н., и си ева феродото в прекия и преносния смисъл.

              ма то мисъл, ма то чудо - браво, харесвате ми. Аз няма да разказвам житие и битие отново, не че съм се спирал да го правя де, редовно давам акъли и философствам, но чета с интерес, макар да се засилвате да пишете какво ли не. Ще се пробвам с Криси - не в онзи смисъл, щото на мен ми е висока (аз харесвам жени в диапазона около 165 см, макар съпругата ми да е 170 - позволих си 5 сантиметра повече, щото компенсира с други неща) - жената е жена, когато е с токчета, а при положение че съм само 180 см и под токчета разбирам поне 8 см, всяка жена над 170 см би стърчала над мен, което е грозно и комплексарско. Та затова и не се пробвам с Криси-то - проблемът е в моя тАлАвизор

              Сега, Криси, приеми го като съвет, а не като заяждане - ти сигурна ли си какво точно искаш? Щото това с безусловната любов е хм, меко казано сложно. В смисъл, не е точно невъзможно, но е голяма вероятността този, дето те обича безусловно, всъщност да ти е доста скучен. И тогава какво правим? Отделно, дето има един лаф - дето е текло, пак ще тече - ти ще си търсиш екскурзиите, начинът на живот, на който си свикнала, а е вероятно безусловната любов на някого да не е подплатена с финикийски знаци? Въобще въпросът е сложничък - малко хем сърби, хем боли. Сигурна ли си, че знаеш какво точно искаш? Щото според мен, и това не го приемай за заяждане, не си - в момента си малко лабилна психически и си готова на някои компромиси, но след това ще изтрезнееш. И ще си нещастна отново.

              Стана малко отвлечено, всеки има приятели, минали през едно или друго препятствие. Ето, аз имах уникална позната - жестока секси визия, абе направо разпоретина, а в същото време изключително скромно, земно и мило момиче - ако не бях женен, направо се хвърлях директно с главата надолу. Е, същата се ожени за някакъв дъртак (в смисъл - 15 години разлики), после осъзна, че не е точно за нея, разведе се, но вече имаше дете. намери си друг - колко съм ѝ говорил да не бърза, да почака, да, вярно, дефектна е вече - има дете (от мъжка гледна точка това е огромен дефект, нека не се лъжем, миродес правилно го е казал), ма си беше все така уникално секси и много мила и добра. Обаче тя не, та не, тоя път щяло да е по любов - намери някакъв скъсан цървул, рокер. Ми хубаво - момичето не ематериалистка, както вече казах, обаче и оня не е тъп - веднага ѝ направи второ дете, върза я вече здраво и оттогава само сцени на ревност и т.н. Щото момичето наистиан е пичка, та дрънка. Апропо, сега е на 33 години, ако не се лъжа и въпреки секси визията си (е, не съм я виждал от известно време, щото оня и забрани, след като прочете един чат с мен, в който реално нямаше нищо) е страшно дефектна - с две деца никой няма да я вземе, или и той трябва да е има поне 2 деца или други проблеми. И сега пак е нещастна

              С две думи, ако не беше бързала, някои неща щяха да са много различни. Обаче емоционланите решения твърде често са грешни. А и годините и гравитацията си дават своето отражение...

              П.С. Що не се чуете с Евго - сериозно ти го казвам. Момчето е свястно и иска деца. И най-вероятно ще те обича по начинът, който очакваш. Или пък не - няма как да разбереш, ако не се видите
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Селена, има поведение, има отношение, то си личи, казвам го от комуникацията в другата тема за имотите.Сега не знам как изглежда, но като възгледи, и поведение, има класа,умна е, балансирана е като личност, никога няма да те обиди, културна вижда се..

                Стигнал си до изводи, до които на мен би ми било, непостижимо трудно да достигна, без чужда помощ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Криси не ме иска.

                  2 пъти й писах, на лично и тук.

                  Много пише, а малко действа, за съжаление.
                  Не се занимавай с нея, ще се наиграеш много там.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Е тука си нацелил ваксата. За “признака” ме хвърляш в недоумение. На прима виста не се сещам. Благодаря за комплиментите.
                    Признака е простичък, крие се в момента когато целуваш една жена. Ако жената те харесва,много, когато се целувате, или по време на полов акт дори, устните и са леко хладни, независимо от околната температура, това не може да се скрие, защото е част от физиологията. Много жени го отричат в стремежа си да не бъдат разкрити, но ми го е казвала и жена, която има опит и с двата пола. Потвърждавала ми го е,в разговор. Тогава се замислих, и наистина е така. Усеща се, просто са леко хладни самите устни, когато се целувате.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Ти натискай - да ти се получат нещата с Криси! Стига си наблягал на общата теория тук...

