IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    е тамън такава и той търси.
    Баш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Аа да бе, как да не.
      И очакваш да ти повярвам.
      Стамене, Стамене, неблагодарен си ти. Хем покрай мене толкоз функции на форума откри и пак неодооценяваш околните....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        За гърците ли се твърдеше, че са открили секса ~100 год. преди да открият жените?!
        Ако трябва да сме исторически коректни, в Атина не са придиряли особено, както в Спарта. Та не бива да се твърди, че всички са педер@сти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Ма кой обръща внимание на тез неща в днешно време...
          За гърците ли се твърдеше, че са открили секса ~100 год. преди да открият жените?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            [I][B]Дамата, която виждате на кадъра, всъщност не е и... жена!
            Ма кой обръща внимание на тез неща в днешно време...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
              Ми аз го постнах майтап да става бе. Всичко развали.
              Аа да бе, как да не.
              И очакваш да ти повярвам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Глей ся тука кво е ставало. Намерих я иранската принцеса ...

                https://woman.bg/po-zhenski/istinata...esa.57109.html
                е тамън такава и той търси.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Дамата, която виждате на кадъра, всъщност не е и... жена! Подведохме ви! Колко лесно може да бъде манипулиран читателят, нали? Мустакатата Анис ал-Долех си е чист мъж. Както той, така и всички останали "дами" около нея/него са актьори от първия държавен театър, създаден от Шах Насер. Право да играят в пиеси жените получили едва през 1917 г.

                  Ама четете ги до долу тия статии де, не спирайте до първата картинка!
                  p.s.
                  Иначе естествено, че секса с някоя кльощава води до асоциации със скелета от час по биология.
                  Като се разтропа и раз'лопа чак страх да те хване да не се разглоби на съставните си части.
                  Ми аз го постнах майтап да става бе. Всичко развали.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    Глей ся тука кво е ставало. Намерих я иранската принцеса ...
                    https://woman.bg/po-zhenski/istinata...esa.57109.html
                    Дамата, която виждате на кадъра, всъщност не е и... жена! Подведохме ви! Колко лесно може да бъде манипулиран читателят, нали? Мустакатата Анис ал-Долех си е чист мъж. Както той, така и всички останали "дами" около нея/него са актьори от първия държавен театър, създаден от Шах Насер. Право да играят в пиеси жените получили едва през 1917 г.

                    Ама четете ги до долу тия статии де, не спирайте до първата картинка!
                    p.s.
                    Иначе естествено, че секса с някоя кльощава води до асоциации със скелета от час по биология.
                    Като се разтропа и раз'лопа чак страх да те хване да не се разглоби на съставните си части.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Както винаги съм твърдял, един мъж когато види една жена, първата му мисъл трябва да е да я захапи, не да я нахрани.
                      Наздраве!
                      Требе да е 1 торба цимент да мое да я разнасяш кат свиня блажен вестник .
                      Гъвкава кат върба че кат я сгънеш на 3 пак да се изправя ..
                      нататък другите да помагат ....
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        ти в чужди работи не се бъркай.
                        Вари го него. Той не е лош ама Господ като е раздавал качествата малко го е ощетил откъм усет

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          радвам се да го чуя
                          Глей ся тука кво е ставало. Намерих я иранската принцеса ...

                          https://woman.bg/po-zhenski/istinata...esa.57109.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Ясно. дебела си
                            ти в чужди работи не се бъркай.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Ам тъй де, аман от чирузи ... аз съм за естествената красота. А пък каноните яко са се изменяли с годините. Ще потърся в мрежата една иранска мустаката принцеса от 19ти, за която са се самоубивали от несподелена любов разни ми ти претенденти. Яка работа беше ...
                              радвам се да го чуя
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Както винаги съм твърдял, един мъж когато види една жена, първата му мисъл трябва да е да я захапи, не да я нахрани.
                                Наздраве!
                                Ам тъй де, аман от чирузи ... аз съм за естествената красота. А пък каноните яко са се изменяли с годините. Ще потърся в мрежата една иранска мустаката принцеса от 19ти, за която са се самоубивали от несподелена любов разни ми ти претенденти. Яка работа беше ...

                                Коментар

                                Working...
                                X