IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Казаха да намалим цената на чадърите? Как да го компенсираме? Ще ги караме да си плащат за Wi-Fi. Снимката не е от преди 10 години, а от днес...













    Коментар


    • "Червената бюлетина на Божков се вижда на сайта на Интерпол, заяви премиерът Бойко Борисов".
      Страхувам се, че министър-председателят на Република България е лъжец. Всеки може да влезе в сайта на Интерпол и да види, че там НЯМА червена бюлетина за Божков.



      burgas-podlupa.com
      Дайнов : "Страхувам се, че министър-председателят на Република България е лъжец."

      Коментар


      • Президентът на Украйна Володимир Зеленски обяви, че искал да се зарази с коронавирус, за да покаже на хората, че „това не е чума“. "Исках сам да премина през този етап. За да бъде по-лесно на хората. Когато бяхме в момент на депресия, се събрахме. Предложих на хората си: "Нека бъда заразен, веднага ще бъда изолиран. И ще го преживея нормално". Президентът обаче добави, че семейството нямало да му прости подобно решение. "Те биха казали, че съм луд. И по принцип биха били прави", признава Зеленски...

        Коментар


        • По-тихо, да не ни чуе Европа !

          Click image for larger version

Name:	-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81-%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%95%D0%A1-%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B5-scaled-e1591649383587.jpg
Views:	1
Size:	47.7 КБ
ID:	3610864

          Коментар


          • Ранно утро... Алармата звъни. Съпругът трябва да става за работа... Много го мързи, горкият...

            Лееекичко докосва с лакета съпругата си и шепне в ушето й:

            - Миличкооо... Не искаш ли да ми направиш... Уффф, онова - как му се казваше?!?...

            Пет минути по-късно:

            - Ооооо...., мила..., златна си ми ти!... Майната му на... капучиното! ...


            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение


              Някак си по комбайнерски звучи това....

              Наборе, аз - като старците, от Мъпет-шоу, бих направил бърз коментар (докато не са се събудили младите и "мъжкарите"...! ...)

              Деликатна материя, наборе! Смея се на духовитият и готин виц, но границата между пошлото и истинските наши преживявания е много тънка!

              ​​​​

              Last edited by безимeн; 09.06.2020, 06:52.

              Коментар


              • Само по Великден изрази, като: "Хайде да се чукаме!", "Нека ти помеся козунаците!", "Пу, аз съм отгоре!", "Дай сега дупето!"... - не са свързани с дъъъълги и тягостни кандърми...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                  ........................................
                  .........................
                  - Колега, "мъжествен" - с две пишки ли се изобразяваше?

                  Някак си по комбайнерски звучи това....
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Великият фараон - Рамзес II изгражда пирамида и диктува на калиграфите:

                    - Той беше велик воин! Беше мъдър човек! Беше мъжествен фараон!

                    Докато пише, един от калиграфите се обръща с въпрос към пишещия до себе си:

                    - Колега, "мъжествен" - с две пишки ли се изобразяваше?



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      БИВОЛЪ

                      Претенциозни зрители и читатели веднага разкритикуваха къщата на Шехерезада, че нямала басейн, но не обърнаха внимание, че има джакузи! :-)
                      А басейнът може и да е вътрешен, знае ли човек?

                      Гледам, че и тоалетна екотой си има наблизко......
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • БИВОЛЪ

                        Претенциозни зрители и читатели веднага разкритикуваха къщата на Шехерезада, че нямала басейн, но не обърнаха внимание, че има джакузи! :-)
                        А басейнът може и да е вътрешен, знае ли човек?

                        Коментар


                        • - Тате, ти ме излъга!!! Днес имахме час по сексология! Приятелят ми няма да умре, ако правим с него секс, преди да навърша 16 !...

                          - Ще умре, миличка! Бъди сигурна, че ще умре!!!

                          Коментар


                          • В операционната:

                            - Докторе, как мина операцията?

                            - Идеално! Направо: супер! Вашата мечта се сбъдна! Вече сте жена, не само душевно, но и изцяло - физически!

                            - Ама, как така??? Изродиииии! Аз бях тук само за един апандисит!!!

                            - Еййййй, ама това, жените - вие, все пък сте недоволни, бееее!

                            Коментар


                            • Нещо като матрица, ама и аз не мога да го изразя по-добре.
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • - Моето гадже е: веган, протестър, геймър и еколог!

                                - Бе, той и моят е нек'ъв шушляк и нема кинти, ама не мога да го кажа така готино, като теб!

                                Коментар

                                Working...
                                X