IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В голям стрес съм!!! Влязох с колата в гробищен парк и се омотах по алеите и навигацията ми съобщава "весело" - "Пристигнахте на финалната си дестинация!"

    Коментар


    • Стомахът е по-интелигентен от мозъка, защото ти дава сигнал, когато е празен.
      Facebook

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
        Цехът за производство на "Диазепам" изоставаше доста от графика, но на работниците не им пукаше.
        Завода за вазелин няколко пъти бе ограбен от банди. Въпреки че полицаите и охраните реагират своевремено на сигналите от Паник бутона престъпниците винаги успяват да им се изплъзнат.
        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

        Коментар


        • Тя така силно изкрещя на детето си "ОСТАВИ ТОЗИ БОКЛУК", щото двама минаващи наблизо хвърлиха цигарите си, един пусна ръката на гаджето си, а някакъв пич спря Реното си и продължи пеша.

          Коментар


          • Цехът за производство на "Диазепам" изоставаше доста от графика, но на работниците не им пукаше.

            Коментар


            • Коментар


              • [QUOTE=mathematician;n4112977]
                - Г*з път да види! – (Напразно пътуване).
                Или пък :" Път Г*з да види!
                В България шофират много Г* зове по пътищата.

                Коментар


                • Клубът "Бомби и взривни вещества" внезапно прекрати своето съществуване.
                  Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                  Коментар


                  • Ходих на психоаталитик. Кара ме да попълвам някакви анкети. Когато дойде с анализа, казва:
                    - Една добра и една лоша новина. Почвам с лошата. Откривам при вас скрит хомусексуализъм. А сега добрата. Вие сте ми много симпатичен!
                    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                    Коментар



                    • - Знаеш ли, мила, Господ като е събрал добрите жени, какво им е казал?
                      - Не знам.
                      - Ами откъде можеш да знаеш!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BattleRoyal Разгледай мнение
                        -Трябва да се разделим!
                        -Защото членът ми е 13 см ли ?!?!?
                        -Да!
                        -Ебаси колко си суеверна!!!

                        За спечелиш една жена, трябва да е накараш да се смее - поне така казват психолозите.

                        Обаче ако се смее като си се съблякъл това изобщо не е добър знак.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Думата "Г*З" и незаменимото ѝ място в нашия обичан език :
                          Къде и да се врътим Г*зо ми все отзад.
                          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                          Коментар


                          • -Трябва да се разделим!
                            -Защото членът ми е 13 см ли ?!?!?
                            -Да!
                            -Ебаси колко си суеверна!!!
                            We have no money, therefor we shall have to think...

                            Коментар


                            • Този лаф, за чифте пищовите, го знам малко по-иначе… “На гол тумбак - чифте пищови”

                              Иначе, от мене бих добавил
                              1). философското… “Г*з глава затрива!”. Обикновено се използва, за лаком човек, който в резултат на лакомията си е получил вреда (обикновено здравословен проблем), както и
                              2). песимистичното… “Все в г*з”… в смисъл “Няма значение” или “Все тая”
                              Last edited by Чичо Манчо; 16.09.2023, 02:20.
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                Думата "Г*З" и незаменимото ѝ място в нашия обичан език :
                                - Г*з до г*з - (Много народ).
                                - В г*за ли си го завря? - (Къде го изгуби?).
                                - Станал с г*за напред! - (Целият свят му е крив).
                                - Измръзна ли ти г*за? - (Стана ли ти студено?).
                                - С г*за си говориш! – (Говориш глупости!).
                                - Търси на кой да се наг*зи! - (Гледа на кой да се подмаже).
                                - Дал си е г*за под наем! - (Предал се е на някой).
                                - Ръцете му са в г*за наврени! - (Пълен некадърник).
                                - Седни си на г*за! – (Стой мирен!).
                                - Г*з път да види! – (Напразно пътуване).
                                - Направи един г*з място! - (Направи малко място).
                                - На г*за на географията - (Много далече).
                                - Мълчи като бит г*з! - (Гузен е).
                                - Лаком г*з кръв сере. - (От лакомия да има всичко се е прецакал).
                                - На гол г*з - чифте пищови! - (Не си подготвен за нещо).
                                - Като ти опре яйцето до г*за! - (В последния момент).
                                Да добавя и аз

                                - Г*з знае и две и двеста - може да живееш и с много и с малко


                                ​​​​​
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X