IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Абе ти си упорит човек . Да забие 25г кака може и 50 годишен левент но за 25 г кака ще си е дедо, не разбираш ли . Това че е превзел палатката не означава ,че за нея е по различен от дедо ,дори и добре поддържан дедо !
    Така е.

    Но любовта не знае правила,

    То преди години 50 години си беше възраст за баба и дядо.

    Има такъв момент, че съвременната българка е толкова комерсиална, че няма да вземе красив и образован младеж на 25 г, ако няма пари, ще го пренебрегне. От друга страна няма да вземе и 40-годишен мъжага, трениран и здрав, но без пари и само със средно образование. Това е тъжната истина, уважаеми колеги!
    Last edited by Evgo; 11.06.2021, 16:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      +1

      Наистина има голяма разлика между 30-годишните и 40-годишните като вкусове, ценности и разбирания.

      Но един готин, спортуващ чичо или стегнат чичо с пари на 45-50г може да забие 25-30 годишна.

      Навремето колежките ми се занимаваха с такива мъже, което ми беше странно, защото пренебрегваха студентите заради някакви чичовци, които дори не бяха готини.

      И въпреки че е важно съдържанието, днес съдят повече по опаковката и представянето.

      PS Julius, не живея в миналото.
      Абе ти си упорит човек . Да забие 25г кака може и 50 годишен левент но за 25 г кака ще си е дедо, не разбираш ли . Това че е превзел палатката не означава ,че за нея е по различен от дедо ,дори и добре поддържан дедо !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        +1
        Наистина има голяма разлика между 30-годишните и 40-годишните като вкусове, ценности и разбирания.
        Но един готин, спортуващ чичо или стегнат чичо с пари на 45-50г може да забие 25-30 годишна.
        Навремето колежките ми се занимаваха с такива мъже, което ми беше странно, защото пренебрегваха студентите заради някакви чичовци, които дори не бяха готини.
        И въпреки че е важно съдържанието, днес съдят повече по опаковката и представянето.
        PS Julius, не живея в миналото.
        Ако наистина е така (т.е. не живееш в миналото) - ОК.
        Спортуваш - хубаво. Какво спортуваш?
        Там жени няма ли?
        Аз щях да ти пиша - като почне сезона върви в Зимния дворец - карай кънки, мацки да искаш.
        Като почне зимния сезон - ходи карай ски, включи се в някоя ски-група, обикаляйте из Алпите.
        Изобщо варианти всякакви... (вместо да ги търсиш и събираш по кръчмите).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Ти пак не вникваш във написаното, четене с разбиране трябва ! Чичак е всеки над 35 г за 20-25годишна кака ! Ако ще аполон да е , пак е чичак .15 20г разлика във възрастта са адски много и оттам разминаванията са космически ,има изключения има и консумиране на пазарен принцип но това не отменя биологията и фактите ,че за една кака на 20г интересите и във битието са коренно различни от тези на момък левент на 35/40г
          +1

          Наистина има голяма разлика между 30-годишните и 40-годишните като вкусове, ценности и разбирания.

          Но един готин, спортуващ чичо или стегнат чичо с пари на 45-50г може да забие 25-30 годишна.

          Навремето колежките ми се занимаваха с такива мъже, което ми беше странно, защото пренебрегваха студентите заради някакви чичовци, които дори не бяха готини.

          И въпреки че е важно съдържанието, днес съдят повече по опаковката и представянето.

          PS Julius, не живея в миналото.

          Коментар


          • Да повторим за наш Евго. Визията е едно. Качествата на личността са друго. И двата пола търсят накрая стабилен и лоялен партньор. Парите и здравето днес ги и а утре ги няма. Ако ги няма кой остава до теб?

            Коментар


            • Докато Евго живее в мислите си за соц-а е не чичак, ами направо дедик.
              Хубав, лош - соца свърши!
              То затова е законът на Дарвин - оцеляват не най-силните, а най-адаптивните.
              (в един вечно променящ се свят)
              А наш Евго се е вкопчил в миналото и отказва да се пусне.
              Last edited by Julius_BG; 11.06.2021, 07:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Един мъж на 40г може да бъде както готин и поддържан мъжага (културен, да знае как да се държи, спретнат), така и чичак, с корем, оскубан, неподдържан и т.н.

                Малко е въпрос на манталитет,
                Ти пак не вникваш във написаното, четене с разбиране трябва ! Чичак е всеки над 35 г за 20-25годишна кака ! Ако ще аполон да е , пак е чичак .15 20г разлика във възрастта са адски много и оттам разминаванията са космически ,има изключения има и консумиране на пазарен принцип но това не отменя биологията и фактите ,че за една кака на 20г интересите и във битието са коренно различни от тези на момък левент на 35/40г

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                  Брей, доживях да се съглася с всяка дума от твой пост
                  Тепърва ще се съгласяваш с мен!
                  p.s.
                  Още ли ме мислиш за някакъв Стамен?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Един мъж на 40г може да бъде както готин и поддържан мъжага (културен, да знае как да се държи, спретнат), така и чичак, с корем, оскубан, неподдържан и т.н.

