IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купих си айфон. В телефонния указател, на името "татко" сложих снимка на шефа на полицията, на "вуйчо" - снимка на прокурор, на "батко" - снимка на як спецполицай. Три пъти ми го крадоха, три пъти ми го връщаха с нов калъф...
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Жизненият стандарт в България се покачи толкова, че 90% от населението не го достига.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
        - Холмс, тие момчетия
        що са разреваа?
        - Елементарно, Уотсън -
        милиционере..
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          https://www.facebook.com/BulgariaFor...1230829379043/

          хахаха, полицаи, сълзотворен газ, вятър- олеле майко
          - Холмс, тие момчетия
          що са разреваа?
          - Елементарно, Уотсън -
          милиционере..

          Коментар


          • - Знаеш ли кои са най-използваните уреди в един фитнес?
            - Не.
            - Кантар и огледало...

            Коментар


            • Колкото и да броите овцете в опит да заспите, ако една от тях лежи до Вас и хърка, няма да Ви се получи!

              Коментар


              • https://www.facebook.com/BulgariaFor...1230829379043/

                хахаха, полицаи, сълзотворен газ, вятър- олеле майко

                Коментар


                • Погребално шествие по горски склон към близките гробища! Изведнъж ковчегът се накланя и трупът се затъркалял надолу по склона. Ловец, чакащ в засада чул, че нещо шумоли в храстите, вдигнал пушката и гръмнал два пъти. Отишъл да види какво е застрелял, уплашил се, замъкнал трупа до близкия язовир и го метал във водата. Наблизо двама бракониери гърмяли риба с бомбички. След поредния взрив нещо тупнало на брега. Двамата побелели от страх, като видели трупа. Изчакали да мръкне и захвърлили мъртвеца на пътя. След 3 мин. с висока скорост джип го удря и спира. Шофьорът се оказал свестен, качил трупа и го откарал в най-близката болница. Веднага го вкарали в операционната. След 14 часа излиза докторът, изтощен до крайност, потен и казва на чакащия шофьор: - Уффф… ще живее…ама ще куца до края на живота си...!

                  Коментар


                  • - Господине, получавал си пенсията на дядо си пет години, а той е бил починал?
                    - Господин съдия, как е могъл дядо ми тия пет години да гласува - що и пенсията да не си е взимал?!..

                    Коментар


                    • Чък Норис може да копае биткойни на ум и да ги материализира.

                      Кой друг може да го прави?

                      - д-р Ружа.

                      Коментар


                      • Ние сме държавата на абсурдите!
                        Отборът на СУ по право е трети в света на състезание, а Цецка ни е министър, а пък Дани - шеф на правна комисия!..

                        Коментар


                        • Собственик на цирк дал обява, че търси нов дресьор на лъвове и на събеседването се появили двама младежи: симпатично момче и разкошно русокосо момиче.
                          - Ще ви го кажа направо - започнал собственикът. - Този лъв е невероятно свиреп. Изяде предишния ми дресьор, затова, ако не ви бива, с вас е свършено. Ето ви всичко необходимо: стол, камшик и пистолет. Кой иска да опита пръв?
                          - Аз - отвърнало момичето.
                          Без да обръща внимание на стола, камшика и пистолета, то направо влязло в клетката на лъва. Звярът заръмжал, задъхал се и се хвърлил към блондинката. В това време обаче тя разтворила палтото си и му показала красивото си голо тяло. Лъвът се заковал на място, срамежливо допълзял до нея и започнал да ближе глезените й. После продължил нагоре по прасците и нежно ги зацелувал, преди да отпусне глава в краката й. Собственикът на цирка се смаял.
                          - През живота си не съм виждал такова представление - казал той и се обърнал към втория кандидат: - Ти можеш ли да се справиш по-добре?
                          - Няма проблем - отвърнал младежът. - Само разкарайте оттам тоя лъв...

                          Коментар


                          • В болницата лежат двама с инфаркт и един с инсулт. Единият с инфаркт пита другия:
                            - Вие, защо?
                            - Ами, склададжия съм, тъкмо свих едни стоки, идват данъчните и - инфаркт.
                            - А, Вие? - пита на свой ред той
                            - Ми аз съм началник база. Приготвих един контейнер за прибиране, дойдоха митничарите и - инфаркт.
                            По едно време се обажда оня с инсулта:
                            - А аз съм гробар. Преди седмица носят ковчег, ма лукс, лукс, ви казвам. Вътре мъртвеца целия в златни пръстени, ланци... и поне 20 златни зъба.
                            - И ти кво?
                            - Ми кво, направо си загубих съня.Един ден, втори ден, на третият разравям гроба, отварям капака и оня отвътре ми се ухилва със златните зъба и вика:
                            - Инспектор Иванов- бюро тъжни обреди. Контролно погребение!

                            Коментар


                            • Попадна ми много весел виц, който си е доста реалистичен де - дано не се приеме за политическа провокация, не е това целта:
                              Попитали радио Ереван:
                              - Какво трябва да бъде изобразено на герба на Русия?
                              - Купидон, отговорило радиото
                              - Защо?
                              - Защото Русия е като бог Купидон – гола като пушка, но въоръжена до зъби и вечно досаждаща със своята любов
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Наште ало измамници са бледа работа спрямо тея.

                                1.6 милиона паунда (е не през терасата).

                                https://www.dailymail.co.uk/news/art...ing-money.html

                                Коментар

                                Working...
                                X