IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Много точен коментар за съжаление. Някои неща от запада ми харесват. В други отношения обаче махалото се е отклонило прекалено много.

    Най-общо казано вече го няма “удобният” “покорен” женски профил.

    Наскоро една испанска медицинска сестра в една болница ми каза следното: Жената е недоволна, защото чака мъж, който още не е наличен в настоящето - той е някъде в бъдещето, а мъжът копнее за жена, която вече не е налична в настоящето, а погребана в миналото като профил.

    В резултат всички са недоволни. Ами ще се нагаждат и ще преговарят.

    Не ограничавай възрастта на четящите. И след 50 и след 60 и след 70 хората живеят активно и се развиват. Този стереотип в България винаги е бил погрешен.

    Освен ред пил техниките има и разни други “артисти” (pick up artists) - това не решава основния проблем.

    А той е следният: Имаме момченца, а не зрели мъже. Питър Пан, който не се бори с препятствията на мъжете от предните поколения от едната страна, а от другата - прекалено достъпен секс и финансово независими жени плюс култура в стил чиста консумация.

    Резутатът е повече от неприятен.

    На ход са азиатците.
    Относно ред пилс моя прочит
    Еволюционно и мъжете и жените спрямо различните епохи си остават с дадените си бейсик програми относно взаимоотношения на половете. До тук добре но да се върнем към основата. Психологически ,физически кВо е мъж и какво е жена .Каквато и да е еволюционната епоха на бейсик ниво промяна няма и няма да има .Т.е. мъжът който може да направи тъй ,че жената да се почувства като такава и да иска да игнорира ред пилс програмирането на "настоящето" ,той е баш майстора . Т.е. да може да депрограмира към бейсик функция . С прости думи жената си е жена !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Разбрах. Завишените права на майката са факт неоспорим и това е проблем на обществото .И все пак аз мисля ,че децата трябва да са при майката ,безсусловната любов е при нея ! Това ,че мъжът е с изядена глава след брака ,това е проблема но еволюционно хората са му намерили хватката . Потърси статистика ,колко са извънбрачните деца като съотношение .
      ПП Извращенията на запад ,след 50 годишна възраст и при двата пола се наблюдават и в България но в по малък процент. Имам наблюдения от преди 20 години, жени на по 50 и , да поръчват момченца е малък акцент от ситуацията .
      Дори детето да е извънбрачно, тук така могат да “изядат” главата на мъжа, че от него да остане само скелет. Има едни мексикански черепи викат им катрина - много добре обрисуват резултата

      Илюзия е, че като не се ожениш, няма правен механизъм, ако си създал дете и то е биологично твое, да не ти се одере кожата .

      Тук двойките обикновено са връстници, но живеят активно дори след 70 + и това се счита за нормално. Няма го стигматизирането относно възраст и съответното закостеняване, както и бозавите дрешки. Хората просто си живеят живота. Много рядко ги има и възрастовите разлики в двойката от сорта на 10+ години.

      Специално на испанци и испанки им е друг проблемът - нон стоп си изневеряват и нон стоп раждат деца. Ма пък има население . Общо взето голям цирк са.
      Last edited by Selena; 04.04.2021, 14:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение


        Selena, има ограничения в начина на мислене, така е по правилно . Относно 50+ съм забелязал, че това поколение и по старо не разбират случващото се в момента. Закостеняло мислене, не схващат колко са се променили нещата откогато те са търсили половинка. Разбира се има и изключения, но са малко.
        Затова и написах Евго да ги игнорира, а те да не четат. С обяснения как било преди 30 години няма да му помогнат. За съжаление проблема го има, ще се задълбочава, а решение няма.
        Обвинявате Евго, че не щял да си дава имотите. Ами нормално е. Според мен на подсъзнателно ниво осъзнава проблема и това е защитна реакция. Какъвто е чувствителен и добър, шанса да попадне на някоя ковра, която ще го занули клони към 90+%.
        Моят съвет е да не се жени, ако го направи задължително с договор преди това. Това е положението, новите отношения са факт и такива договори ще се приемат за нормални след няколко години.
        Ма разбира се че е така поколението 50+ е тъпо закостеняло за нищо не става...то знае как е било преди 30г...Сегашните пишлигари дето и войници не са ходили и на 40 не могат да се изсерат ако майка им не е до тях разбират нещата.и най важното виновни са по старите жените всички други само не и те.Тук проблема не е между поколенията.Всяко поколение си има неудачници.проблема е личностен.Сума ти млади хора живеят заедно женят се създават деца само нашият скъперник и интересчия е некадърен и не може.Превърна форума в сайт за запознанства.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Само оставаш с подобно впечатление. Занимавам се с четири основни клона на правото: търговско, наказателно семейно и трудово. Не живея в България.