                    Малко е въпрос на манталитет,
                    Т.е. дотук обсъждаш само визията. Само с визия не става.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Ама ти продължаваш да живееш в миналото!
                      Миналото е мъртво, не го ли разбра? Имаш само настояще.

                      И ако си мислиш, че като се държиш cocky - това е ключа - ами дръж се сега като такъв, какво ти пречи!?
                      (знаеш ли колко такива дето бяха 'много cocky' катастрофираха в живота, някой дори не доживяха до 30!)
                      А туй дали се поддържаш или не - не се прави заради някой друг! Това е здраве, прави го заради себе си.
                      Пък дали някоя цуфла ще го оцени или не - си е нейн проблем.

                      Пускал мухи за богатство в разговора, дрън-дрън...
                      Тя трябва да те хареса като човек - такъв, какъвто си!
                      А не портфейла ти, не вилата ти, не кемпера или боинга ти!
                      p.s. Май наистина чипа тука е за смяна!?
                      Брей, доживях да се съглася с всяка дума от твой пост

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Моята възраст не е много напреднала, не съм чичак (аз съм на годините на Груьо). И съм стегнат, имам продуктивност,

                        Наистина грешка е, че на младини не се държах cocky, щях да имам по-голям успех. Знам какво да говоря на жените след многото опити, и е много важно да й пуснеш някоя муха.....да и намекнеш, че има парички и ще иде на богато. Те само това чакат, Нали момчета?

                        Обикновено на срещите си разказваме общи неща и кой къде е бил в чужбина.
                        Ама ти продължаваш да живееш в миналото!
                        Миналото е мъртво, не го ли разбра? Имаш само настояще.

                        И ако си мислиш, че като се държиш cocky - това е ключа - ами дръж се сега като такъв, какво ти пречи!?
                        (знаеш ли колко такива дето бяха 'много cocky' катастрофираха в живота, някой дори не доживяха до 30!)
                        А туй дали се поддържаш или не - не се прави заради някой друг! Това е здраве, прави го заради себе си.
                        Пък дали някоя цуфла ще го оцени или не - си е нейн проблем.

                        Пускал мухи за богатство в разговора, дрън-дрън...
                        Тя трябва да те хареса като човек - такъв, какъвто си!
                        А не портфейла ти, не вилата ти, не кемпера или боинга ти!
                        p.s. Май наистина чипа тука е за смяна!?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Един мъж на 40г може да бъде както готин и поддържан мъжага (културен, да знае как да се държи, спретнат), така и чичак, с корем, оскубан, неподдържан и т.н.

                          Малко е въпрос на манталитет,
                          Евго ма ти много си се объркал бе човек ама много.И дебелите и тея с корем се влюбват женят се правят секс.Тия неща не се определят от това какви мускули имаш....Най важно е какво имаш в главата...Са ти курви с визия на чалгарки ли търсиш или жена с която да си прекараш живота?При тебе требе тотално нов чип бе човек.От мен да знаеш че между външния вид и умението да правиш секс няма пряка връзка.Може да си с корем и да си майстор може да си Аполон и за 30 секунди да зацапаш тавана...И грозните правят секс
                          Last edited by national power; 10.06.2021, 12:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Бате над 35 си е чичак , ако не знаеш за 20 25 годишните каки .
                            Един мъж на 40г може да бъде както готин и поддържан мъжага (културен, да знае как да се държи, спретнат), така и чичак, с корем, оскубан, неподдържан и т.н.

                            Малко е въпрос на манталитет,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Бате над 35 си е чичак , ако не знаеш за 20 25 годишните каки .

                              Слушам в метрото две нищо не разбиращи " каки " ( от мъже имам в предвид....)
                              Едната вика на другата - "бахти натегача, не мога да го понасям. Някакъв 30 г чичка ни разваля групата.."..

                              пп. За дечковците на 20 - жените около 40, са истинските жени....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Моята възраст не е много напреднала, не съм чичак (аз съм на годините на Груьо). И съм стегнат, имам продуктивност,

                                Наистина грешка е, че на младини не се държах cocky, щях да имам по-голям успех. Знам какво да говоря на жените след многото опити, и е много важно да й пуснеш някоя муха.....да и намекнеш, че има парички и ще иде на богато. Те само това чакат, Нали момчета?

                                Обикновено на срещите си разказваме общи неща и кой къде е бил в чужбина.
                                Бате над 35 си е чичак , ако не знаеш за 20 25 годишните каки .

                                Коментар

                                Working...
                                X