IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


    Възможно е да съм сгрешил. Очевидно жена ти е със силния характер. Моите съболезнования!
    (политиката е друга тема)
    За съжаление професора е много прав.Иво Христов ти обясни какво си .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Жена ми не е слугиня.Нивото ти е много ниско Пускай си чалгата и фъргай бюлетина за Славчо да те оправи.Тебе ще те оправи със сигурност виж за жена ти съм сигурен че няма да може.

      Възможно е да съм сгрешил. Очевидно жена ти е със силния характер. Моите съболезнования!
      (политиката е друга тема)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        Май тоя път си прав, Пешо: жена ти, когато те остави гладен, без салата, неизпран и без секс за тая вечер - почваш да преосмисляш теорията за твоя "силен" характер..., май... ))
        Жена ми не е слугиня.Нивото ти е много ниско Пускай си чалгата и фъргай бюлетина за Славчо да те оправи.Тебе ще те оправи със сигурност виж за жена ти съм сигурен че няма да може.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Не мога да се съглася че силният характер винаги надделява
          Май тоя път си прав, Пешо: жена ти, когато те остави гладен, без салата, неизпран и без секс за тая вечер - почваш да преосмисляш теорията за твоя "силен" характер..., май... ))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            Ебаси и глупостите, много е просто. Единия винаги е водещ, силния характер винаги надделява. Няма давам не давам. Или приемаш ролята или кой откъде е...
            Не мога да се съглася че силният характер винаги надделява

            Коментар


            • Ебаси и глупостите, много е просто. Единия винаги е водещ, силния характер винаги надделява. Няма давам не давам. Или приемаш ролята или кой откъде е...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                ... Посланието на видеото въобще не за това да се “продадат” за “брак” посланието на видеото е, да не се влага обич и енергия ако не се получава същото от ответната страна. Толкоз...
                Пускайте климатиците, явно жегата идва в повечко.

                Видеото не съм го гледал (нямам и намерение), мярнах само това с удебеления шрифт и мога категорично да ти заявя, че ако някаква чернилка дрънка в някакво видео подобни неща - значи или се опитва да манипулира сериозно или най-малкото хал хабер си няма какво е любов (за сметка на това пък явно си е намерил публика, значи е добър търговец - харчи се)!

                В любовта няма тънки сметки! Тя не е договор, където да слагаш нещата на кантара или да ги мериш с рулетката. Там няма "аз давам Х, ама ти даваш Y - ааа, няма да я бъде тая!". Човек, който обича истински - изобщо няма идея или мисъл за възвръщаемост! Който лети на крилете на любовта - иска да дава, да дава, да дава... и е щастлив само отсрещната страна да приема. Повече не му е нужно. Любовта е истински дар за тоя, който я изпитва.

                Тъй че ако някаква печка дрънка "да не се дава повече, отколкото се получава" - значи слънцето го е напекло, ама сериозно (и не външно)!

                p.s.
                Да, жените са повече по тънките сметки (по-пресметливи са), ние мъжете сме по-ахмаци в това отношение!
                Само че, който прави тънки сметки - той НЕ обича! Това трябва да е ясно.
                Last edited by Julius_BG; 13.07.2021, 09:30.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  М-да, в едно нормално общество трябва да има институционализирана дискриминация, за да може слабият, глупав и нетворчески мъж да се чувства комфортно

                  По възможност на жените не трябва да им се позволява да работят. В краен случай - секретарки
                  Който не работи няма да яде . А относно мъжкия вид, докато не се научи бой ,еб... и на три смени работа

                  Коментар


                  • М-да, в едно нормално общество трябва да има институционализирана дискриминация, за да може слабият, глупав и нетворчески мъж да се чувства комфортно

                    По възможност на жените не трябва да им се позволява да работят. В краен случай - секретарки

