IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Click image for larger version

Name:	449.jpg
Views:	1
Size:	42.3 КБ
ID:	3612422

    Коментар


    • Указателна табела:

      "Във връзка с ремонт на столовата - храната ще се приема през задния вход!"

      Коментар


      • Коментар


        • Спасителите на България.

          Коментар


          • Блондинка, с къса пола - се качва по стълбите...

            След нея върви джентълмен, който се снишава и, очевидно поглежда под полата й.

            Внезапно блондинката се обръща, хваща го в издънката - и много ядосана му казва:

            - Как не ви е срам! Вие не сте никакъв джентълмен!

            Той - невъзмутимо:

            - А вие не сте никаква блондинка!



            Коментар


            • Коментар


              • Пътувам си в метрото. До вратата стои пич с кутия от iPhone 6 в ръка. И тогава при фразата "Внимание, вратите се затварят", някакъв хитрун изтръгва кутията и избягва в тълпата. Вратите се затварят, влакчето тръгва. Фразата на стопанина на кутията убива всички:
                - Дейба, откраднаха ми хамстера!

                Коментар


                • Време за беритба!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maki
                    Последиците от глобалното затопляне! Дано не се прехвърли и на борсите...

                    Коментар


                    • Отидох да ловя риба, ей така ... да разпусна малко. По едно време цигарите ми свършиха и се сетих, че сина ми вчера си забрави неговите в колата ми. Запалих си … и като започна да кълве … акули, русалки, делфини, Лох Нес чудовища !!!

                      Коментар


                      • - Имаш ли си приятел? - пита я той.

                        - Имам си! - отвръща му тя.

                        - Амииии...., тогаваааа, предполагам..., мога да ти бъда любовник! - убеждава я той.

                        - Благодаря, любовник също си имам!

                        - То ест - всички писти са заети? - разсъждава той.

                        - Ми да! - съгласява се тя с него. - Всички писти са заети!

                        Той, след кратко мълчание:

                        - А, дали ще можем да уредим едно... аварийно кацане?





                        Коментар


                        • Христо Комарницки е български аниматор, илюстратор и карикатурист, специализиран в политическата сатира.




                          segabg.com









                          Коментар


                          • Семейството е в кухнята.

                            - Скъпа, какво кафе предпочиташ да ти направя? - пита я усмихнато той.

                            - Бих искалаааа... Да бъде силно..., но меко... Да бъде нежно..., но стремглаво да обърне моя вътрешен свят, с краката нагоре... Да открие за мен изкушенията в този свят и да донесе нови усещания! - загадъчно се усмихва съпругата...

                            Мъжът се почесва по главата:

                            - Така, както ми го описваш, се чудя, дали да не ти сипя една... ракия!

                            Коментар


                            • -Днес наш гост е Филю, който е на 104 години.
                              Кажете ни вашата тайна.
                              -Веднъж ме опънаха в задника.
                              -Нее Филю не, тайната за вашето дълголетие.


                              Коментар


                              • Ей Кире, случило се веднъж на 10 години Човекът да излъже и ти кво, сякаш дай да да не му вярваме......
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X