IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Коментар


    • Родителска среща...

      Класната се обръща към майката на 15-годишната Марийка:

      - Доста съм притеснена за вашата дъщеря, госпожо!
      - Защо? - пита майката.
      ​​​​​​​- Имахме час по сексуално възпитание. На всички момичета дадох по един банан и презерватив, като им показах как да поставят презерватива. Майка, обаче - първа се справи със задачата!
      - Кое тук е притеснително? - недоумява майката - Вашата демонстрация - очевидно - е помогнала много!
      ​​​​​​​- Но аз изобщо не съм показвала поставянето на презерватива с уста!

      Коментар



      • Коментар


        • Култов джаз бар провежда конкурс за най-добър изпълнител, който да бъде назначен на работа. Събира се тълпа от музиканти.
          Поредният изпълнител е стар черен човек. Сяда зад пианото и обявява:
          - Песента се казва " Ще те чукам цяла нощ!"
          Свири възхитителен блус, след края на който половината музиканти се събират нещата и си тръгват, а другата половина плачат от вълнение!
          Старият негър казва:
          - Следващата ми песен се казва " Смучи ме, кучко, докато не свърша!!!"
          И свири още по-яко, от което останалите музиканти единодушно отказват да участват в състезанието.
          Управителят на бара, който е председател на журито обявява:
          - Вземаме ви, при условие че когато изпълнявате вашите композиции няма да обявявате имената им, защото те са малко... ммм.. шокиращи.
          - Да, не е проблем. - съгласява се черният музикант.
          Върви поредното изпълнение в препълнено заведение, негърът явно разсеян, е забравил да се закопчее и пенисът му стърчи от панталоните... Сяда зад пианото и започва да свири. Управителят на бара забелязва този гаф, приближава се до изпълнителя, накланя се и с тих глас казва:
          - Хуят ти стърчи навън, знаеш ли?"
          Негърът:
          - Какво?!! Дали я знам?! Та аз съм авторът!


          Коментар


          • Коментар










            • Дънките никога не излизат от мода, а и дюкянът се отваря леко еротично..















              Коментар


              • гледам, че повечето инвеститори ползват шофьори (което е похвално) ........ в противен случай, не знам, как още са живи
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Прибира се един ден Асан и вика на Айшето:
                  - Айше, ща сменям!
                  - Що бе, Асане, ш'ма сменяш?
                  - Ща сменям... няма начин... днешните младите на по 15-16 години...
                  ем по-млади... ем по-убави... ем чужди езици по 2-3 знаят... ща сменям!
                  Амбицирала се Айшето записала курс в ИЧС-то... за 6 месеца научила 3 езика. Прибира се пак една вечер Асан и пак почва:
                  - Айше, ща сменям!.
                  - Що бе, Асане, ш'ма сменяш?
                  - Ща сменям... няма начин... днешните младите на по 15-16 години...
                  ем по-млади... ем по-убави... ем чужди езици по 2-3 знаят...
                  ем с више образование тва Икономика тва Математика... няма начин, ща сменям!
                  Амбицирала се Айшето, записала УНСС, изкарала 4 години
                  икономика, счетоводство, висша математика и всичко.Прибира се след няколко дни Айшето и от вратата:
                  - Асане, ща сменям!.
                  - Що ма, Айше, ш'ма сменяш?
                  - Днес как си седя в офиса и се ровя в Интернет и чета статия
                  Средностатистическия европеец е с 2 см по-надарен от теб
                  Вкарвам данните в екселската таблица, задавам формулата
                  и какво излезе? Цели 62 километра съм недоебана...

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Двама си говорят в бара.

                      - Пък вчера какво парче забърсах! Краката й - направо от сливиците растат!

                      - Изтрябвала ти е! Представи си я след 40 години - изкуствена челюст на патерици

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        И не разбираш правилника. Може па и да не знаеш. Или ти липсва четене с разбиране.
                        Иначе ме кефи как мигача е по силен от камиона и водача .
                        Ако дам мигач на дясно, а завия на ляво губя ли правата?

                        ако дадеш мигач на дясно, но завиеш наляво - рискуваш да те натресе автобусът, който е с предимство. Той няма да очаква, че завиваш наляво. (можеш да изгубиш единствено правото на живот..., да не се случва!)

                        Иначе, ясно е, че (да повторя) - направлението на пътя с предимство е САМО надясно - за товарния автомобил (червен) и се определя безалтернативно от табела Т13, която е налична под всеки знак на кръстовището.

                        Толкова спокойно обяснявам фактите, като почнах още през нощта...

                        Коментар


                        • Нормално е в чл. 50 ал.2 след думите "...чл.48.." да се включи "и чл.37" - предвид особения случай на излизане от главния път. Ако приемем,че трябва комулативно да се спазят и двата члена, ясно, че камионът завива след преминаващия направо бус. Ако приемем, че колата е спряла и следва да потегли, тя потегля независимо от всякакви други каруци на кръстовището без отсрещен ляв завой, но в нашия пример няма такова ППС.
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                            Закона и Правилника са еднакви.
                            Разликата е да вденеш, че КОГАТО камиона е дал мигач на картинката, с цел завиване наляво, АВТОМАТИЧНО СИ ГУБИ ПРАВАТА от движението по път с предимство, понеже е ПОКАЗАЛ желание да излезе от пътя с предимство.
                            Освен това имам Б, С, Д, М, Т кат, минавал съм психотест и изпита за камиони беше, да караш назад със завой 90 градуса със колчета на педя от двете огледала, даааа
                            в точната тема си, даааааааааа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                              Закона и Правилника са еднакви.
                              Разликата е да вденеш, че КОГАТО камиона е дал мигач на картинката, с цел завиване наляво, АВТОМАТИЧНО СИ ГУБИ ПРАВАТА от движението по път с предимство, понеже е ПОКАЗАЛ желание да излезе от пътя с предимство.
                              Освен това имам Б, С, Д, М, Т кат, минавал съм психотест и изпита за камиони беше, да караш назад със завой 90 градуса със колчета на педя от двете огледала, даааа
                              И не разбираш правилника. Може па и да не знаеш. Или ти липсва четене с разбиране.
                              Иначе ме кефи как мигача е по силен от камиона и водача .
                              Ако дам мигач на дясно, а завия на ляво губя ли правата?
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Глупости. Седнете си и двамата. Двойка!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X