IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Клиент към китаец зад сергия:
    - Цял ден стоиш тук на крак, сигурно имаш разширени вени?
    - Има, утли щи донеса. Тли блоя за две лева!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение

      На времето първият шаран който хванах след сватбата му отворих устата и набутах една златна верижка. Сега няма нужда да моля жената когато искам да отида за риба. Още петък вечер ми е приготвила такъмите до вратата.
      Ха ха ха, не нарушавай традицията! Ако не всеки път, на 3-4 ходения и носи нещо различно от риба, за да те обича вечно!

      Коментар


      • Опитният колоездач може да различи около 30 вида различни насекоми. На вкус.
        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
          Мили дами, много внимавайте с измамите покрай черния петък!
          Мъжът ми поръча парфюм и златна гривна, за да ме изненада, а тъпаците му изпратиха две въдици и рибарски стол!
          На времето първият шаран който хванах след сватбата му отворих устата и набутах една златна верижка. Сега няма нужда да моля жената когато искам да отида за риба. Още петък вечер ми е приготвила такъмите до вратата.
          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

          Коментар


          • По-добре около главата ти мушици-винарки, отколкото сестри и санитарки.

            Коментар


            • Мили дами, много внимавайте с измамите покрай черния петък!
              Мъжът ми поръча парфюм и златна гривна, за да ме изненада, а тъпаците му изпратиха две въдици и рибарски стол!

              Коментар


              • Сигурен начин да победиш един дрон:

                https://www.facebook.com/reel/544913120782287

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                  Една жена и добре да
                  живее, на всеки
                  4 години идва Световното по футбол.
                  +100

                  Коментар


                  • Тя дълго крещя на мъжа си, и тъкмо взе да се успокоява, когато той каза:
                    - Я се успокой...!

                    Коментар


                    • - О, скъпа, ухаеш прекрасно!
                      - Ами това е от новият парфюм, дето ми подари вчера!
                      - Парфюм? Подарил? Вчера? Аз ли, ма?
                      - Подарил си, подариииил... я си провери портфейла!
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • - Ванче, ти с колко мъже си правила секс?
                        - Мм.н ... с трима. А не, чакай. Сетих се един случай. С осем.
                        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                        Коментар


                        • Седи си Пинокио на брега и мисли: "Непорочно заченат. Баща дърводелец. Не потъвам във водата. Толкова много съвпадения. Това не е случайно."
                          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                          Коментар


                          • Една жена и добре да
                            живее, на всеки
                            4 години идва Световното по футбол.

                            Коментар


                            • Една жена, току що излезнала от банята. Все още без грим, прическа и чисто гола, стои и се оглежда в голямото огледало в коридора. Завърта се наляво, а после надясно. Накрая си казва с тънък ехиден смях: "Пада му се на моя"

                              Коментар


                              • Влиза пациент при лекар. Докторът пише нещо на бюрото си и без да вдига поглед от листата пита пациента:
                                - От какво се оплаквате?
                                - Не ми става.
                                Докторът продължава да пише и без да вдига поглед казва:
                                - Върнете се утре, но водете и жена си.
                                Пациента идва водейки и жена си. Докторът нарежда:
                                - Госпожо, моля съблечете се и легнете на кушетката.
                                - Но докторе, той мъжът ми е за преглед, а не аз.
                                - Моля ви, колаборирайте!
                                Жената се съблича и ляга. Докторът продължава да нарежда:
                                - Така, сега се обърнете насам. Добре. Сега застанете така. Отлично. Завъртете се. Чудесно.
                                Докторът се обръща към мъжа:
                                - Нищо ти няма. И на мен не ми става.

                                Коментар

                                Working...
                                X