          За съжаление семейното, колкото и да не ми се иска е доходоносно и разцъфтява с множество отвратителни разводи на 40+ годишни двойки.

          В страната, в която оперирам майката е със завишени права. Понякога нагло и жестоко злоупотребява с тези права и буквално лишава бащата, биологичният баща от достъп до собствените му деца. И няма добър правен механизъм това да се предотврати. Най-тежка е защитата на бащата.

          Така, че не, стремя се да има баланс. А си останал с подобно впечатление, защото повечето ми коментари са отговори на постове на Евго . А Евго е отделна галактика в нашия форумен космос.
          Разбрах. Завишените права на майката са факт неоспорим и това е проблем на обществото .И все пак аз мисля ,че децата трябва да са при майката ,безсусловната любов е при нея ! Това ,че мъжът е с изядена глава след брака ,това е проблема но еволюционно хората са му намерили хватката . Потърси статистика ,колко са извънбрачните деца като съотношение .
          ПП Извращенията на запад ,след 50 годишна възраст и при двата пола се наблюдават и в България но в по малък процент. Имам наблюдения от преди 20 години, жени на по 50 и , да поръчват момченца е малък акцент от ситуацията .
          Last edited by pa4anga; 04.04.2021, 14:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение


            Selena, има ограничения в начина на мислене, така е по правилно . Относно 50+ съм забелязал, че това поколение и по старо не разбират случващото се в момента. Закостеняло мислене, не схващат колко са се променили нещата откогато те са търсили половинка. Разбира се има и изключения, но са малко.
            Затова и написах Евго да ги игнорира, а те да не четат. С обяснения как било преди 30 години няма да му помогнат. За съжаление проблема го има, ще се задълбочава, а решение няма.
            Обвинявате Евго, че не щял да си дава имотите. Ами нормално е. Според мен на подсъзнателно ниво осъзнава проблема и това е защитна реакция. Какъвто е чувствителен и добър, шанса да попадне на някоя ковра, която ще го занули клони към 90+%.
            Моят съвет е да не се жени, ако го направи задължително с договор преди това. Това е положението, новите отношения са факт и такива договори ще се приемат за нормални след няколко години.
            Ако говориш за България най-вероятно си прав. Извън България обаче в така наречения “западен свят” аз познавам жени и мъже на 70+ , които пазаруват по интернет и въртят гаджета, а с какви пари оперират ти е бедна фантазията.

            Наскоро ми се наложи да оправям документите на испанска “баба” (по нашите бг закостенели критерии) и да се обаждам на борсовия й брокер в Ню Йорк. Без да искам я нарекох “old lady” и се оказа, че съм допуснала голям гаф. Бях деликатно коригирана.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение


              Selena, има ограничения в начина на мислене, така е по правилно . Относно 50+ съм забелязал, че това поколение и по старо не разбират случващото се в момента. Закостеняло мислене, не схващат колко са се променили нещата откогато те са търсили половинка. Разбира се има и изключения, но са малко.
              Затова и написах Евго да ги игнорира, а те да не четат. С обяснения как било преди 30 години няма да му помогнат. За съжаление проблема го има, ще се задълбочава, а решение няма.
              Обвинявате Евго, че не щял да си дава имотите. Ами нормално е. Според мен на подсъзнателно ниво осъзнава проблема и това е защитна реакция. Какъвто е чувствителен и добър, шанса да попадне на някоя ковра, която ще го занули клони към 90+%.
              Моят съвет е да не се жени, ако го направи задължително с договор преди това. Това е положението, новите отношения са факт и такива договори ще се приемат за нормални след няколко години.
              Пич евгото проблема не му е че някоя кака ще го обере !!! Той с имота и положението си се опитва да ги прикотква, т.е. сам се прави на стръв . Проблема при евго е че си мисли, че е на 20 а е на 50 . Един зрял мъж уважава жената и не се занимава с глупости , а наш евго за еване мисли предимно и в тоя смисъл има платени каки -българки , по два пъти на седмица да ангажира някоя убавица и да си пее докато реши ,че иска мома нормална около 40-те да се обвърже с него . Такива необвързани има много, ама като казвам много то направо е лавина , но мъже нормални няма .
              ПП Евго доброто еВане става с времето и ако го можеш , тия началните сексове дори и да се случват добре не продължават много дълго страстите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                Само не знам защо се бърка света на въображението с бъдещето, това, че някой си мечтае за нещо не означава, че ще се случи И мъжете не мисля, че искат жени от миналото, и двата пола просто искат удобство, което за всеки означава нещо различно..
                Това за фантазията си е двупосочна улица . Просто преди жените не са имали на разположение собствен доход и контрацептиви .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  4 април. Ден на психолога.