                      Теорията си я имаш, качествата имаш, лични съобщения, това-онова, срещи... и така! Няма хък-мък!

                      Не се притеснявай за естествената репродуктивност и знай, че за една уверена, разсъдлива и разбираща те жена - никога не е късно да те направи мъж, като едновременно с това да "обори" всички теории, вкл. и тези - за видовете репродуктивност /естествена - изкуствена/...
                      Криси не ме иска.

                      2 пъти й писах, на лично и тук.

                      Много пише, а малко действа, за съжаление.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                        Щом е дама - би трябвало да е фаворитКА...

                        Може би нямаш съмнения в тая посока!

                        Аз пък нямам съответните доказателства /в тая посока/...
                        Аха, харесва ти епохата на краля слънце виждам .
                        Last edited by Selena; 19.05.2020, 10:19.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Така е, но към 40 г са в края на естествената репродуктивност.

                          Аз също не искам жена с деца от друг мъж. По-добре чрез сурогация да имам мое, прави се в клиники в други държави, у нас не може.

                          А най-добре да е от майка българка по естествен път,

                          Ти натискай - да ти се получат нещата с Криси! Стига си наблягал на общата теория тук...

                          Теорията си я имаш, качествата имаш, лични съобщения, това-онова, срещи... и така! Няма хък-мък!

                          Не се притеснявай за естествената репродуктивност и знай, че за една уверена, разсъдлива и разбираща те жена - никога не е късно да те направи мъж, като едновременно с това да "обори" всички теории, вкл. и тези - за видовете репродуктивност /естествена - изкуствена/...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Виж тук нещата вече опират до моята теория, за това че жената води парада, тя избира, тя си има вътрешното харесване, което определя връзката. И ако хареса много един мъж, ще направи чудеса. Обратното, ако ще и хиляди звезди да и свалиш, нищо не става, ако тя не е намерила нейното си нещо в теб. Имал съм много връзки, и всякакви ситуации и съм го разбрал,затова и не се напъвам, когато видя че жената срещу мен, просто не ме харесва. В случая който си описала, мъжа ще остане с пръст в уста. Защото жената, както каза не желае да роди. Ако една жена иска от теб дете ще ти го каже, друг е въпроса, че някои искат и да те вържат с едно дете, но това се усеща. Куриоза в моят опит с жените, и на база и обратна връзка от тях, включително и с жени, които спят и с жени и с мъже, е че има само 1 признак, който е физиологичен, жените не могат да го скрият, и по него може един мъж да разбере, дали една жена наистина и е хубаво с него или се преструва. Много е лесно и е пробвано. Да видим сега дали ще познаете за какво иде реч.
                            Сещам се какво е, но ако го напиша, модераторът ще го изтрие.

                            Наистина, лекциите ти са полезни и вярни. През 2002-2012 г. си бил младичък, висок и красив младеж и вероятно си бил харесван много от жените, и много си боцкал,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Виж тук нещата вече опират до моята теория, за това че жената води парада, тя избира, тя си има вътрешното харесване, което определя връзката. И ако хареса много един мъж, ще направи чудеса. Обратното, ако ще и хиляди звезди да и свалиш, нищо не става, ако тя не е намерила нейното си нещо в теб. Имал съм много връзки, и всякакви ситуации и съм го разбрал,затова и не се напъвам, когато видя че жената срещу мен, просто не ме харесва. В случая който си описала, мъжа ще остане с пръст в уста. Защото жената, както каза не желае да роди. Ако една жена иска от теб дете ще ти го каже, друг е въпроса, че някои искат и да те вържат с едно дете, но това се усеща. Куриоза в моят опит с жените, и на база и обратна връзка от тях, включително и с жени, които спят и с жени и с мъже, е че има само 1 признак, който е физиологичен, жените не могат да го скрият, и по него може един мъж да разбере, дали една жена наистина и е хубаво с него или се преструва. Много е лесно и е пробвано. Да видим сега дали ще познаете за какво иде реч.
                              Е тука си нацелил ваксата. За “признака” ме хвърляш в недоумение. На прима виста не се сещам. Благодаря за комплиментите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Така е, но към 40 г са в края на естествената репродуктивност.

                                Аз също не искам жена с деца от друг мъж. По-добре чрез сурогация да имам мое, прави се в клиники в други държави, у нас не може.

                                А най-добре да е от майка българка по естествен път,
                                Евго в момента давам лекции, на тема любов,по време на пандемия, така че мисля е крайно време да се възползваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X