IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пандемията залязва, момчета! Цифрите в уърлдометъра ми го говорят!

    Мислете кво ще се прави оттук нататъка, даже тва е идея за нова тема! “Короната ме мина! А сега, накъде!?“

    Ура за щаба - малко заразени, малко тествани, малко паника, малко съм ги спрял брифингите, но изглежда, че опазихме целокупното пенсионерско и хронично болно войнство! Все пак знаете, в България Телковете са повече от ветераните от Виетнам във Щатите!

    Ура и за даймънд принцеса! От 712 с вирОз, основно хора в достолепна възраст, само 12 дадоха фира, кой от ковид, кой от, че му е дошло времето, а 640 са излекувани вече! За ужас на всички фенове на Апокалипсиса и на "Откровението на Йоана"!

    Иначе, колкото и да е цинично, и с риск да разгневя сериозно форумните пуритани... От 35 жертви в България, смея да твърдя, че поне 33-ма са си били пътници и с Ковид и без него...

    Но... до 13 май има много време още и целта на щаба ще е изпълнена: тоест да сте много изгладнели, но да се радвате, че сте живи!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

      Това откъде го измисли ?!? (освен ако имаш някакви извратени наклоности).

      Тоя "генерал" (според мен излъчването му е на обикновен фатмак - знае всичко и само да посмееш да възразиш нещо и побеснява - не защото не си прав, а заради това че си се осмелил да подлагаш на съмнение преценката му) е въздух под налягане. В началото ми изглеждаше само PR, като си придаваше важност. Вече буквално отвращава - особено като вземе да бяга от резонни въпроси...

      наистина съм изумен от теб, Пирон ?!?
      Ако наистина са загрижени за възрастните хора предлагам минимална пенсия 500 лева максимална 1500.Народната власт забранява на хората да работят и забравя да им даде пари за храна за да изкарат карантината.Тая народна власт е по долна дори от оная дето 500 г беше ни на гости.Вие познавате ли поне един човек получил нещо от тая власт да речем пет лева?Само приказки хвалене перчене дуене пред камерите.И а някой е посмял да им каже че са смешни а са го привикали у меверето и при Гешев

      Коментар


      • Boyan Chukov

        13 часа ·

        На 14 април 1941 г. – Втората световна война: Уинстън Чърчил издава тайна заповед за прекратяване на ежеседмичните отчети за загубите на британския флот като деморализиращи населението

        Марийка Петрова Днешните "отчети" на НОЩ , са едновременно
        демобилизиращи
        и убийствени !

        Коментар


        • https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020...mments-wrapper

          Това нормално ли е. Изпуснали един мангал и вместо да поставят него и близките му под карантина , бам 1800 човека заключени. Тотална управленска импотентност. ТОТАЛНА

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

            Ти да не си се омъжил бе. Гледай шведския канал че вече са 12-ти по смъртност на глава.
            Хаха, зомбираните фатмаци полудяхте. Що не ме питаш дали съм се омъжил на живо, педал долен, да ти свия сърмите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

              Виж сега Груев, когато мойта види Генерала и се навлажняват очите, сигурен съм че и у вас е така. Мога да се обзаложа че ти засяда буца в гърлото, но не се притеснявай няма как да обслужи толкова мацки.
              Това откъде го измисли ?!? (освен ако имаш някакви извратени наклоности).

              Тоя "генерал" (според мен излъчването му е на обикновен фатмак - знае всичко и само да посмееш да възразиш нещо и побеснява - не защото не си прав, а заради това че си се осмелил да подлагаш на съмнение преценката му) е въздух под налягане. В началото ми изглеждаше само PR, като си придаваше важност. Вече буквално отвращава - особено като вземе да бяга от резонни въпроси...

              наистина съм изумен от теб, Пирон ?!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                Верно ли това? Мене сутрин не ме оставят да изгледам обявленията, толкова не го понасят, че се сменя канала. Направо на всички им се повръща от този псевдогенерал изучавал Чърчил и Даниел Дефо.
                Ти да не си се омъжил бе. Гледай шведския канал че вече са 12-ти по смъртност на глава.

                Коментар


                • https://trud.bg/ето-как-виетнам-спря-коронавируса/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                    Верно ли това. Мене сутрин не ме оставят да изгледам обявленията, толкова не го понасят, че се сменя канала. Направо на всички им се повръща от този псевдогенерал изучавал Чърчил и Даниел Дефо.

                    Ееее, ама може ли така! Не им се навлажняват очите?

                    Абе, какви жени са тия, на които не им се навлажняват очите при вида на генерал/А/! ))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

                      Виж сега Груев, когато мойта види Генерала и се навлажняват очите, сигурен съм че и у вас е така. Мога да се обзаложа че ти засяда буца в гърлото, но не се притеснявай няма как да обслужи толкова мацки.
                      Верно ли това? Мене сутрин не ме оставят да изгледам обявленията, толкова не го понасят, че се сменя канала. Направо на всички им се повръща от този псевдогенерал изучавал Чърчил и Даниел Дефо.
                      Last edited by absfresh; 14.04.2020, 22:09.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                        Виж какво, на нас не ни трябват болни. На нас ни трябва време , време и пак ВРЕМЕ.

                        Коментар


                        • Статистиката силно го озадъчава. До степен да я отрича като нена̀учна. Не е статистик той.

                          Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Като статистик знаеш, че е много важно как се тълкуват данните. Апаратната вентилация ти дава 15-20% шанс да оцелеееш. Сега само да не ревнете, че се харчат ненужни пари за респиратори.

                          Коментар


                          • https://www.obekti.bg/nauka/po-ostri...-yUIcYNSpwRgVg

                            Коментар


                            • https://www.czpz.org/treatment/profe...brNSXEUdffoz4U

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                                Ашкоолсун Тамън стига се фалат, че са най-дърти... Как ще се подмладят., еха... А и ние ще се подмладим - около Коледа чакам бейбибум
                                У нас едва ли ще се получи, твърде малко са жените в детеродна възраст, за да стане голямо демографско събитие. Но пък със завръщането на гастарите, ще се позакрепи общата численост на населението. Щото бяхме тръгнали към шестях милиона.

                                Коментар

                                Working...
                                X