IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

    Бате Пешо, не разбирам как вярваш в божественото развитие на процесите и му се мешаш с мерки за тотален контрол
    пък ....при такъв контрол, туй дето си писал после, никак няма да зависи от теб

    Ха ха ха не знаех че мога да се мешам на Бога.Разсмиваш ме.Не аз той наложи тотален контрол...дръпна ни водата за отрицателно време...А не знаем още какво предстои...Дано само няма война и гадни болести...По добре е да се вразумим и да се разминем само с това...

    Коментар


    • Разбирам че средно веднъж на 12 години трябва да се озаптяват повярвалите си лаици (икономически) с някаква простотия от която те най-много те ще страдат, НО човешкото достойнство не е циклично, а е или го имаш или го нямаш!

      Нямам умения да шия, нито ще изляза със сутиена на госпожата за да спазя забраната, която за мен е смешна!
      При положение че нямаме епидемия по-страшна от зимен грип да се правим на по-светци от Франциск е „малко“ дразнещо!
      Някой тъп ПР им е казал на управляващите: „колкото сте по строги, толкова повече ви харесват.. „ - стадото е яко наплашено.. давайте.
      А и да не се лъжем, почти всички политици в света които бяха против да се отнеме бъдещето на цяло поколение заради екзотичен грип размислиха и не желаеха в бъдеще да спорят от какво са умрели тези които така или иначе са в риск от всичко за да не ги нарекат убийци, напълно неправомерно.
      Ще говорим за „строгата господарка“ след седмица, когато на вторите най-без резерви им свършат парите за елементарни продукти Сит на гладен не вярва… докато не види зор!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
        Като чета и гледам случващото се, в светогледа ми се оформят
        хипотезите, че:
        1. В публичните изяви на високопоставени и други особи усещам някакво
        садистично удовлетворение /да не кажа удоволствие/ от факта, че в развитите
        западноевропейски държави от този вирус загиват много повече хора, отколкото
        у нас. Щото при нас по-лесно сработват тоталитарните методи на решаване на
        обществените проблеми.
        Не се грижете за западните общества, моля!
        Те са доказали в историята си, че са се справили с далеч по страшни опасности,
        при това доста по-успешно от нас.
        И сега ще бъде така.
        2. Опасявам се, че катерейки бавно до заветното "плато", в желанието си да спасим
        здравната система, ще се срещнем с не по-малко опасни социални бедствия,
        като безпаричие и публични размирици.
        Моля се, да не се окажа прав.
        Знаем те са се самопровъзгласили за изключителни и непогрешими нации от супер герои и богаташи...Ха ха ха деб и посерковците му Западни.Фалипръцковци бакали и лицемери...

        Коментар


        • По-скоро развиващите се страни ще ги удари по-късно. Съвсем логично е градове като Ню Йорк и Лондон да бъдат от първите засегнати.

          Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

          Това, което аз виждам от фактите, т.е. числата, е че в световен мащаб високите хигиенни навици, развитото здравеопазване, културата на хората не са най-важните фактори за спиране на заразата. Без да убеждавам никого в моето мнение. Всеки е свободен да избира, каквито маски пожелае по материал, форма, цвят, а скоро може би и по-марка, защото нещата вървят към нова модна ниша.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
            Всеки е свободен да избира, каквито маски пожелае по материал, форма, цвят, а скоро може би и по-марка
            По марка, по мярка... Моята маска започна да ми омалява.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

              Ще предпазят да не сееш зараза - клипче как хвъчат частици - лиги като двама души си говорят (дори и обикновен шал би свършил работа)


              на 14 минути 44 секунди в този клип дават другия



              Изгледай го и тогава отричай практическия опит на Тайван Япония и вече и Чехия
              Това, което аз виждам от фактите, т.е. числата, е че в световен мащаб високите хигиенни навици, развитото здравеопазване, културата на хората не са най-важните фактори за спиране на заразата. Без да убеждавам никого в моето мнение. Всеки е свободен да избира, каквито маски пожелае по материал, форма, цвят, а скоро може би и по-марка, защото нещата вървят към нова модна ниша.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                Баш пък тоя е гърне на всяка миродия.
                Че залита, няма спор, но и много рови...
                Просто всеки си реди своя пъзел.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                  Статистиката на Китай е нагласена.
                  Григор Лилов ги разследва отдавна...

                  https://m.facebook.com/story.php?sto...00003178455564
                  Баш пък тоя е гърне на всяка миродия.
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                    Аз съм туземка като вас. Живея си тук - в България. Очевидно не сте видял, че спорът е относно статистиката на Китай.
                    Сориииииии.....

                    Коментар


                    • Статистиката на Китай е нагласена.
                      Григор Лилов ги разследва отдавна...

                      https://m.facebook.com/story.php?sto...00003178455564

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                        Ами какъв ти е проблема да живеещ в северната, или западна,или източната част и да оставиш нас - туземците да се оправяме ,както намерим за добре?!Влязла си във форум на туземци ,за да демонстрираш интелект ,или има и някаква друга причина?!
                        Аз съм туземка като вас. Живея си тук - в България. Очевидно не сте видял, че спорът е относно статистиката на Китай.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                          Тъпомер, друг път.Тъпо е да не мислиш и да приемаш на гола вяра подхвърлени числа, защото някой ти казал "Билив ми!". Тези числа намирам за оскърбителни към интелигентността ми. Нямам личен страх, И аз /макар и разредено/, и съпругът ми /на пълни обороти/ ходим на работа. Допускам, че отделните раси реагират по различен начин на подобни заболявания. Мога да стигна и по-далеч - по различен начин реагират организмите на тези живеещи в северната част, имащи определени хранителни навици сравнени с туземците в южна Европа.
                          Ами какъв ти е проблема да живеещ в северната, или западна,или източната част и да оставиш нас - туземците да се оправяме ,както намерим за добре?!Влязла си във форум на туземци ,за да демонстрираш интелект ,или има и някаква друга причина?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                            Като чета и гледам случващото се, в светогледа ми се оформят
                            хипотезите, че:
                            1. В публичните изяви на високопоставени и други особи усещам някакво
                            садистично удовлетворение /да не кажа удоволствие/ от факта, че в развитите
                            западноевропейски държави от този вирус загиват много повече хора, отколкото
                            у нас. Щото при нас по-лесно сработват тоталитарните методи на решаване на
                            обществените проблеми.
                            Не се грижете за западните общества, моля!
                            Те са доказали в историята си, че са се справили с далеч по страшни опасности,
                            при това доста по-успешно от нас.
                            И сега ще бъде така.
                            2. Опасявам се, че катерейки бавно до заветното "плато", в желанието си да спасим
                            здравната система, ще се срещнем с не по-малко опасни социални бедствия,
                            като безпаричие и публични размирици.
                            Моля се, да не се окажа прав.
                            Ето, че може да се постави въпроса за ББД,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                              И сега ще бъде така.
                              Няма да бъде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                                Тъпомер, друг път.Тъпо е да не мислиш и да приемаш на гола вяра подхвърлени числа, защото някой ти казал "Билив ми!". Тези числа намирам за оскърбителни към интелигентността ми. Нямам личен страх, И аз /макар и разредено/, и съпругът ми /на пълни обороти/ ходим на работа. Допускам, че отделните раси реагират по различен начин на подобни заболявания. Мога да стигна и по-далеч - по различен начин реагират организмите на тези живеещи в северната част, имащи определени хранителни навици сравнени с туземците в южна Европа.
                                То по тази логика да бяха изпукали половината там дето са мигранти.

                                Коментар

                                Working...
                                X