IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

    а след ситуация, ще е състояние... или вече бяхме в състояние... на извънредно положение, или пък беше положение на извънредно състояние... обърках се...

    Не, не, няма грешка, хубаво си го рекъл!

    Ама, надявах се, че като наближи датата, аз ще мога да набера лайкове с авансово съобщаване на новия пакет, пък ти ми мътиш водата отдалеч

    А иначе и между нас казано, това са типични геппаджийски идиотщини.
    Търсещи, неспокойни, творчески натури!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

      Смех - няма броя на направените тестове.... така че това инфо ...... Понеже съм леко тъпичък, (да не се засегне Тъпо парче), не знам що, некак си по ме кефи относителната част на положителните проби от общо тестваните. А па за колко са разболени, с разни антитела и т.н. немам време да мислим....
      Пак дете в студио с изказване за вируса....
      Бат", Вълчо!
      Тази сутрин, Генерал наш ревна гороломно в ефира:

      Тестове за денонощието - 1400.
      Общо тестове - 62 000.

      За съжаление, почти цялата ми рам памет е заета с глупости и помня само порядъците

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        а след ситуация, ще е състояние... или вече бяхме в състояние... на извънредно положение, или пък беше положение на извънредно състояние... обърках се...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Оф, бе ти наистина не мислиш и само копираш, нали? Защото има две области - София-град, която включва Столична голяма община, и област София, която включва разни села и паланки плюс Ботевград, Сливница, Самоков и т.н. А всеки пети е висшист, щото София дърпа много, ама прекалено много страната напред - нали виждаш на картинката - над средното висшисти за страната има само в областите София-град, Варна и Русе, другото е леш.

          И точно софиянци не спазват глупотевините на генералгоджи - случаЕност? Едва ли? просто някои хора предпочитат да мислят, други могат само безропотно да изпълняват, като Белчо и Сивушка, подкарани от Боне Крайненеца!
          Груев, вие двамата с Матеев стъпвате на едни и същи данни - образУвателен ценз и готовност да се спазват ограниченията, а изводите ви са тотално противоположни.
          Вземете и се разберете, има нещо гнило в цялата работа.

          Коментар


          • Корифеят каза:

            Разликата между положение и обстановка била в засягането на правата на гражданите

            След 13 юни иде ред на ситуацията!

            Коментар


            • Е така се спазва социална дистанция - не като вас

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                Констипация?
                Ям и... обратното без да се ограничавам, но използвам тоалетната хартия по зелена технология и топология. Чрез прегъване към многократно използване на свободната чиста повърхност. Целта ми е Лентата на Мьобиус.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                  Защо софия е има два пъти един път в началото и един път пред последна

                  всеки пети е вишист иначе при общото преброяване

                  https://www.nsi.bg/sites/default/fil...s2011final.pdf
                  Оф, бе ти наистина не мислиш и само копираш, нали? Защото има две области - София-град, която включва Столична голяма община, и област София, която включва разни села и паланки плюс Ботевград, Сливница, Самоков и т.н. А всеки пети е висшист, щото София дърпа много, ама прекалено много страната напред - нали виждаш на картинката - над средното висшисти за страната има само в областите София-град, Варна и Русе, другото е леш.

                  И точно софиянци не спазват глупотевините на генералгоджи - случаЕност? Едва ли? просто някои хора предпочитат да мислят, други могат само безропотно да изпълняват, като Белчо и Сивушка, подкарани от Боне Крайненеца!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                    Защо софия е има два пъти един път в началото и един път пред последна

                    всеки пети е вишист иначе при общото преброяване

                    https://www.nsi.bg/sites/default/fil...s2011final.pdf
                    Може би са представили отделно София-област?

                    Прави впечатление, че процентът "с основно или по-ниско образование" е най-голям в областите с по-многобройно население от така наречените малцинства. Ако се чудиш за Монтана, там братчедите са много.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                      Изкарах Извънредното положение с една маска и 4 рула тоалетна хартия.
                      Констипация?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        ..........................................

                        П.С. МВР-то, на сайта на метриките го има, даже са ти го смелили като инфо - https://www.worldometers.info/corona...ntry/bulgaria/
                        Смех - няма броя на направените тестове.... така че това инфо ...... Понеже съм леко тъпичък, (да не се засегне Тъпо парче), не знам що, некак си по ме кефи относителната част на положителните проби от общо тестваните. А па за колко са разболени, с разни антитела и т.н. немам време да мислим....
                        Пак дете в студио с изказване за вируса....
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                          Изкарах Извънредното положение с една маска и 4 рула тоалетна хартия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Ами да, личи си - степента на образование води и до мисъл, която явно отсъства извън София:
                            Защо софия е има два пъти един път в началото и един път пред последна

                            всеки пети е вишист иначе при общото преброяване

                            https://www.nsi.bg/sites/default/fil...s2011final.pdf
                            mWPCloud.com

                            Коментар


                            • Изкарах Извънредното положение с една маска и 4 рула тоалетна хартия.

                              Коментар


                              • От протеста срещу тъмните слили днес - това ескалира бързо

                                https://www.facebook.com/10262514141...4337310577512/
                                mWPCloud.com

                                Коментар

                                Working...
                                X