IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

    Утре ще го постна..., та точно там е заровен картофа..
    Наздраве, Тянка!
    Публикувай го, пък Пешето ще даде разяснение, щото нали той е по заравянето и изваждането на картофите.
    Наздраве, maverik!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Има го някъде из членовете на Устройствения правилник на МС - там където се дава основание за заповедта.

      Преди време заради Равновесие разпитах дали има някакъв план за готовност за борба с епидемиите. Оказа се, че има такъв. Там щабът се споменавал като комитет/комисия или нещо от сорта.
      Наздраве!
      ЪХЪ...
      Има го, но е като КУТ. Пишат се само протоколи....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Има го някъде из членовете на Устройствения правилник на МС - там където се дава основание за заповедта.
        Утре ще го постна..., та точно там е заровен картофа..
        Наздраве, Тянка!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Да де, ама как, щото е важно.
          И Борисов не може еднолично да назначава...
          има МС...
          Има го някъде из членовете на Устройствения правилник на МС - там където се дава основание за заповедта.

          Преди време заради Равновесие разпитах дали има някакъв план за готовност за борба с епидемиите. Оказа се, че има такъв. Там щабът се споменавал като комитет/комисия или нещо от сорта.
          Наздраве!
          Last edited by tnm; 23.03.2020, 20:51.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Председателят се назначава от Бат Бойко, другите членове са разписани в Националния план за действие при епидемии.
            Да де, ама как, щото е важно.
            И Борисов не може еднолично да назначава...
            има МС...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

              Къде ли ще отиде комисионът от поръчката на милион теста?

              Също така ми направи впечатление поръчката на милиони защитни облекла и маски на месец, обявена от НОЩ.
              Отмениха я...,
              мноо скъпи били и няма за крадене...
              и вчера говори за майбаси...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                Доста, там е кокала сега...
                Затова попитах: Знаете ли, как е назначан НОЩ за короната...?!?
                Председателят се назначава от Бат Бойко, другите членове са разписани в Националния план за действие при грипна пандемия.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Е кЪ...,
                  та досещате ли се..., Как е назначен щаба..., на годжитата...?!
                  Къде ли ще отиде комисионът от поръчката на милион теста?

                  Също така ми направи впечатление поръчката за внос на милиони защитни облекла и маски на месец, обявена от НОЩ.
                  Last edited by 78-10; 23.03.2020, 20:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                    Щом е търговия при медиен форсмажор на паника, вероятността за далаверка е много голяма.
                    Е кЪ...,
                    та досещате ли се..., Как е назначен щаба..., на годжитата...?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                      Сега ще почнат да разправят че някой явно има далавера от тези тестове
                      Щом е търговия при медиен форсмажор на паника, вероятността за далаверка е много голяма.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        България е поръчала 1 милион теста за COVID-19

                        https://nova.bg/news/view/2020/03/23...0%B0-covid-19/

                        Ха сега продължавайте да ми твърдите, че говорим за обикновено грипче. По-скоро според мене говорим за друго - властимащите знаят нещо ужасно, но няма как да ни го кажат на всеослушание.
                        При последния от "страшните" грипове с животински имена, не помня животното, България не можа да се вреди да поръча ваксина за цялата страна, за разлика от много други страни. След като врявата по вируса, за която с основание се подозираше, че е вдигната от световни фармацевтични компании, набързо свърши, Бойко Борисов каза "Добре, че не си похарчихме парите, щото е нямало никакъв смисъл".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Доста, там е кокала сега...
                          Затова попитах: Знаете ли, как е назначан НОЩ за короната...?!?
                          Не. Неочаквано ... обнадеждаващо вчера ми подейства новината, че Боко искал медицински експертен съвет за борбата с вируса. Ще ми се да вярвам, че ще се вразуми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                            Гледам коментирате при нас не растът така - точно заради ранната карантина и заради това че всички правим жертви.... ама никой не го отчита че е от мерките ми на една част все са им прекалено строги...

                            Италия уморелите им днес пада от 650 вчера на 601 (пак казвам не мисля че това са всички умрели) в испания продължава да расте до 435 съвсем по стъпките на италия , при гермния вече имаме отчетени критични 23 но умрелите са+ 24 явно така си ги докарват... иначе средната възраст на заболелите в германия била 47 години (казаха по новините)

                            Успокой се. В България няма да има такива цифри, ако вземат мерки с прибиращите се емигранти... там е проблема, от който можем да пламнем, а не го контролират. И Груйчи, и Трак ви го казваме..., ама се знае едно - Останете вкъщи запази живот...
                            те ни наводняват отвън, аз ще стоя вкъщи да ме удави.
                            Великия днес тържествено в Перник, на пробития тръбопровод се похвали с поръчка за 1 М маски и тетстове...
                            Но не уточни..., безплатни ли са...
                            Last edited by maverik; 23.03.2020, 20:35.

                            Коментар


                            • Гледам коментирате при нас не растът така - точно заради ранната карантина и заради това че всички правим жертви.... ама никой не го отчита че е от мерките ми на една част все са им прекалено строги...

                              Италия уморелите им днес пада от 650 вчера на 601 (пак казвам не мисля че това са всички умрели) в испания продължава да расте до 435 съвсем по стъпките на италия , при гермния вече имаме отчетени критични 23 но умрелите са+ 24 явно така си ги докарват... иначе средната възраст на заболелите в германия била 47 години (казаха по новините)



                              mWPCloud.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Интересно, колко ще могат СЕГА да окрадат, мен ако питаш.
                                Доста, там е кокала сега...
                                Затова попитах: Знаете ли, как е назначан НОЩ за короната...?!?

                                Коментар

                                Working...
                                X