IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      то в тез времена не знаеш кое кво е?
      Гледаш го човек а то помияр, гледаш го жена па то К.....
      Гледаш го мъж па то джендър ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Нема нужда. Той монамурски си е стандартен мъжки
        то в тез времена не знаеш кое кво е?
        Гледаш го човек а то помияр, гледаш го жена па то К.....
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          еха, трябва ПАМЕТНИК да ти издигнем.
          Нема нужда. Той монамурски си е стандартен мъжки

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

            Жените какво искат, хич не ме вълнува, важното е че знам аз какво искам
            еха, трябва ПАМЕТНИК да ти издигнем.
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              жените са искали мъжете да станат МУТРИ, ака ПРЕСТЪПНИЦИ БАБАИТИ?
              Вие искате мухльо да ви глези. Е мутрите са подходящи - много лесно изкарана пара, мноооо тъпи.
              От 10-на години хайтитата со 10к+ заплати заместват доста успешно мутрите като мухльо
              Жените какво искат, хич не ме вълнува, важното е че знам аз какво искам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                жените са искали мъжете да станат МУТРИ, ака ПРЕСТЪПНИЦИ БАБАИТИ?
                Вие искате мухльо да ви глези. Е мутрите са подходящи - много лесно изкарана пара, мноооо тъпи.
                От 10-на години хайтитата со 10к+ заплати заместват доста успешно мутрите като мухльо
                Тия хайтита с 10к и нагоре заплата, хич не са голям процент да ти кажа .... а свободните измежду тях са малцинство!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                  Тез расъждения, малко в стил - яйцето или кокошката ...

                  ..."мъжете станаха такива, каквито жените си ги харесват!"...
                  Обратното , също важи с пълна сила!
                  жените са искали мъжете да станат МУТРИ, ака ПРЕСТЪПНИЦИ БАБАИТИ?
                  Вие искате мухльо да ви глези. Е мутрите са подходящи - много лесно изкарана пара, мноооо тъпи.
                  От 10-на години хайтитата со 10к+ заплати заместват доста успешно мутрите като мухльо
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Хайде и тая си избива комплексите ,вместо да води цивилизована дискусия.
                    Хайде чао.Дотук бях.
                    “Тая” е достатъчна характеристика за това кой какви комплекси има.

                    Това просташко отношение в къщи и на жена ти. Останалите не са длъжни да ти търпят простотията.

                    Аман от самозабравили се хора.

                    Цивилизована дискусията се води с индивиди с определено ниво на култура и отношение към околните. Видя се какво ти е отношението към жените като цяло. Чухме ти великите теории. Показа ни кумирите си.

                    Само дето не нацели момента.

                    Дотук си, защото ти се поставят граници и не ти отърва.

                    Коментар




                    • Тез расъждения, малко в стил - яйцето или кокошката ...

                      ..."мъжете станаха такива, каквито жените си ги харесват!"...
                      Обратното , също важи с пълна сила!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Хайде и тая си избива комплексите ,вместо да води цивилизована дискусия.
                        Хайде чао.Дотук бях.
                        Мъж насилник не е наясно какъв отпор ще предизвика ,принципно . При това не от жертвата , а от битието .
                        Last edited by mibova; 09.08.2023, 08:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Аргументи имам. За интелигентни събеседници

                          Ти си по обобщенията.
                          Хайде и тая си избива комплексите ,вместо да води цивилизована дискусия.
                          Хайде чао.Дотук бях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Естествено като нямаш аргументи, така ще кажеш.
                            Ето ти тема за размисъл.
                            https://dnes.dir.bg/svyat/edna-treta...-sreshtu-zheni
                            Всеки трети млад мъж в Германия одобрява насилието над жени.И не само го одобрява, но и го проявява.И за една година има 115 хиляди случаи на домашно насилие в Германия. Т.е три пъти повече отколкото в България на човек от населението.
                            Обаче за България леете крокодилски сълзи и от изолирани случаи правите генерални обобщения.
                            Аргументи имам. За интелигентни събеседници

                            Ти си по обобщенията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Прави впечатление винаги агресивният маниер, с който отричаш чуждото мнение.

                              Пиши си.

                              Спирам да те отразявам по много причини.
                              Естествено като нямаш аргументи, така ще кажеш.
                              Ето ти тема за размисъл.
                              https://dnes.dir.bg/svyat/edna-treta...-sreshtu-zheni
                              Всеки трети млад мъж в Германия одобрява насилието над жени.И не само го одобрява, но и го проявява.И за една година има 115 хиляди случаи на домашно насилие в Германия. Т.е три пъти повече отколкото в България на човек от населението.
                              Обаче за България леете крокодилски сълзи и от изолирани случаи правите генерални обобщения.
                              Last edited by mirodes; 07.08.2023, 17:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Total bullshit. Казах ти-в Испания има 32650 случая на домашно насилие, при 3000 в България. Като се сметне населението в Испания има почти 1.5 пъти повече такива случаи на човек от населението. В други държави от Западна Европа още повече.
                                Просто в България прекалено медийно внимание се отделя на подобни случаи. А и националният нихилизъм в България е на първо място в света. С огромна преднина пред останалите.
                                Така че нито има нещо по-различно в България, напротив тук престъпността е много по-ниска.Ама медиите като акцентират само на подобни случаи и се почва голямото вайкане.
                                Прави впечатление винаги агресивният маниер, с който отричаш чуждото мнение.

                                Пиши си.

                                Спирам да те отразявам по много причини.

                                Коментар

                                Working...
                                X