IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По време на посещението си в психиатрична клиника, един посетител попитал директора:
    - Как определяте дали пациентът трябва да се хоспитализира?
    - Ами - казал директорът - ние напълваме една вана с вода, а след това предлагаме на пациента една чаена лъжичка, една чаена чаша и една кофа и го молим да изпразни ваната.
    - О, разбирам - казал посетителят - нормален човек би използвал кофата, защото тя е по-голяма от лъжицата или чаената чаша.
    - Не - казал директорът - нормален човек би дръпнал тапата. Искате ли едно легло до прозореца?"

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	14690831_10208112959286456_2542168324537500666_n.jpg
Views:	1
Size:	89.4 КБ
ID:	3513070

      Учителката казала на децата:
      - Ученици, напишете ми за утре съчинение, в което ключовата дума да бъде "очевидно".
      На следващия ден всички вдигат ръце. Учителката казва:
      - Кажи ти, Иванке.
      Иванка започва:
      - Мама свири на цигулка, татко свири на китара, аз свиря на флейта - oчевидно ние сме музикално семейство.
      - Седни, Иванке, отличен. Кажи ти, Марийке.
      Марийка започва:
      - Мама има анцуг, татко има палатка, a аз имам спален чувал. Очевидно ние сме туристическо семейство.
      - Отлично, Марийке, седни си.
      Иванчо нетърпеливо вдига ръка и най-накрая учителката със свито сърце му дава думата, той започва:
      - Дядо гони прасето из двора. Отсреща иде баба и носи в ръка вестник "New York Times". Баба не знае английски, ОЧЕВИДНО е срала.

      Коментар


      • Лиляна Павлова, която никога не е работила в банка даже и като чиновничка, заминава като вицепрезидент на Европейската инвестиционна банка.


        БРАВО..

        Коментар


        • Сигурно много от нас го знаят:

          Хайка ловци се събират след лова около огъня, но един го няма.
          Нейсе появява се и той...

          "Кво стана, къде се загуби?! Чакаме те..."

          "Абе... излезе ми един мечок насреща, пушката ми засече, той ме хвана и каза "Или ше те еба, или ше те изям!"

          ​​​​​​"И какво стана??"

          ​​​​​​"Е, изяде ме..."

          Коментар


          • Манипулаторите почивен ден нямат .....

            Сексапилна учителка влиза в час по руски език и литература. След кратко запознаване с класа учителката казва:

            Миналият път с моята колежка, която временно ще замествам, сте започнали да се запознавате с творчеството на Пушкин и по конкретно с Евгений Онегин. В еди коя си глава Онегин страстно по френски целува Татяна, в еди коя си глава описва как Онегин изненадва с присъствието си Татяна, облечена с ефирна нощница, която не скрива нищо от сексапилното и тяло - следва подробно описание на женските прелести на Татяна, а в еди коя си глава Пушкин описва първия див секс между Онегин и Татяна. Класът с отворени уста слуша младата учителка, която подробно описва и изброява позите по време на сексуалната игра. В класната стая е тихо, и комар да бръмне ще се чуе.

            Следващия ден в часа по руски класът е като разбръмчан кошер. Най-мързеливият в класа възмутен заявява, че е прочел цялото произведение, но такива сцени между Татяна и Онегин не е срещнал. Целия клас възмутено го поддържа. Учителката доволно оглежда класа и казва:

            -Е щом всички сте се запознали с произведението, то вадете тетрадките и пишете съчинение на тема "Неземната любов между Татяна и Онегин".

            Коментар


            • Коментар


              • Днес от приятел:

                Таксиджия кара поп и на всяка дупка по пътя - "еба си мамата, еба си мамата..."
                "Чедо, не трябва да псуваш. Казвай "Слава тебе, Господи".
                Дрънват се в некаква отворена шахта, предното колело се откача и продължава напред.
                Таксиджията: "Слава тебе, Господи!"
                Колелото се връща и застава на местото си.
                Попът: "Еба си мамата!"

                Коментар


                • Нямам думи,само се смея,със сълзи!!!

