IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Никакво бъеще нямаш, без настояще. А то е .... погледни в "огледалото".
    Питагор и Щайнер са един и същи дух, запиши си го у тефтера
    Ха дубрютрю.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Преци, остави го тоя паникьор.
      Днес гледам че венцеслави бибитко... бил си карал сам "собствената кола"...?!?
      Матейко, тия жипки са платени с едни откраднати пари от едни ловни стопанства
      Специално тая е от партийната субсидия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Слабо ме вълнува миналото. Мисля за настоящето и бъдещето. Не възразявам и на Питагор да си асистирал - чувам, бил сладур.
        Никакво бъдеще нямаш, без настояще. А то е .... погледни в "огледалото".
        Питагор и Щайнер са едно и също . .но много важно, ако Архимед им е над нивото
        О минало, недостижимо, О пресвещенни старини - химн за Кирил и Методий
        Last edited by precakanoto; 23.03.2020, 22:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

          спешъли за невежите пуснах и линк, поздрави на бабати на кюлотите (общо над 2млр.лв ще можем да ползваме, а пряката инжекция е равна на бюджетната вноска за здраве)

          пп
          може да сравниш с "помоща от СССР" през 1957-ма или 1989г. ...
          Интересно, колко ще могат СЕГА да окрадат, мен ако питаш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Одеве са казали че са приели 36 човека и капацитета на ВМА и Пирогов се изчерпал...Бог да ни е на помощ
            Насочеността на „Пирогов” и на ВМА, поначало, е друга и е просто немислимо да бъдат пренастроени за дни. А, дали Бог е българин, ще си проличи точно сега. Моля се, да е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power

              Плаща на баба ти розавите гащи.Ти луд ли си или наи обикновен лумпен
              спешъли за невежите пуснах и линк, поздрави на бабати на кюлотите (общо над 2млр.лв ще можем да ползваме, а пряката инжекция е равна на бюджетната вноска за здраве)

              пп
              може да сравниш с "помоща от СССР" през 1957-ма (много по-тежко е било от сега)
              Last edited by satz; 23.03.2020, 21:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Страстите са при вас Пирамиде, Вие ги охладете. В такъв етап съм, че страстите при мен са лоша дума.казах ви, вижте цифрите и си оправете сметките. За тебе специално ще добавя, че съм асистирал и на пр. Фархи. Направи си сметката, добре, кой какво плямпа!!!
                Слабо ме вълнува миналото. Мисля за настоящето и бъдещето. Не възразявам и на Питагор да си асистирал - чувам, бил сладур.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  Италия за втори ден намалява, дано да е за постоянно и от сега нататък да е все надолу.

                  Но другите продължават да си вървят по план нагоре.

                  Дано и ние задържим плавното нарастване и не се стига до задръстване на болниците.
                  това е добра новина, но те са 'в киреча' първи... голямо мазало ще настане ако някое значимо дружество развее белият флаг нацяло
                  засега в този шок и ужас всички знаят, че на бизнеса е трудно, но няма гръмки фалити в ЕС и САЩ... започнат ли те - ще дадат нов наклон на пазарите..
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Италия за втори ден намалява, дано да е за постоянно и от сега нататък да е все надолу.

                    Но другите продължават да си вървят по план нагоре.

                    Дано и ние задържим плавното нарастване и не се стига до задръстване на болниците.
                    В момента, в който слаби и болни свършат (познай, защо) смъртните случаи ще спаднат многократно. За плановете - не знам но, щом гинат, явно, има кой. На теб, случайно, да са ти говорили звездите нещо? А гаранции, че правилно си ги разбрал?
                    -Толкова по въпроса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                      Един въпрос днес ми изникна: Знаете ли как е назначен НОЩ ( национален оперативен щаб) за борба с короната...?!?
                      Одеве са казали че са приели 36 човека и капацитета на ВМА и Пирогов се изчерпал...Бог да ни е на помощ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Не разбрах, защо ме намесваш. Не се смятам, нито съм песимист. Ако бих бил, отдавна, бих се обесил, удавил и др.от рода. Не знаеш, през какво съм минал. Нещо подобно е и при Матеев и това, че опитва човек да, ви отвори очите не е лош атестат за него, нито добър за вас. А това, кой колко разбира, най-добре, проличава в исторически план. Да обяснявам ли че, в интервали, клонящи към нула, и нелинейни функции, с достатъчна за практиката точност, може да се представят като линейни?
                        Накратко, охлади страстите. Почва под краката може да изгуби всеки. Въпросът е, как и дали може да овладее нещата.
                        Страстите са при вас Пирамиде, Вие ги охладете. В такъв етап съм, че страстите при мен са лоша дума.казах ви, вижте цифрите и си оправете сметките. За тебе специално ще добавя, че съм асистирал и на пр. Фархи. Направи си сметката, добре, кой какво плямпа!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Италия за втори ден намалява, дано да е за постоянно и от сега нататък да е все надолу.

                          Но другите продължават да си вървят по план нагоре.

                          Дано и ние задържим плавното нарастване и не се стига до задръстване на болниците.
                          Оооо, сега изведнъж дано...
                          до ония ден ми говореше за камиони и т.н.
                          А, що бе, годжито по бИтИвИтУ каза, че вече са задръстени.
                          п.п. дано е дума м/у Да и Не. Първо се съгласяваш, после отричаш.
                          Ползвай друга - дай боже. Със сигурност е по-добра...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Пирамиде и Матеев, а и други в сферата на песимистичните представи, ... нека е по-кратко - Моля вижте цифрите и да си припомним отговора на лафа - какво правят боговете срещу фактите!?,
                            Просто вижте цифрите с които нарастват заразените у нас. Не ви ли прави впечатление разликата с останалите държави?! Уж сте технически лица, а сякаш губите почва под краката. Каква е "кривата" на нарастване при нас, ами тя в последните дни е линейна (слава на бога)!! а не експоненциална като в другите пишман държави
                            ps. Нека оставим хората които разбират повече от нас, да си свършат работата
                            Не разбрах, защо ме намесваш. Не се смятам, нито съм песимист. Ако бих бил, отдавна, бих се обесил, удавил и др.от рода. Не знаеш, през какво съм минал. Нещо подобно е и при Матеев и това, че опитва човек да, ви отвори очите не е лош атестат за него, нито добър за вас. А това, кой колко разбира, най-добре, проличава в исторически план. Да обяснявам ли че, в интервали, клонящи към нула, и нелинейни функции, с достатъчна за практиката точност, може да се представят като линейни?
                            Накратко, охлади страстите. Почва под краката може да изгуби всеки. Въпросът е, как и дали може да овладее нещата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              Тцъ...,
                              Не виждаш ли, че всеки сам се спасява...
                              Размисли за ЕС...
                              Не си чул, че ЕС тая година плаща цялата вноска на бюджета ни за здраве.(1.6млр.лв)
                              Ако бяхме в еврозоната,при нужда това се случва в същия ден... (мисли на глас за +/- на еврозоната)
                              Last edited by satz; 23.03.2020, 20:54.

                              Коментар


                              • Италия за втори ден намалява, дано да е за постоянно и от сега нататък да е все надолу.

                                Но другите продължават да си вървят по план нагоре.

                                Дано и ние задържим плавното нарастване и не се стига до задръстване на болниците.

                                Коментар

                                Working...
                                X