IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Евреин идва на почивка на слънчев бряг. Пред хотела го среща циганин, който му предлага златна гривна за 100 евро. Евреина се пазари дълго и я купува за 50. Това, че гривната е фалшива, евреина се досетил веднага. А че стоте евро са фалшиви, а рестото истинско, циганина не разбрал веднага.

    Коментар


    • Коментар


      • КЛАСИКА - Един евреин започнал работа в голяма търговска фирма. Нещата, обаче, не потръгнали и шефовете му се чудели как да го уволнят. Решили да му възложат задача, която смятали за неизпълнима, затова го пратили да продава "Лада" в Англия. Но не минал и месец, а той се върнал с договор за голяма доставка. Какво да правят - изпратили го в Япония, да продава компютри - позабавил се месец - два, но въпреки това пристигнал с договор. Оставала последната възможност: възложили му да продаде на негрите в Африка кожуси и радиатори. Минал месец, два, три, половин година, година... няма го. Шефовете вече се били успокоили, че си е умрял или е изяден, когато синът Давидов цъфнал уморен, отслабнал, но с договор!
        - Е, как го правиш, човече?! Това е просто невероятно!
        - Чак пък невероятно. Отивам в Лондон, вървя си по улицата и виждам местен евреин. Заговарям го, запознаваме се и от дума на дума той ме свързва с техните лобисти, след седмица в Парламента гласуваха закон и ей ти поръчката. В Япония отне повечко време да намеря евреин, но после всичко си вървеше по схемата: телефони - лоби. Събранието гласува закон и подписваме.
        - Добре, ясно! Обаче в Африка - палта?! И защо се забави толкова?
        - Защото се оказа, че там нямали депутати и Парламент. Та се наложи да им правя и Събрание, и избори... после - вече знаете...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
          Има толкова слаби девойки, че, ако ги вдигнеш за клитора, няма да се скъса.
          Пак я видях днес, хубаво лице, и има гърди, но верно клиторът ѝ нема да се скъса.
          Това ми напомни израза от младостта
          "Да ѝ разтропам кокалите".

          Коментар


          • Коментар


            • Чукча е ловец. Лежи в затвора заедно с един мужик.
              Мужикът:
              - За какво лежиш?
              Чукча:
              - Убих бяла мечка, дадоха ми две години. А ти?
              - Убих жена си, дадоха ми двайсет години.
              - Двайсет!? И за какво? Че там има само една шепа козина!?..

              Коментар


              • Сестра в лудницата се оплаква на доктора.
                - Този, новият, ще ми скъса нервите. Като е заповтарял "О, АЛЕКО! О, КОНСТАНТИНОВ!" Откакто е приет, не е спирал.
                - Не го вини, човечеца, и теб да те посрещне петгодишния ти син на вратата и да ти подари 100 портрета на Алеко, и ти ще луднеш!
                - Че от къде ги е взело хлапето?
                - Прилежно ги изрязало от 100 левовите банкноти на баща си...

                Коментар


                • Има толкова слаби девойки, че, ако ги вдигнеш за клитора, няма да се скъса.

                  Коментар


                  • Скъпи девойки, като пишете статуси във Фейсбук, моля, пишете грамотно, защото стават недоразумения - "излизаме" и "излиза ме" са две съвсем различни неща.

                    Коментар


                    • ХА..ХАА ..ВСЯКА ПРОЛИКА Е СЛУЧАЙНА..

                      Влиза треньорът в съблекалнята при футболистите и вика:
                      - Коджагинев и Дърваров! Събирайте си багажа! Купува ви богат английски клуб.
                      - Супер яко! - радват се двамата - Най-после ни оцениха! А кой е клубът?
                      - Rоуаl Vаuхhаll Backdoor.
                      - Тоя футболен клуб за сефте го чуваме.
                      - Ми, не е футболен! Гей-клуб е!..

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	50.jpg
Views:	1
Size:	66.7 КБ
ID:	3442497
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Той не откъсваше поглед от нощното шкафче и нещата, които лежаха отгоре: нокти, мигли, перука, зъби... Заплака и се замоли:
                          - Господи, опази ме от това, което ще излезе от банята...

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	22.jpg
Views:	1
Size:	92.3 КБ
ID:	3442177
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                              Едни други пък почнали да подготвят терена за да строят участък от магистрала Струма , а обществената поръчка за него участък още не е пусната .
                              Трябвали им дърва за скарата. Пък и те си знаят че ще спечелят и почват от рано за да ползват хубавото време. Плюс това накрая срока ще е удължен само по две.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Днес, 13.02.2019г, Столична община обяви, че 134 камиона са чистили снега по софийските улици....
                                Може да е толкова запрашено ,че да са помислили праховите частици за сняг и да са тръгнали да ги ловят още във въздуха.

                                Дивотии всякакви - да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли ?

                                Едни други пък почнали да подготвят терена за да строят участък от магистрала Струма , а обществената поръчка за него участък още не е пусната .

                                Коментар

                                Working...
                                X