                  Свърши кучешката храна, а лабрадорът най-нагло иска да яде. Няма как-отивам до супермаркета.
                  Стоя на опашка пред касата с пълна количка с "Педигрипал". Някаква вредна дама зад мен се интересува" Куче ли имате". "Не-казвам-за себе си я купувам. Започвам диета, за втори път, нищо че след първата се оказах в реанимацията с всякакви сонди и игли по мен. Преди това обаче бях смъкнал 25 килограма"
                  Онази не спира обаче-егати и заразата:" И как се изпълнява тази диета?" "Лесно-казвам и-трябва да си носите през деня по два пълни джоба от тези гадости. Когато почувствате глад изяждате едно-две парчета. Хем ще сте сита, хем ще изглеждате чудесно, като кучето на опаковката"
                  Тая не млъква...сега се интересува защо съм попаднал в реанимацията-да не би да съм се натровил с храната?
                  -Не, какво натравяне-отговарям-Просто бях седнал по средата на улицата да си ближа яйцата и ме блъсна автобус.

                  Коментар


                  • Коментар



                    • Майка се връща късно вкъщи. Мъжът пиян. Жена му казва: – Аз винаги взимам детето! Иди сега ти! Мъжът казва: – Начертай ми скица на детската градина и ще отида. Отива той в детската градина и леличките го питат кое е неговото дете. Той отговаря: – А бе което и да е, нали утре пак ще го върнем!..


                      Коментар


                      • ...







                        Коментар


                        • - Жена, излизам...
                          - Ще се забавиш ли?
                          -Не! Напивам се набързо и се прибирам ...

                          Коментар


                          • Попаднали в Чистилището разни люде от различни страни. Казва им Господ:
                            -Който ми каже число, което не знам ще го пратя в Рая, а ако го знам-в Ада.
                            Един казва трилион, друг милиард, трети квадралион, но Господ на всички казва: "Знам го" и бегом в Ада.
                            Иде ред на инж. Ганев. Почесал се той по темето, подръпнал си брадата и казал:
                            -Сийбаломамата.
                            Господ онемял, но какво да прави, праща го в Рая, но го пита:
                            -Кажи ми инж. Ганев, какво е това число!
                            -Слез на земята, иди при кантонер на жп пътя в България, той ще ти обясни!
                            Слязъл Господ, направил се на човек, намерил един кантонер и го пита:
                            -Кажи ми, добри човече, кое е това число "Сийбаломамата"?
                            Кантонерът му показва релсите и траверсите:
                            -Тръгваш по линията и броиш траверсите. Когато си кажеш "Бал съм ти и траверсите!" си наполовина на "Сийбаломамата"

                            Коментар


                            • "Жена ми обожава магазините и всеки път настоява да я придружавам... Това продължи години... Вчера тя получи следното писмо от местния супермаркет:
                              "Уважаема госпожо,
                              През изминалите шест месеца Вашият съпруг предизвикваше голямо объркване в нашия магазин. Не можем да толерираме неговото поведение и сме принудени да забраним Вашите посещения при нас. Нашите оплаквания от него са описани по-долу и документирани от камерите за видеонаблюдение.
                              15 юни: Той взе 24 кутии презервативи и пускаше по една в количките на различни хора без те да забележат.
                              2 юли: В отдела за домашни потреби е настроил алармите на всички часовници да звънят през интервал от 5 минути.
                              7 юли: Направил е пътека от доматен сос по пода, водеща до дамската тоалетна.
                              15 август: Разпънал е една от палатките в къмпинг отдела, след което е събрал децата на пазаруващите и им е казал, че ще ги покани вътре ако си донесат възглавници и одеяла от отдела за спални принадлежности. Двадесет деца са изпълнили това.
                              4 септември: Гледал е право в охранителната камера и я е използвал като огледало докато си бърка в носа.
                              10 септември: Докато е разглеждал пушките в ловно-рибарския отдел е попитал продавача, къде може да намери антидепресанти.
                              2 октомври: Скрил се е в един гардероб и когато клиенти са го отворили е викал „Вземете мен! Вземете мен!“
                              5 октомври: Взел е кутия презервативи и е попитал касиерката, къде се намира пробната...
                              И накрая, но не на последно място:
                              7 октомври: Влязъл е в пробната, затворил е вратата и след малко извикал силно: „По дяволите, тук няма тоалетна хартия!!!“
                              Една от продавачките е припаднала''....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                И името на населеното място на кандидата си е знаково
                                Кофти щеше да е със снимките ако. беше Юнашки проход.
                                Last edited by Todor Sabev; 21.10.2019, 20:48.

                                Коментар

                                Working...
                                X