IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Древна притча.

    Дошъл веднъж ученикът при Учителя и попитал:
    -- Учителю, вижте какво пише тази жена?
    -- Остави я! - казал Учителят, - тя не мисли, та може само да папагалства с думите на други папагали като нея.

    Ученикът благодарил.


    https://m.youtube.com/watch?v=Rsv4lMJQvpY&t=37s

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      много добре
      ..и това е добре...

      ПОГЛЕД ОТ ДРУГАТА СТРАНА
      Веднъж на урок по възприемане на реалността професорът взел черна книга и казал:
      - Тази книга е червена.
      Всички ученици отговорили:
      - Не.
      А той:
      - Червена е.
      Те отново:
      - Не е вярно.
      Професорът обърнал книгата и задната ѝ корица била червена. Той казал:
      - Не казвайте на някого, че греши, докато не погледнете на ситуацията от неговата гледна точка.
      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        много добре
        Бендер го е казал още по-кратко: "Всички са така"

        Коментар


        • Една песен за мерака от страхотния Иво Димчев.

          https://www.youtube.com/watch?v=Z4FCYyfaSfA
          Last edited by vikhunter; 06.08.2021, 22:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

            ...
            - И тук са такива, синко! И тук са такива! – прекъснал го старецът.
            ...
            много добре
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

              Статията е пълна, с абсолютни глупости. Ето такива статии, осакатяват емоционално жените, в точка първа.
              Това е твоята реалност, Ескейпи,
              но има вселенски закон, който гласи- позволи си да бъдеш себе си и на другите да бъдат други!
              Така че, няма нищо чудно един човек, влизайки в една жълто боядисана стая, да възкликне, колко му харесва,защото е красива, а друг да измърмори с досада, че е толкова грозна и, че би го осакатило присъствието на жълтия цвят.
              Всеки, където и да иде, носи себе си там и в тази връзка има една източна притча, доста показателна, но не настоявам да ти хареса:

              "Пред портите на един град седял старец и кротко си гледал наоколо.
              Минал странник, спрял пред стареца и го запитал:
              - Добра среща, старче! Я ми кажи, какви са хората в този град? Искам да се заселя някъде.
              - Добре заварил, сине! – отвърнал старецът. – А какви бяха хората там, откъдето ти идваш?
              - О, бяха много лоши хора! Завистливи, мързеливи, отмъстителни и глупави! – отвърнал странникът.
              - И в този град са същите, синко, и в този град са такива! – казал старецът.
              А странникът не влязъл в града и продължил по пътя.
              Минало не минало много време, пред стареца спрял втори странник. Отново се обърнал към възрастния човек:
              - Добра стига, дядо! Какви са хората в този град? Искам да се заселя някъде, и търся къде да бъде.
              -Дал ти Бог добро, сине! А какви бяха хората там, откъдето идваш?
              - Прекрасни хора бяха, старче! Добри, всеотдайни, отзивчиви, работливи…
              - И тук са такива, синко! И тук са такива! – прекъснал го старецът.
              Странникът, доволен, влязъл в града"

              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                Кое море?Аз съм от Варна и съм ходил 3 пъти на плаж тази година.Народ-софиянци,мамалигари(румънци).Няма да си го причиня поне до септември.Басейн Приморски и това е.
                Не стига, че все още идваме на бетонираното Черноморие, ами и Ви се пречкаме! От 10 години ходя все на Южното Черноморие, но тази година дойдох да Ви видя как се развивате на Северното. Ами не ми хареса! Златни пясъци се превръща в същото л...но, като Слънчев бряг. Св. Константин и Елена направо е западнал, без Гранд Хотел Варна. Мол Варна съвсем спокойно може да затвори, защото в него няма нищо... И всичко това след близо 6 часа път в едната посока! Скоро няма да си го причиня отново, поне докато не удължат магистралата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                  Кое море?Аз съм от Варна и съм ходил 3 пъти на плаж тази година.Народ-софиянци,мамалигари(румънци).Няма да си го причиня поне до септември.Басейн Приморски и това е.
                  Туй щот си от Варна .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    не разваляй седянката. Присъединявай се. Остават ми броени дни преди да се махна от столичната жега. Аххххх морето ...
                    Плаааанината. Едно банкерче ми се разпрвяше случай.
                    Разхожда дребен американски бизменмен.
                    А той е адски учуден, как всички софиянци, не сме вече милиононери, с тази планина, до нас.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      не разваляй седянката. Присъединявай се. Остават ми броени дни преди да се махна от столичната жега. Аххххх морето ...
                      Кое море?Аз съм от Варна и съм ходил 3 пъти на плаж тази година.Народ-софиянци,мамалигари(румънци).Няма да си го причиня поне до септември.Басейн Приморски и това е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        това е малко взаимно изключващо се твърдение, което буди въпрос, чийто отговор не ме интересува.
                        не разваляй седянката. Присъединявай се. Остават ми броени дни преди да се махна от столичната жега. Аххххх морето ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                          Пак интерпретираш. По женски. Разбира се. Но съм бил с достатъчно, за да кажа, че секса Ви е в стаитите за енергия, и за здравословно храенене. И други подобни мании, и п...рстии.
                          Сори, но като такава се изказваш. Може, и да не съм прав. А ти да играеш, поредната си интернет роля.Но това, си е твой проблем.
                          П.П. Никъде не твърдя, че знам, какво чувстват всияки жени. Но знам, какво не знаят, за мъжете.
                          това е малко взаимно изключващо се твърдение, което буди въпрос, чийто отговор не ме интересува.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            И яйце не си снасял. Шорт екпириънс
                            Ма съм ял. Две даже.
                            Не си залужават. Ако накой стигне, щраусова ферма. Вкуса не си заслужава. Черупката. е друго нещо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                              Бас държа, че не си и простил на мексиканката. Пък и жена ти, не те хванала.
                              размина и се
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                                За удоволствие. Без продължаване на рода, Ззадължително. Като при хората, Но със щрауска, не съм бил, Признавам си.
                                И яйце не си снасял. Шорт екпириънс Пич оправи ми вечерта в тоя мор.

                                Коментар

                                Working...
                                X