IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
    Това е за "Оптимизъм на БФБ"

    Питат различни националности да кажат най-характерния израз за езика им. Испанецът казва:
    - За нашия език е МАНЯНА. Това значи - спокойно, ще станат нещата, я утре, я вдругиден, я след седмица-две.
    Турчинът казва:
    - Нашият най-известен израз е ЯВАШ-ЯВАШ. Това е нещо като МАНЯНА, ама я станат нещата другата седмица, я другия месец - няма страшно.
    Тогава се изправил арабинът и казал:
    - При нас най-известният израз е ИШ АЛЛАХ (по волята божия). Това е нещо като МАНЯНА и ЯВАШ-ЯВАШ, …ама станат я нещата, я не! Само Господ знае.
    Тогава дошъл редът на българина, който бил от Пловдив. Изправил се той и рекъл:
    - При нас най-известният израз е АЙЛЯК, МАЙНА. Това е нещо като МАНЯНА, ЯВАШ-ЯВАШ И ИШ АЛЛАХ, ама я няма тази степен на припряност.
    хубав виц и му сложих лайк ....... но според мен превода е така:

    МАНЯНА => по-късно без да се уточнява кога точно

    ЯВАШ-ЯВАШ => лека-полека без да се бърза за да не се допусне грешка

    ИШ АЛЛАХ (по волята божия) => нямам представа - без коментар

    АЙЛЯК => свободен съм или нямам работа ........ като те попитат "как си? какво правиш? какво става?"; отговор: "айляк съм" което ще рече "добре съм, нямам работа и имам време за губене"
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Това е за "Оптимизъм на БФБ"

      Питат различни националности да кажат най-характерния израз за езика им. Испанецът казва:
      - За нашия език е МАНЯНА. Това значи - спокойно, ще станат нещата, я утре, я вдругиден, я след седмица-две.
      Турчинът казва:
      - Нашият най-известен израз е ЯВАШ-ЯВАШ. Това е нещо като МАНЯНА, ама я станат нещата другата седмица, я другия месец - няма страшно.
      Тогава се изправил арабинът и казал:
      - При нас най-известният израз е ИШ АЛЛАХ (по волята божия). Това е нещо като МАНЯНА и ЯВАШ-ЯВАШ, …ама станат я нещата, я не! Само Господ знае.
      Тогава дошъл редът на българина, който бил от Пловдив. Изправил се той и рекъл:
      - При нас най-известният израз е АЙЛЯК, МАЙНА. Това е нещо като МАНЯНА, ЯВАШ-ЯВАШ И ИШ АЛЛАХ, ама я няма тази степен на припряност.

      Коментар


      • Баба Яга сварила рикията и са чудила, с кой да е изкръка. Обадила са на Змея.
        - Аре бе, омраз! Само ти не си умрел, яла дом да кръкаме!
        - Добре ма, идем...
        Баба Яга си сипала една и седнала на прозореца да го чека. Гледа тръча тоа, па падне. Стане и па тръча. Падне, стане и па. Стигнал накраа. Улетел вътре кат парцал у ламбено шише. Онаа шашавата сипала рикия, пиле по една, две и го питала:
        - Що така тръчаше, падаше, тръчаш?
        - Е къ що мА, коги си помисла за рикията - бръзам! Ма коги са сетим, че после ше требва да тА мандръсам, припадам...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Математиката вече никога няма да е същата!

          БОЙКО БОРИСОВ: От нулата, като умножиш по малко, то е ръст...


          От нула като умножиш по нула и прибавиш малко, то е ръст

          достоен ученик на двамата му учители "човека с каскета от правец" и "дедо симо ментата"
          Last edited by polki; 02.11.2019, 19:35.
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Математиката вече никога няма да е същата!

            БОЙКО БОРИСОВ:
            От нулата, като умножиш по малко, то е ръст...

            Коментар


            • Математиката вече никога няма да е същата!

              БОЙКО БОРИСОВ: От нулата, като умножиш по малко, то е ръст...

              Коментар


              • Ловец празнува именния си ден. Покрай него гости. Всички са пийнали а той разказва ловджийска история:
                - Аз съм на пусията, кучетата гонят и изведнъж изскача сърна. Аз вдигам пушката и стрелям. Тя се преметна и навири краката.
                В това време телефонът му звънва. Той вдига и се разговаря, приема поздравления. След като свършва слушателите го подканят да довърши историята...
                - До къде бях стигнал? - пита той.
                - До там дето навирила краката.
                - Аааааа, и като ѝ го намаах!..

                Коментар


                • - Единица мярка за мотаене?
                  - Мандахерц (MdHz).

                  Коментар



                  • Девойка ражда и крещи като луда: – Извадете го това от мееен, болиииии! Сложете ми упойка, ще пукна! По някое време се обръща към гаджето си, стоящо до нея: – Ти, говедо мръсно, ти ми го направи това! Заради тебе сега ме боли! Момчето с каменно изражение: – Еми, аз кога ти виках „Дай да ти го сложа отзад“, ти викаш „НЕ! ЩЕ БОЛИ!“! Трай сега!..


                    Коментар


                    • https://leakreality.com/video/104150...-live-pounding

                      Коментар


                      • Клиент си поръчва в кръчмата ракия. Отпива от нея:
                        - Ох, отървах се!
                        Това се повторило няколко пъти. На отсрешната маса го наблюдава слисан посетител.
                        - Случило ли Ви се е нещо, господине?
                        - Да. Бях при при една дама. Съпругът и дойде и да излезем от положение тя ми даде да изгладя прането. Като приключих ми плати 5 лв. и дойдох да ги изпия и да забравя този ден.
                        - В бл. 7 ли бяхте?
                        - Да.
                        - На 3 ет.
                        - Да.
                        - С-во Боневи.
                        - Да. Но Вие откъде знаете?
                        - Това, което ти си изгладил, аз вчера го изпрах.

                        Коментар


                        • Излязох от ваната, и си сложих - крем за ръце, крем за лице, лосион за тяло, пяна за коса... Въпросът на сина ми ме уби:

                          - Ти, въобще, защо се къпа?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            В Момин проход лъсна голата истина

                            В седмицата преди вота Момин проход влезе в предизборния обзор в социалните мрежи. Една от най-коментираните кандидатки за кмет се оказа Диана Габровска, издигната от партия Воля. Габровска обаче не нашумя със своята политическа кампания или визия за малкото градче, а с еротични снимки. И те обаче не успяха да й помогнат, тъй като като при 100% обработени протоколи за нея са гласували едва 50 човека. За статистиката - кмет на Момин проход ще бъде Ивайло Котларов от ГЕРБ с 55.94% от вота на съгражданите си, а Габровска се нарежда предпоследна с 5.77%.
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Гарсониера. В кухнята спи тъщата, а в стаята – зетят и дъщерята. Мъжът се присламчва до жената и тихичко шепне:
                              – Айде!
                              – Ми неудобно ми е, мама може да чуе!...
                              – А, бе, хайде да го направим…
                              Разнася се ритмично скърцане. След известно време се чува вик: "Айййй, майчицеее!“…
                              Майката се обажда от кухнята:
                              – Какво има, дъще?!?
                              – А, нищо, нищо, само да ти кажа да купиш един хляб утре…
                              Тъщата лежи в тъмното и си мисли: “Откъде го намери тоя гладник дъщеря ми?! Шести хляб за една вечер ми поръчват…“.

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	74431005_524315891683767_5808217989597626368_n.jpg
Views:	1
Size:	49.1 КБ
ID:	3513096

                                Коментар

                                Working...
                                X