                  - И така колеги, най-доброто лечение за жената в депресия е сексът...
                  Студент:
                  - А как да ги доведем до депресия?

                  Хахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Защо като ти чета постовете оставам с впечатлението ,че мъжката част не е ок но при женската вс.е 6 ? Че мъжете са виновни за целия хаус това е факт , но кривините са във всяко огледало .
                    ПП Финансово независимите жени са малцинство по принцип, ако не ти е известно .БългаринЪт е беден човек принципно , 2000лв заплата[формирана предимно от администрация и държавен ешалон ] в София не е независимост !!!
                    ПП Програмисти и IT са изключително малък процент от популацията .
                    Само оставаш с подобно впечатление. Занимавам се с четири основни клона на правото: търговско, наказателно, семейно и трудово. Не живея в България.

                    За съжаление семейното, колкото и да не ми се иска е доходоносно и разцъфтява с множество отвратителни разводи на 40+ годишни двойки.

                    В страната, в която оперирам майката е със завишени права. Понякога нагло и жестоко злоупотребява с тези права и буквално лишава бащата, биологичния баща, от достъп до собствените му деца. И няма добър правен механизъм това да се предотврати. Най-тежка е защитата на бащата.

                    Така, че не, стремя се да има баланс. А си останал с подобно впечатление, защото повечето ми коментари са отговори на постове на Евго . А Евго е отделна галактика в нашия форумен космос.
                    Last edited by Selena; 04.04.2021, 14:36.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Много точен коментар за съжаление. Някои неща от запада ми харесват. В други отношения обаче махалото се е отклонило прекалено много.

                      Най-общо казано вече го няма “удобният” “покорен” женски профил.

                      Наскоро една испанска медицинска сестра в една болница ми каза следното: Жената е недоволна, защото чака мъж, който още не е наличен в настоящето - той е някъде в бъдещето, а мъжът копнее за жена, която вече не е налична в настоящето, а погребана в миналото като профил.

                      В резултат всички са недоволни. Ами ще се нагаждат и ще преговарят.

                      Не ограничавай възрастта на четящите. И след 50 и след 60 и след 70 хората живеят активно и се развиват. Този стереотип в България винаги е бил погрешен.

                      Освен ред пил техниките има и разни други “артисти” (pick up artists) - това не решава основния проблем.

                      А той е следният: Имаме момченца, а не зрели мъже. Питър Пан, който не се бори с препятствията на мъжете от предните поколения от едната страна, а от другата - прекалено достъпен секс и финансово независими жени плюс култура в стил чиста консумация.

                      Резутатът е повече от неприятен.

                      На ход са азиатците.

                      Selena, има ограничения в начина на мислене, така е по правилно . Относно 50+ съм забелязал, че това поколение и по старо не разбират случващото се в момента. Закостеняло мислене, не схващат колко са се променили нещата откогато те са търсили половинка. Разбира се има и изключения, но са малко.
                      Затова и написах Евго да ги игнорира, а те да не четат. С обяснения как било преди 30 години няма да му помогнат. За съжаление проблема го има, ще се задълбочава, а решение няма.
                      Обвинявате Евго, че не щял да си дава имотите. Ами нормално е. Според мен на подсъзнателно ниво осъзнава проблема и това е защитна реакция. Какъвто е чувствителен и добър, шанса да попадне на някоя ковра, която ще го занули клони към 90+%.
                      Моят съвет е да не се жени, ако го направи задължително с договор преди това. Това е положението, новите отношения са факт и такива договори ще се приемат за нормални след няколко години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Много точен коментар за съжаление. Някои неща от запада ми харесват. В други отношения обаче махалото се е отклонило прекалено много.