                    Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                    Искаш цитати ли да ти вадя ? Контекста до минутата до която съм гледал негрото е този . Не ,не съм разведен . Но 99% около мен се разведоха ,кои на 1-ва година,кои на 5-та ,кои на 10-та и т.н. Ако смяташ ,че мъжът живее за да ощастливява една жена си в жестока заблуда .Мъжът трябва да се възпитава да е творец и да покорява светЪт , ЯН и трябва да се възпитава от мъже а не от жени , от тук тръгва проблема в съвременното възпитание ! Отново повтарям, проблема в съвремието относно взаемоотношението на половете се корени в отдалечаването от същността на всеки от половете, аз ги разбирам като два - мъжки ,женски . За джендъри и всякакви други разновидности дори няма да пиша. Съвремения свят е конструиран да подтиква индивида да консумира колкото може повече или с други думи нужни са повече дебили .И тъй като земното калбенце се пренаселва то и тенденциите относно възпитаването на човешкия материал са такива . Семейството не е нужно,върви се към скопяване но не физически а психически .Та така ,темата е адски обширна и такива неслучайно подбрани черни гурута са ми адски противни . На политкорекността бих казал АНАТЕМА !
                    Last edited by Money; 11.07.2021, 16:01.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Като имам време ще ти намеря бял “Гуру”.

                      Прочетох те.

                      Не ти споделям мрачния мироглед обаче, нито процеждащият се цинизъм. Дано нямаш дъщери .

                      Дали бял или черен без значение, знаеш ,че черните са много актуални и политкоректни. Защо мрачен и защо цинизъм. Опровергай ме ,за предпочитане на лично .
                      ПП две женски и едно мъжко към момента .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Бракът е обич и енергия ?! Ядосваш ме и ще цитирам
                        "Мъжът иска предимно секс и го получава на безценица без да плаща цена. Не трябва да се издига до определен стандарт {разбирай да е достоен за жената}" "Продукт доставан без цена {разбирай жена се дава без брак}"
                        ПП Стага заблуждава себе си и четящите . Нека гледат първите 25 минути. Ще припаднат от смях дори и младите жени четящи темата. Черен гуру обяснява какви условия да постави жената пред мъжа искащ основно секс ,как да се "продаде" -цитирам и това било брак разбираш ли . А докато жената срещне подходящ ще го кара на вибратори дори и да е девствена . Пълна идилия ! По скоро ще се задоволява със нискокачествени мъже {Разбирай такива които не може да контролира} и когато се появи подходящия{разбирай жертвата} ще му разкаже играта .
                        ПП Труд ,чувства и енергия във връзката не означават брак скъпа ! Бракът означава отговорност и закрила ,че жената и потомството ще бъдат защитени каквото и да става с мъжа ,по стар тертип когато жените бяха жени . По нов тертип когато жените са самоуверени ,смели и креативни на чувствителния и пасивен мъж не му остана нищо друго освен да се брани ,защитава ,чрез предбрачен договор ! Капиш ?
                        ПП Любовта е висока летва и в този смисъл масовката мъже и жени въобще си нямат представа какво представлява тя .И в този смисъл в живота всичко е интереси любовта е просто изключение и много хора се заблуждават че я имат или че обичат а то след време се оказва ,че осблужват нечии интерес или ,че обслужват собственото си его !
                        Та докато някой ми обяснява че жената е материал а брака е средство във 21 век дето секса не струва 5 пари и дето връзките не струват 5 пари и въобще масовката е преоценена треторазрядна стока опитваща да се продаде за лукс онли{визирам и мъже и жени} ,разни такива откровения въвеждащи половете в спиралата на простотията ми идва в повече . Но уви такива времена са сега .
                        ПП Какво е направила природата. Развила е жената психически по бързо за да може да хване мъжа и да и направи потомство . Така де но днешните жени правят КАРИЕРА развиват се предимно КОНСУМАТОРСКИ и като цъкне биологичния часовник почват да търсят жертвата зад мотото "обичам те" Да де ама токава предимството дадено и от природата го няма отдавна и все по често забелязвам 35-40 г жени с 20 и няколко годишни момчета. Сещаш ли се ?
                        Като имам време ще ти намеря бял “Гуру”.

                        Прочетох те.

                        Не ти споделям мрачния мироглед обаче, нито процеждащият се цинизъм. Дано нямаш дъщери .


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Лелче , да ти кажа , като леля на леля
                          Като извадиш мазния , черен тефтер, свалиш от ухото молива, наплюнчиш го обилно и почнеш "баланса", си се продал . Без значение пола .

                          Поздрави
                          Това си е твое мнение и твоя трактовка Гласува ли вече?
                          Last edited by Selena; 11.07.2021, 14:53.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Лелче , да ти кажа , като леля на леля
                            Като извадиш мазния , черен тефтер, свалиш от ухото молива, наплюнчиш го обилно и почнеш "баланса", си се продал . Без значение пола .

