IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Човек не си избира родителите

    -- АГ Шейново

    Коментар


    • В Русия изобретили водка 200 градуса. Мислили, мислили върху кого да я изпробват и решили да отидат при комбайнера - той здрав мужик, пие много, много работи...Отишли при комбайна, казали му:
      - Направили сме нова водка, искаме да пийнеш да ни кажеш как е, добра ли е?
      Комбайнера взел шишето, нагълтал се добре и си се качил да работи.
      Застанали тия отстрани да наблюдават ефекта.
      Комбайна си се движи, всичко си е нормално. По едно време спрял, комбайнера скочил и започнал да се въргаля по земята. Пак се качил в комбайна и продължил работа. Но след малко се повторило същото - скочил на земята и пак взел да се въргаля...
      Мъжете се спогледали:
      - Ей, май ще го уморим тоз, да го питаме какво му става.
      Отиват при него и го питат как е, а той отговорил:
      - Страшна водка, само че като пръдна ми се пали ватенката, и се търкалям да я гася...
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Като я срещнах си пожелах да остарея с нея, обаче не очаквах това да стане за 2 години.

        Коментар


        • Блондинка отива в кафето и сочейки термоса, който носи със себе си, вика на бармана:
          - Работя в офиса отсреща и ме пратиха за кафе! В тоя термос нали може да съберете 7 кафета?
          - Да, няма проблеми, ще си съберат.
          - Добре тогава, дайте ми 2 къси и 2 дълги без захар, едно късо със сметана, едно дълго с 1 лъжичка захар и едно късо с 5 лъжички захар.


          Коментар


          • Сега България щеше да е Световен шампион, ако не бяха разменили Бойко и Меси в родилното.

            Коментар


            • Аве тате, стига с тея джендъри ве, едно време като деца всичките имате снимки с чоропогащник до елхата независимо от пола

              Коментар


              • Уча се от грешките на хората, послушали съветите ми

                Коментар


                • Дете хванало гълъб в парка, пита майка си:
                  - Мамо имаме ли хляб?
                  - Нямаме сине. Яж без хляб
                  Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                  Коментар


                  • Дай на човек печено месо и той ще бъде сит един ден.
                    Дай на човека името Сит и той ще бъде Сит цял живот.
                    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                    Коментар


                    • Click image for larger version

Name:	bezraboten.jpg
Views:	1
Size:	37.1 КБ
ID:	4003599
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Нов учител забелязва, че всички дразнят едно дете и го наричат ГЛУПАК. В междучасието ги пита защо правят така?
                        - Ами защото наистина е глупак, господине. Ако му предложим 2 лева или 5 лева, винаги избира 2-та лева. Ето вижте:
                        Предлагат на детето 2 и 5 лева и то избира 2-та лева.
                        След часовете учителя пита глупачето:
                        - Ти не знаеш ли, че 5 лева са повече от 2 лева?
                        - Знам господине.
                        - И защо тогава винаги вземаш 2-та лева?
                        - Ами защото ако само веднъж взема 5-те лева, ще спрат всеки ден да ми дават по много пари.

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/10001342704...5219371317349/

                          Коментар


                          • Какво казва булката след първата брачна нощ в различните страни?
                            В Германия: Ханс Дитрих, отиди в кухнята и направи кафе или и това не можеш да правиш?!
                            Във Франция: Жан-Пол, подай ми шампанското, че ми остана неприятен вкус в устата.
                            В Англия: Сър, надявам се, че въпросът с потомството Ви е уреден и няма да се налага повече да вършим тези неуместни и неприлични движения.
                            В Холандия: Скъпи, когато вече сме семейство, мога ли да използвам разкошната ти самобръсначка да си оформя мустаците?
                            В Италия: Джузепе, и ти, и баща ти, и братята ти – всичките сте мръсници!
                            В Испания: Фернандо, да ти представя семейния ни приятел Луис, както и двете ни деца.
                            В Полша: Лешек, ако и следващата нощ се повтори същото, лятото отиваме на почивка в България!
                            В Чехия: Хонзичко, още жив ли си?
                            В Русия: За 127 път – За Сталину, за
                            Родину - вставай!!!
                            В Македония: Ванче, исто бугарин си бе, умора немаш!
                            В България: Еее, Иване, Иване, да беше и заплатата ти толкова голяма…"

                            Коментар


                            • - Къде съм?

                              - В рая, Али. В рая!

                              - Слава на Аллах! Значи аз съм шахид! А относно девствениците... Вярно ли е?

                              - Вярно е, Али, вярно е!

                              - Слава на Аллах! А аз такова... Защо имам гърди и...?!

                              - Не ни достигат девственици тия дни.

                              Коментар


                              • - Аврам какво ще кажеш да се съберем в неделя да се почерпим?
                                - Не е удобно Моше. Тогава е Коледа християнски празник.
                                - Какво му е неудобното? Двама евреи да пийнат на рожденният ден на друг евреин.
                                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                                Коментар

                                Working...
                                X