                        Най-общо казано вече го няма “удобният” “покорен” женски профил.

                        Наскоро една испанска медицинска сестра в една болница ми каза следното: Жената е недоволна, защото чака мъж, който още не е наличен в настоящето - той е някъде в бъдещето, а мъжът копнее за жена, която вече не е налична в настоящето, а погребана в миналото като профил.

                        В резултат всички са недоволни. Ами ще се нагаждат и ще преговарят.

                        Не ограничавай възрастта на четящите. И след 50 и след 60 и след 70 хората живеят активно и се развиват. Този стереотип в България винаги е бил погрешен.

                        Освен ред пил техниките има и разни други “артисти” (pick up artists) - това не решава основния проблем.

                        А той е следният: Имаме момченца, а не зрели мъже. Питър Пан, който не се бори с препятствията на мъжете от предните поколения от едната страна, а от другата - прекалено достъпен секс и финансово независими жени плюс култура в стил чиста консумация.

                        Резутатът е повече от неприятен.

                        На ход са азиатците.
                        Защо като ти чета постовете оставам с впечатлението ,че мъжката част не е ок но при женската вс.е 6 ? Че мъжете са виновни за целия хаус това е факт , но кривините са във всяко огледало .
                        ПП Финансово независимите жени са малцинство по принцип, ако не ти е известно .БългаринЪт е беден човек принципно , 2000лв заплата[формирана предимно от администрация и държавен ешалон ] в София не е независимост !!!
                        ПП Програмисти и IT са изключително малък процент от популацията .

                        Коментар


                        • 4 април. Ден на психолога.

                          - И така колеги, най-доброто лечение за жената в депресия е сексът...
                          Студент:
                          - А как да ги доведем до депресия?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение



                            Наскоро една испанска медицинска сестра в една болница ми каза следното: Жената е недоволна, защото чака мъж, който още не е наличен в настоящето - той е някъде в бъдещето, а мъжът копнее за жена, която вече не е налична в настоящето, а погребана в миналото като профил.
                            Само не знам защо се бърка света на въображението с бъдещето, това, че някой си мечтае за нещо не означава, че ще се случи И мъжете не мисля, че искат жени от миналото, и двата пола просто искат удобство, което за всеки означава нещо различно..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                              Evgo, не обръщай внимание на подобни коментари и на авторите им. Мъже 50+ няма да те схванат ситуацията в момента. Аз те разбирам напълно. Има проблем в отношенията мъже и жени и той се задълбочава. В чужбина е по - зле от България, още по трудно е да се намери свястна жена. Според теб защо чужденци ще търсят българки? Просто проблема тогава тук го е нямало, за съжаление обаче и тук става като на запад. Има много англоезични форуми за Red pill. В България много добре са застъпили проблема Стан и Никола. Имат подкаст в YouTube, препоръчвам ти да изгледаш "Какво е Red pill и защо говорим за това" . По - възрастни от 50 да не го гледат, няма да го разберат.
                              Много точен коментар за съжаление. Някои неща от запада ми харесват. В други отношения обаче махалото се е отклонило прекалено много.

                              Най-общо казано вече го няма “удобният” “покорен” женски профил.

                              Наскоро една испанска медицинска сестра в една болница ми каза следното: Жената е недоволна, защото чака мъж, който още не е наличен в настоящето - той е някъде в бъдещето, а мъжът копнее за жена, която вече не е налична в настоящето, а погребана в миналото като профил.

                              В резултат всички са недоволни. Ами ще се нагаждат и ще преговарят.

                              Не ограничавай възрастта на четящите. И след 50 и след 60 и след 70 хората живеят активно и се развиват. Този стереотип в България винаги е бил погрешен.

                              Освен ред пил техниките има и разни други “артисти” (pick up artists) - това не решава основния проблем.

                              А той е следният: Имаме момченца, а не зрели мъже. Питър Пан, който не се бори с препятствията на мъжете от предните поколения от едната страна, а от другата - прекалено достъпен секс и финансово независими жени плюс култура в стил чиста консумация.

                              Резутатът е повече от неприятен.

                              На ход са азиатците.
                              Last edited by Selena; 04.04.2021, 13:57.

                              Коментар


                              • Аз написах 50+ да не четат, обаче те прочели.

                                Коментар

                                Working...
                                X