IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Имаме ли кръстовище? Имаме.

    Имаме ли направление на пътя с предимство в това кръстовище? Имаме.

    Другото е ясно. Дясностоящ на път БЕЗ предимство - също имаме. С предимство

    Накрая имаме и такъв, който трябва да осигури предимство на всички останали, преди да напусне кръстовището.

    Останалото решават съдиите.
    Чл. 50 от ЗДП.


    Чл. 50. (1) На кръстовище, на което единият от пътищата е сигнализиран като път с предимство, водачите на пътни превозни средства от другите пътища са длъжни да пропуснат пътните превозни средства, които се движат по пътя с предимство.

    (2) Когато на кръстовище е указано, че пътят с предимство променя направлението си, водачите, които се намират на този път, се ръководят помежду си от правилата на чл. 48. От същите правила се ръководят помежду си и водачите на превозните средства, които не се намират на пътя с предимство.


    Що не вземеш да прочетеш Закона за движение по пътищата. Достъпен е в интернет. Спри да се излагаш.
    Направлението на движение има значение, когато водачите се намират на равнозначни пътища, тогава важи правилото на десния. Ако се намират един срещу друг на равнозначни пътища, с право пръв да премине е оня, който се движи направо или завива надясно. Оня , който завива наляво е без предимство.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Имаме ли кръстовище? Имаме.

      Имаме ли направление на пътя с предимство в това кръстовище? Имаме.

      Другото е ясно. Дясностоящ на път БЕЗ предимство - също имаме. С предимство

      Накрая имаме и такъв, който трябва да осигури предимство на всички останали, преди да напусне кръстовището.

      Останалото решават съдиите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

        Под всеки знак на кръстовището ИМА Табела 13, която показва НАПРАВЛЕНИЕТО на пътя с предимство за ТОВА кръстовище!!!

        За ТОВА кръстовище товарният автомобил БИ имал предимство, САМО АКО завиваше надясно!

        Натам сте вие, господа! По горната и единствено правилна логика, ще достигнете до неочакван за всички резултат.... Така бихте получили лайк и от мен!
        Безимен, наистина се спри. Дано все още нямаш книжка, а ако имаш, да не те срещам по пътищата. Главният път си е главен път и движещите се по него, винаги са с предимство. За тези, които са равнопоставени при включването в движението, винаги важи правилото на дясностоящия. Така че В С А. И учи правилника в друг форум, че наистина се превъвна във виц.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          За ТОВА кръстовище товарният автомобил БИ имал предимство, САМО АКО завиваше надясно!
          Тц!
          "(1) На кръстовище, на което единият от пътищата е сигнализиран като път с предимство, водачите на пътни превозни средства от другите пътища са длъжни да пропуснат пътните превозни средства, които се движат по пътя с предимство."
          чл. 48 от ЗДП

          Коментар


          • Не се излагай. В С А е , това са елементарни неща.
            Следващия виц, моля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              На едно кръстовище се срещат камион, автобус и автомобил. В каква последователност трябва да преминат?

              Под всеки знак на кръстовището ИМА Табела 13, която показва НАПРАВЛЕНИЕТО на пътя с предимство за ТОВА кръстовище!!!

              За ТОВА кръстовище товарният автомобил БИ имал предимство, САМО АКО завиваше надясно!

              Натам сте вие, господа! По горната и единствено правилна логика, ще достигнете до неочакван за всички резултат.... Така бихте получили лайк и от мен!
              Last edited by безимeн; 30.05.2020, 03:35.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                На едно кръстовище се срещат камион, автобус и автомобил. В каква последователност трябва да преминат?


                ​​​​​​Връщам нещо, което не СТЕ довършили, дами и господа! Преброих общо около 15-тина отговори и лайкове към отговорите...

                За съжаление - не мога да се присъединя към никой от тези отговори. Вземане на решение в случая - не е сложно, но "непознаване правилата води до..." - както писа един от сгрешилите...

                Коментар


                • Жена се прибира вкъщи с нова шапка. - Новата ти шапка не ми е по вкуса! - казал мъжът й. - Какво искаш да си сложа бутилка бира на главата ли?

