IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

    Няма да мине тоз номер щото тя ще каже че не го е хващала за дръжката а само е прикривала за снимката еректиралото му мъжко достойнство.
    Eх, ТАТО, ТАТО, не знаеш ти какво е фотошоп, нямаше го по твое време, та лесно се лъжеш. Не че ми дреме за тъпата ковра, която си търси внимание, но в случая нашият неандерталец следваше да бъде наясно, че това, което му е "позволено" в Студенстки град, щото е голЕмата мутра от герП, не е позволено в САЩ, та дори и с рещу него да е селска пача с изкуствени сиси и вид на траверс. Или може би особено заради това
    Ей ти я реалната снимка, да не се филмираш другия път - вече е поизтрита от профила на сушито де
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      Пулев сега трябва да подаде контра-жалба в съда, че е бил обект на сексуално малтретиране от страна на журналистката Суши
      Няма да мине тоз номер щото тя ще каже че не го е хващала за дръжката а само е прикривала за снимката еректиралото му мъжко достойнство.
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

        Наш Ганьо яко е подул потурите

        Пулев сега трябва да подаде контра-жалба в съда, че е бил обект на сексуално малтретиране от страна на журналистката Суши
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Прекратиха състезателния лиценз на Кубрат Пулев





          Наш Ганьо яко е подул потурите


          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Кобрата може да се сблъска с казус подобен на този на вероятно най-голямото име в бокса след Мохамед Али - Майк Тайсън.

            През 1992 г на върха на славата си Майк Тайсън имА неблагоразумието да допусне в стаята си моделката Дезире Уошингтън. След което без нито един свидетел освен самата Дезире беше осъден да лежи в затвора, което разби кариерата и живота му. А Дезире спечели огромна парична компенсация. Беше изключително обсъждан случай в Америка. С почти поравно разделение между "сама си го е търсила" до " затвор за насилника".

            Проблемът на Кобрата, макар и в много по- лек случай на посегателство е , че стана публично. И вероятността да му бъде отнет временно ( какъвто е искът) лиценза за Калифорния не е никак малка.

            Просто в такива случаи комисията - точно в Калифорния - ще е безкомпромисна. А най- вероятно временното отнемане ще е придружено със солидна глоба и обезщетение за Суши - което не може да се отрича също като мотив за нейното поведение.

            Коментар


            • Кобрата бил нокаутиран от коВрата
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • - Тате, пак имам двойка по български.
                - Сега пък защо?!
                - Днес госпожата питаше: "Вече 28 години българите гласуват или за БСП, или за ГЕРБ. Какво е "българите"?
                - Как какво!? ИДИОТИ!
                - И аз това отговорих, ама тя каза, че било подлог...

                Коментар


                • Резултати от проведената акция "Ден без псувни"
                  - пълна парализа в работата на всички автосервизи.
                  - спрени всички товаро-разтоварни и хамалски операции.
                  - футболистите въобще не разбраха указанията на треньора преди мача.
                  - местните жители не можаха да дадат смислен отговор на въпроса " Къде?"..

                  Коментар


                  • От серията "Физиците се шегуват", прочетено в една от популярните книги на Стивън Хоукинг, реален случай.

                    Световно известният физик Гамов и аспирантът му Алфър публикуват концептуална статия в най-реномирано научно списание. В изреждането на авторите под заглавието ученикът обикновено е пръв, а учителят - последен. Получава се "Алфър, Гамов".

                    Усетили се двамцата, че едно "бета" между тях ще съответства на гръцката азбука. Алфа, бета, гама. И поканили друг световен учен в областта - немеца Бете - да се включи като автор само заради бъзика. И той се съгласил, макар и да нямал никаква заслуга в труда, но само за бъзика.
                    Така авторите под заглавието на статията станали Алфър, Бете и Гамов.

                    Коментар


                    • Цвъцко подал оставка, Боко - и той.

                      Коментар


                      • - Aло?
                        - Здравейте!
                        - Mи, на 38 съм, пия, пуша, кажете вие нещо за себе си?
                        - Г-не, ние продаваме арматура!
                        - Но... тук пише, телефон за връзка?..




                        Коментар


                        • След като вкарал стотици големи престъпници в затвора, един ден Шерлок Холмс прекалил с кокаина. Взел свръх доза и умрял. Отишъл в Рая. Там на вратата го посрещнал Свети Петър.
                          – К’ъв си ти бе шемет. – попитал Свети Петър.
                          – Как?! Не ме ли познаваш? Аз съм най-великия детектив в света. – отговорил Шерлок Холмс.
                          – Стига бе! Сериозно? Като си такъв велик детектив, можеш ли да ми свършиш една работа?
                          – Мога. Каква?
                          – В Рая има милиони хора. Влез вътре и ми намери Адам и Ева.
                          – Окей. – казал Шерлок Холмс и влязъл в Рая.
                          След три дни Шерлок Холмс идва и води на Свети Петър един мъж и една жена.
                          – Ето ти Адам. Ето ти и Ева.
                          Свети Петър останал удивен.
                          – Ти наистина си бил най-великия детектив. Как го направи бе, човек?
                          – Елементарно Петър… И двамата нямат пъпове.

                          Коментар


                          • Запитвания за евтини жилища заляха "Артекс" във Фейсбук


                            Ето и някои от запитванията и офертите за бартер към "Артекс", провокирани от ценовата им политика към представители на властта:

                            "Здравейте! Ще обявявате ли официално нови проекти - някъде в Лозенец или Изток срещу 500 евро кв/м на дупка или до 700 евро кв/м на груб строеж. Дали за сградата по проект на Франк Лойд Райт условията ще са идентични? Има ли и някакво концептуално разпределение на сградите - политици, магистрати, администрация, културни дейци и тн.? Бартер със земеделски земи възможен ли е?"
                            "Аз искам да допълня - как ще обезщетите хората, които са си взели апартамент в сгради с политици? Все пак да се засичаш с Цв. Цв, Цеци и Веждичката не е най-приятното нещо на света."
                            "В сградата, където си е закупил апартамент г-н Рашидов, ще има ли търговски площи? Бих желал да отворя магазин за алкохол и цигари."
                            "Давам до 850 евро/м2. Готов съм и на замяна, имам 2 боксониери във Волуяк и Обеля."
                            "Носи се слухът, че заради големия успех на "Къщата с буквите" готвите проект "Къщата на тиквите". Може ли да потвърдите и евентуално да резервирам мезонет до някоя проминентна личност."
                            "Казвате, че "Архитектурата е математика ...". Да разбираме ли, че архитектурата на апартаментите на Цеко, Тетка и Веждичката е по-нискокачествена?! Благодаря"
                            "Извинете имате ли нещо за 710 евро на квадратен метър за да надцакам Цветанов"
                            "Ще правите ли скоро някъде в кв. "Изток" дупка на 630 €/кв.м? Да намина случайно да я видя...."
                            "Като гледам колко са кандидатите за апартаменти по 630 ойро, ще трябва да се направи томбола."

                            Коментар


                            • - Как се нарича непослушен петел?
                              - Супа!
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Nikolay Barekov

                                Проучих. Дори Пабло Ескобар, Кадафи, Мадуро, дон Корлеоне и Жоро Илиев са нямали асансьор директно до хола и спалнята. Само Тръмп, Путин и господин Цветан Цветанов. Якооооо, третият ми палеше пурата през 2006 година....

                                Коментар

                                Working...
                                X