                            Поздрави
                            Ама тя Селенчето може да не обича да плюнчи Молива , камо ли обилно.
                            Last edited by Майстора233; 10.07.2021, 15:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                              да не се влага обич и енергия ако не се получава същото от ответната страна. Толкоз.

                              От мен приятен ден .
                              Лелче , да ти кажа , като леля на леля
                              Като извадиш мазния , черен тефтер, свалиш от ухото молива, наплюнчиш го обилно и почнеш "баланса", си се продал . Без значение пола .

                              Поздрави
                              Last edited by Lelq; 10.07.2021, 15:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Защо да се продаде за “брак”? Иде реч за поемането на взаимен зрял ангажимент. За никаква “продажба” не става дума. Аз казвам едно ти разбираш съвсем друго. Въпросът е че ако някой влага труд, чувства и енергия в една връзка от другата страна следва да получава същото. Иначе тази енергия може да се посвети на нещо друго. Дали е мъж или жената нещата са същите.

                                Абсолютно никъде не казвам да се възпитава “мъжко” в “женско” или обратно. Това са си някакви твои лични мисловни конструкции. Сега какво разбираш под “мъжко” и “женско” е строго индивидуално.

                                Имаме разминаване в идеите и понятийния апарат. Намирам по-нататъшен разговор за безпредметен.

                                Видеото го постнах за младите жени. Посланието на видеото въобще не за това да се “продадат” за “брак” посланието на видеото е, да не се влага обич и енергия ако не се получава същото от ответната страна. Толкоз.

                                От мен приятен ден .
                                Бракът е обич и енергия ?! Ядосваш ме и ще цитирам
                                "Мъжът иска предимно секс и го получава на безценица без да плаща цена. Не трябва да се издига до определен стандарт {разбирай да е достоен за жената}" "Продукт доставан без цена {разбирай жена се дава без брак}"
                                ПП Стага заблуждава себе си и четящите . Нека гледат първите 25 минути. Ще припаднат от смях дори и младите жени четящи темата. Черен гуру обяснява какви условия да постави жената пред мъжа искащ основно секс ,как да се "продаде" -цитирам и това било брак разбираш ли . А докато жената срещне подходящ ще го кара на вибратори дори и да е девствена . Пълна идилия ! По скоро ще се задоволява със нискокачествени мъже {Разбирай такива които не може да контролира} и когато се появи подходящия{разбирай жертвата} ще му разкаже играта .
                                ПП Труд ,чувства и енергия във връзката не означават брак скъпа ! Бракът означава отговорност и закрила ,че жената и потомството ще бъдат защитени каквото и да става с мъжа ,по стар тертип когато жените бяха жени . По нов тертип когато жените са самоуверени ,смели и креативни на чувствителния и пасивен мъж не му остана нищо друго освен да се брани ,защитава ,чрез предбрачен договор ! Капиш ?
                                ПП Любовта е висока летва и в този смисъл масовката мъже и жени въобще си нямат представа какво представлява тя .И в този смисъл в живота всичко е интереси любовта е просто изключение и много хора се заблуждават че я имат или че обичат а то след време се оказва ,че осблужват нечии интерес или ,че обслужват собственото си его !
                                Та докато някой ми обяснява че жената е материал а брака е средство във 21 век дето секса не струва 5 пари и дето връзките не струват 5 пари и въобще масовката е преоценена треторазрядна стока опитваща да се продаде за лукс онли{визирам и мъже и жени} ,разни такива откровения въвеждащи половете в спиралата на простотията ми идва в повече . Но уви такива времена са сега .
                                ПП Какво е направила природата. Развила е жената психически по бързо за да може да хване мъжа и да и направи потомство . Така де но днешните жени правят КАРИЕРА развиват се предимно КОНСУМАТОРСКИ и като цъкне биологичния часовник почват да търсят жертвата зад мотото "обичам те" Да де ама токава предимството дадено и от природата го няма отдавна и все по често забелязвам 35-40 г жени с 20 и няколко годишни момчета. Сещаш ли се ?
                                Last edited by pa4anga; 10.07.2021, 14:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X