                  Коментар


                  • Между пенсии пред входа:
                    -Тези 360 кила кокаин са подхвърлени, за да не видим, че в Билата кюфтетата са на промоция по 29 стотинки ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                      В джамията върви молитва. Изведнъж на вратата се появява мъж, два метра висок, с ръце до лактите в кръв и с нож:
                      -Има ли мюсюлмани тук?
                      Всички изплашено мълчат. Най-накрая един се престрашил, отишъл при него и му казал:
                      -Аз съм мюсюлманин.
                      Мъжът:
                      -Брат, помагай! Днес имам празник и се опитах да заколя овена, но от махмурлук ми треперят ръцете и само го резнах, шурна една кръв, овенът хукна из двора-не мога да го хвана. Жена ми вика "Иди в джамията и повикай някой мюсюлманин. Той с два удара и ще гътне добичето."
                      Отишли те в двора на мъжа, опитали се да хванат овена, ама оня як коч излязъл-реве с пълно гърло из двора, търчи и не се дава. Изцапал ги още повече с кръв. Тогава мюсюлманинът казва на мъжа "Брат, иди в джамията и повикай още един! Тримата ще го заградим и ще го гътнем."
                      Отива пак мъжът в джамията, но вече и лицето му е в кръв от гонката. Изправя се на вратата и ..
                      -Има ли мюсюлмани?
                      Хората вътре видели, че се връща сам и съвсем се ошашавали, мълчат. Тоя пак:
                      -Има ли мюсюлмани?
                      Тогава възрастният ходжа се приближил до него и му казал:
                      -Няма, сине! Ти взе последния. Ей Богу, на, честен кръст!

                      Ааааа много готино.
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • В джамията върви молитва. Изведнъж на вратата се появява мъж, два метра висок, с ръце до лактите в кръв и с нож:
                        -Има ли мюсюлмани тук?
                        Всички изплашено мълчат. Най-накрая един се престрашил, отишъл при него и му казал:
                        -Аз съм мюсюлманин.
                        Мъжът:
                        -Брат, помагай! Днес имам празник и се опитах да заколя овена, но от махмурлук ми треперят ръцете и само го резнах, шурна една кръв, овенът хукна из двора-не мога да го хвана. Жена ми вика "Иди в джамията и повикай някой мюсюлманин. Той с два удара и ще гътне добичето."
                        Отишли те в двора на мъжа, опитали се да хванат овена, ама оня як коч излязъл-реве с пълно гърло из двора, търчи и не се дава. Изцапал ги още повече с кръв. Тогава мюсюлманинът казва на мъжа "Брат, иди в джамията и повикай още един! Тримата ще го заградим и ще го гътнем."
                        Отива пак мъжът в джамията, но вече и лицето му е в кръв от гонката. Изправя се на вратата и ..
                        -Има ли мюсюлмани?
                        Хората вътре видели, че се връща сам и съвсем се ошашавали, мълчат. Тоя пак:
                        -Има ли мюсюлмани?
                        Тогава възрастният ходжа се приближил до него и му казал:
                        -Няма, сине! Ти взе последния. Ей Богу, на, честен кръст!


                        Коментар





                        • На кой ли турчин е тази фабрика. Колко хора в Турция се казват така.

                          Коментар


                          • - Абе Гошо, как мислиш т`ва Гугъла жена или мъж е ?
                            - Жена е ! Защото не те оставя да си довършиш изреченията и започва да предлага нейните идеи …

                            Млад ром на изпит за шофьорска книжка. Полицаят пита:
                            - Какъв е тоя знак ?
                            - Алуминиев ! Три и шейсет килото.

                            – Извинете, тези маратонки дишащи ли са ?
                            - Да. Дори имат опция – кашлят, когато чорапите са за смяна !

                            - Как се казва солариум на пернишки ?
                            - Кучкопек.

                            Шефът фиксира с критичен поглед един свой служител:
                            - Ти днес с какво по-специално се занимаваш ?
                            - С нищо …
                            - По мои наблюдения и вчера правеше същото !?
                            - Не успях да го довърша …

                            Понеделник сутринта. Началникът пита:
                            - Очите ти са адски червени. Напи ли се снощи ?
                            - Не ! Плаках, защото не съм на работа …

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Значи от Ангелкова да знаете - безплатни чадъри и по-евтини ще има само на 17 от 132 плажа. Но пък за сметка на това на останалите ще намерят начин да ви изсурвакат двойно...
                              Няма проблем, ще сложат такса "дезинфекция", и всичко ще е точно...(както преди)

                              Коментар




                              • Тя:
                                – Скъпи, ти изневеряваш ли ми?
                                Мълчание.
                                Тя:
                                – Затруднява ли те въпросът ми?
                                Той:
                                – Не. Затруднява ме отговорът...

                                Коментар

                                Working...
                                X